Chciałabym przeprowadzić wywiad z polskimi rodzicami

Śr 10 mar, 2010 15:49

Informacja, ktora ukazala sie w marcowym numerze magazynu 2B:

Cześć polscy rodzice w Newcastle!
Nazywam się Rachel Clements i jestem doktorantką geografii na Uniwersytecie Newcastle. Jestem także młodą matką z małym dzieckiem.
Szukam Polaków mieszkających w Newcastle, którzy sami są rodzicami i którzy zechcieliby wziąć udział w moim badaniu.
Chciałabym przeprowadzić wywiad z polskimi rodzicami, którzy byliby skłonni opowiedzieć o tym jak wygląda ich życie na emigracji.
Jestem także zainteresowana tym jak postrzegana jest przez Polaków na emigracji sprawa tożsamości, na przykład, jak polscy rodzice w Newcastle identyfikują się z miastem
, z regionem, z Wielką Brytanią albo z Polską.
Oprócz tego chciałabym poznać wasze doświadczenia z życia w Newcastle oraz dowiedzieć się, jakich ułatwień moglibyście potrzebować, aby wasze życie było lepsze w tym mieście.
Mam nadzieję, że moje badania będą używane do celów praktycznych i posłużą do ukształtowania kierunku lokalnej polityki i zabezpieczeń dla polskich rodziców w tym regionie. Jeśli jesteście polskimi rodzicami w Newcastle, chciałabym otrzymać od Was wiadomość!
Zapraszam do udziału w moim badaniu. Aby dowiedzieć się więcej o moim projekcie, proszę odwiedzić mój blog: http://www.polishfamiliesnewcastle.blogspot.com lub skontaktować się ze mną drogą mailową: rachel.clements@newcastle.ac.uk
Dziękuję bardzo!
Rachel

CzarnaMewa
Bywalec

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): Cz 03 kwi, 2008 07:32
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powrót do RODZICE

cron