co robic ??

N 09 mar, 2008 08:07

mam problem , we wrzesniu zaczalem prace w uk , w grudniu wyslalem aplikacje o working tax credits , w styczniu przyslalli ze musze cos doslac wiec doslalem , od stycznia nie pracuje , pozniej przyslali mi ze nie doslalem tych dokumentow ale przeciez wyslalem w terminie jak chcieli , teraz przyslali ze musze wyslac payslipy od wrzesnia do konca lutego ,teraz niewiem co robic , troche sie wkurzylem , przeciez mi sie nalezy za ten okres ten working tax credits , czy mam szanse dostac ta kase za ten okres ? obecnie nie pracuje , mam wyslac wszystkie payslipy od wrzesnia do grudnia teraz ??

Avatar użytkownika
ROBERT290
Bywalec

  • Posty: 194
  • Dołączył(a): So 28 kwi, 2007 19:50

N 09 mar, 2008 18:00

Mysle,ze powinieneś zadzwonić na infolinie Working Tax Credit (Revenue Customs) i poprosić o polskiego tłumacza. Oczekiwanie na linii czasem trwa trochę długo, ale przynajmniej dowiesz sie czegos o swojej sytuacji. Pan lub Pani tłumacz przetłumaczy Oficerowi wszystkie Twoje wątpliwości tak, żeby Oficer mógł wyjaśnić Tobie, czy coś Ci sie należy i jakie dokumenty należy jeszcze im dosłać. Pozdrowienia :)

Avatar użytkownika
sweetbaby31
Bywalec

  • Posty: 229
  • Dołączył(a): Cz 16 sie, 2007 13:00
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Pn 10 mar, 2008 00:17

Myślę,ze nic nie otrzymasz,ponieważ okres powyżej trzech tygodni bez pracy traktuje sie w uk.jako;"zerwanie stosunku pracy"co dyskwalifikuje Cie,jeśli chodzi o WTC,ale mogę sie mylić i oby tak było.
Zycze powodzenia.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Wt 11 mar, 2008 20:27

i jak juz im cos wysylasz to wysylaj kopie i to poleconym.masz pewnosc ze dojdzie:)

Avatar użytkownika
Trombel
Weteran

  • Posty: 280
  • Dołączył(a): Cz 17 sie, 2006 16:37
  • Lokalizacja: suwalki/newcastel

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES