Ciekawy regionalny prezent dla małżeństwa

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Pt 04 sie, 2023 09:13

Cześć!
Szukam drobnego prezentu dla dalszej rodziny, świeżo upieczonego małżeństwa. Chciałabym, żeby było związane to z Polską, wybranka kuzyna jest Irlandką oraz kocha polską kulturę.
Myślałam o książce z polskimi przepisami - zamarzyła mi się taka, w której dany przepis będzie jednocześnie po polsku oraz po angielsku, nie mogę niestety nic takiego znaleźć. Fajnie byłoby, gdyby było to coś regionalnego z okolic Bydgoszczy. Czy macie może jakiś pomysł? Chętnie przygarnę inspirację, byłabym wdzięczna za pomoc

malenka123
Rozkręca się

  • Posty: 86
  • Dołączył(a): Pn 21 lip, 2014 19:06

Pt 04 sie, 2023 10:00

Jak wpiszesz polskie przepisy po angielsku to wychodzi kilka książek. Jedna z nich można kupić w empiku reszta jest na allegro dostepna.
Zestaw dwóch filizanek z polskim motywem- tylko boleslawiec mi przychodzi w tym momencie do glowy, a jest tego przeciez wiecej
Można też zastanowić się nad alkoholem: https://amarone.pl/alkohole/wszystkie-a ... -3/absynth Na tej stronie znajdziesz wiele ciekawych propozycji na alkohole na prezent. Zerknij, może znajdziesz tam coś ciekawego.

stewek
Rozkręca się

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): Wt 08 wrz, 2015 07:45

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

Powrót do POGADUCHY