część miasta :-)

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Pn 30 kwi, 2012 19:57

sandra.....nie ma sprawy, jak tylko znajde wolny weekend od razu rezerwuje cale trzy dni i wadam do Newcastle lub Gateshead, gdziekolwiek bedzie sie cos dzialo..:)

Avatar użytkownika
fischer3
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): N 23 kwi, 2006 01:07
  • Lokalizacja: Caithness niedaleko Loch Ness

Pn 30 kwi, 2012 20:48

obra decyzja tylko oaczymy cz o niebiecaniki hehehehe.a taki ps....jakby nic sie nie dzialo to ja ci pospiewam a ze kiepsko mi to wychodzi to chociaz mne wygwizdza to juz jakies atrakcje beda heheheheheh

Avatar użytkownika
sandra 25
Bywalec

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Cz 24 lis, 2011 11:02
  • Lokalizacja: Giżycko

Śr 02 maja, 2012 21:53

no to juz zaczyna sie robic bardzo interesujaco, a jezeli bedziesz sie obawiac wygwizdania to mozemy zaspiewac w duecie i w tedy bedzie razniej przyjac krytyke...:), chyba ze zaczna czyms rzucac, to juz inna sparawa. Sprobowac zawsze mozna. Co wolisz, pop, country, rock a moze heavy metal?? Mysle ze po kilku piwach najlepiej wyjdzie heavy metal
:impra: :impra: :impra:

Avatar użytkownika
fischer3
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): N 23 kwi, 2006 01:07
  • Lokalizacja: Caithness niedaleko Loch Ness

Pt 04 maja, 2012 10:08

ja podejrzewam ze zaczniemy od ballad a heavy metal to nam ludzie zrobia hehehehhe

Avatar użytkownika
sandra 25
Bywalec

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Cz 24 lis, 2011 11:02
  • Lokalizacja: Giżycko

N 06 maja, 2012 08:20

Sandra powiedz mi gdzie i kiedy i zdecydowanie pisze sie na spiewanie ballad, razem napewno cos ciekawego nam z tego wyjdzie... :D

No to zjechalismy z tematu. Glownie mowa byla o czesciach miasta a my jedziemy jak nic w kierunku imprez, no coz, taka nasza natura itylko sie z tego cieszyc..:) Jezeli juz rozmawiamy o czesciach miasta i imprezach to moze wiecie gdzie najlepiej jest polaczyc obie te rzeczy, czesc miasta i impreze? Gdzie najlepiej to wyjdzie, w ktorej czesci miasta najlepiej jest sie pobawic, a moze zawojujemy jakims pubem????? Polowa albo caly pub nasz ::wales ::piwo

Avatar użytkownika
fischer3
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): N 23 kwi, 2006 01:07
  • Lokalizacja: Caithness niedaleko Loch Ness

N 06 maja, 2012 13:50

no to jest mysl drogi fiszerze:-) ja wczoraj bylam w liquidzie na disco i swietnie bylo i ogolnie w centrum newcastle jest pub na pubie i disko na disco wiec aby sie pobawic nie trzeba szukac miejsca ewentualnie towarzystwa i z tym jest trudniej bo te nasze polaczki nie wiem w jakiej czesci miasta mieszkaja ale nie wychodza z domu chyba:-)

Avatar użytkownika
sandra 25
Bywalec

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Cz 24 lis, 2011 11:02
  • Lokalizacja: Giżycko

Pn 07 maja, 2012 20:05

sandra, masz racje. Niejednokrotnie chcialem wyrwac sie na impreze i nie bylo z kim. Totalna pustka, tak jaby wszyscy wyjechali. Pozniej dowiedzialem sie ze nasi rodacy zamiast cieszyc sie zyciem wola wydac mniej kasy, nakupic piwa i wypic w domu. No tak ale gdzie jest ta atmosfera zabawy, spotkanie z innymi, szalenstwa. Jestem zdecydowanie za wyjsciem. Sandra, jak nie bedziesz miala z kim wyjsc to daj mi znac to przyjadae i zaszalejemy, a jak uda sie jeszcze kogos wyciagnac z domu to jeszcze lepiej. Strasznie tesknie za Newcastle. ::placz , takiego miejsca nie ma w calym UK. Chcialbym tez tesknic za ludzmi ale jak to zrobic jak wszyscy w domach siedza. Idziemy na party :cheer: :cheer: :cheer:

Avatar użytkownika
fischer3
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): N 23 kwi, 2006 01:07
  • Lokalizacja: Caithness niedaleko Loch Ness

Pn 07 maja, 2012 22:45

drogi firzerku to byl nie mal ze poemat ehhehheheh ale prawde godasz jak mowia gorale:-)...jak juz wyjdzie kawales slonca i wyjde z nory heheh to sie umowimy na dyskoteczke lub pabiczek moze inny pozazdroszcza i sie tez wybiora :-)

Avatar użytkownika
sandra 25
Bywalec

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Cz 24 lis, 2011 11:02
  • Lokalizacja: Giżycko

Cz 10 maja, 2012 17:23

Oczywiscie ze tak, ja jestem zawsze gotowy. Weekendy mam wolne tak wiec rezerwuje sobie caly weekend na szalenstwa w Newcastle....z sandra... ::pijacy ::piwo , juz sie nie moge doczekac

Avatar użytkownika
fischer3
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): N 23 kwi, 2006 01:07
  • Lokalizacja: Caithness niedaleko Loch Ness

Cz 10 maja, 2012 21:44

tylko poczekajmy az pora deszczowa minie w tej dzungli oki?????

Avatar użytkownika
sandra 25
Bywalec

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Cz 24 lis, 2011 11:02
  • Lokalizacja: Giżycko

Pt 11 maja, 2012 16:55

jasne, nie ma sprawy, poczekamy spokojnie na slonce. Musisz mi dac znac kiedy to sie stanie bo tak naprawde to nie wiem, u nas w Szkocji to jest bardzo roznie, ale pamietam te gorace dni i noce w Newcastle, oj dzialo sie dzialo.

Avatar użytkownika
fischer3
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): N 23 kwi, 2006 01:07
  • Lokalizacja: Caithness niedaleko Loch Ness

Pt 11 maja, 2012 18:53

ja jeszcze sie nie doczekalam tych slonecznych dni za to deszcz tutaj zna juz nie tylko z widzenia hehehhehe jakiekolwiek zmiany bede informowac :-)

Avatar użytkownika
sandra 25
Bywalec

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Cz 24 lis, 2011 11:02
  • Lokalizacja: Giżycko

Pt 11 maja, 2012 22:30

....i to nazywa sie profesjonalnym podejsciem, az chce sie rzucic wszystko i pojechac od razu, ale trzeba poczekac na cieplejsze dni. Doskonale to rozumiem sandra, bo jak przyjdzie nam chodzic od baru do baru to lepiej zeby bylo cieplo i sucho, po za tym deszcz jak wiemy moczy a ja nie wygladam za specjalnie jako miss mokrego podkoszulka..:) :mrgreen: :mrgreen:

Avatar użytkownika
fischer3
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): N 23 kwi, 2006 01:07
  • Lokalizacja: Caithness niedaleko Loch Ness

So 12 maja, 2012 09:01

sandra zastanow sie jeszcze, on jest grubasem!

;)

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

So 12 maja, 2012 14:09

hungry pojdzies z nami i jak fisher wpadnie na mnie niechcaco to bedziesz mnie reanimowal jak tak hehehehhe fisher nie zatajaj waznych rzeczy przede mna hehehheh dzis jest slonce wiec moglbys przyjechac ale znajac zycie zanim tu dojedziesz lunie deszczem a ja gumakow do kiecki nie naloze hehehehhe

Avatar użytkownika
sandra 25
Bywalec

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Cz 24 lis, 2011 11:02
  • Lokalizacja: Giżycko

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Powrót do POGADUCHY