Citroen C5

So 18 paź, 2008 17:54

Mam taki mały problemik ,może ktoś wie jak sobie z tym poradzić.Kiedy jadę autem i włączam wycieraczki otwiera mi sie sama szyba od strony pasażera i jest to tylko za pierwszym razem.Kiedy za chwilę włączę wycieraczki szyba jest ok.Może ktoś wie,jak temu zaradzić???????? :-(

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

So 18 paź, 2008 18:04

Nie znam sie na tym, ale wydaje mi sie, ze cos z bezpiecznikami.

Vodun


N 19 paź, 2008 08:39

Ciekawy przypadek ,francuzy zadziwiaja na kazdym kroku mialem duzo przypadków ale z takim sie nie spotkałem miałem przypadek w poprzednim wynalazku XM z wycieraczkami włanczały sie kiady tylko miały na to ochote po wymianie sterowania problem minoł. Proponuje udac ci sie do servisu citroen tam zaplacisz ok 70 za diagnostyke i po problemie dostaniesz wydruk .Jesli udasz sie do małych warsztatów kazdy mechanik bedzie od ciebie brał kase a nie stwierdzi usterki. auto musi przejsc test multiplex i inne testy bsi itd,Usterka moze byc banalnie prosta .Powodzenia

arex-mot
Rozkręca się

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): Pt 04 kwi, 2008 21:28

N 19 paź, 2008 09:26

Dzieki bardzo ,za chwile konczy mi sie MOt i tak chce pojechac do salonu wiec zapytam odrazu o diagnostyke.Dzieki :)

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do MOTO UK