Benefit

Wt 08 lut, 2011 16:55

Witam mam pytanie dotyczace otrzymywania Housing Benefit.Kiedys otrzymywalem ten dodatek ale moja sytuacja materialna zmienila sie i mi go zabrali.Moje pytanie jest nastepujace:czy moge znow starac sie o HB jesli w tej chwili mniej zarabiam,żona w dalszym ciagu nie pracuje(wychowuje dziecko male).Zabrali nam go dlatego,że zostal nam przyznany wtc+ctc.Jesli moge sie starac to czy musze wszystki te dokumenty doniesc jeszcze raz czy wystarczy aktualizacja starych,tych,ktore juz im wczesniej dostarczalem.Z gory dziekuje za odpowiedz.

Mstoik
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Cz 27 sty, 2011 18:08
  • Lokalizacja: Middlesbrough

Wt 08 lut, 2011 17:13

Mstoik napisał(a):Witam mam pytanie dotyczace otrzymywania Housing Benefit.Kiedys otrzymywalem ten dodatek ale moja sytuacja materialna zmienila sie i mi go zabrali.Moje pytanie jest nastepujace:czy moge znow starac sie o HB jesli w tej chwili mniej zarabiam,żona w dalszym ciagu nie pracuje(wychowuje dziecko male).Zabrali nam go dlatego,że zostal nam przyznany wtc+ctc.Jesli moge sie starac to czy musze wszystki te dokumenty doniesc jeszcze raz czy wystarczy aktualizacja starych,tych,ktore juz im wczesniej dostarczalem.Z gory dziekuje za odpowiedz.

Możesz się starac jeszcze raz,musisz zanieśc nową aplikację i wszystkie dokumenty jeszcze raz-najnowszą decyzję o WTC i CTC,payslipy a resztę powinna ci pani powiedzieć co potrzebujesz,nie pamiętam czy potrzebują wyciąg z banku.

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Wt 08 lut, 2011 17:20

Dziekuje za odpowiedz,w takim razie udam sie do nich jutro i zobaczymy jaka decyzje podejma.

Mstoik
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Cz 27 sty, 2011 18:08
  • Lokalizacja: Middlesbrough

Cz 10 lut, 2011 16:04

WTC i CTC nie wliczają teraz do dochodu.

Avatar użytkownika
proffoto
Weteran

  • Posty: 1025
  • Dołączył(a): So 06 lut, 2010 09:39
  • Lokalizacja: Grudziądz/Middlesbrough

Cz 10 lut, 2011 16:35

proffoto napisał(a):WTC i CTC nie wliczają teraz do dochodu.

Niestety wliczają,w chwili obecnej nie wlicza się tylko Child Benefit

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Cz 10 lut, 2011 17:32

wliczaja.niestety

Avatar użytkownika
Rob
Rozkręca się

  • Posty: 74
  • Dołączył(a): Wt 10 lut, 2009 18:20
  • Lokalizacja: Bishop Auckland

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES