Czy jest w Tyne and Wear polski bar?

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Wt 20 sie, 2013 13:40

Czy jest w Tyne and Wear polski bar albo klub? Bądź też miejsce szczególnie odwiedzane przez Polaków?

marta93
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Wt 20 sie, 2013 10:02

Wt 20 sie, 2013 17:52

marta93 tutaj w miescie wszedzie jest fajnie tylko to kwestia gustu :) a jezeli chodzi o pub polski to poco szukac angielskie sa o niebo lepsze :) wiem bo sam jestem bywalcem :)

Avatar użytkownika
Przemek83
Rozkręca się

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): So 06 lip, 2013 15:07
  • Lokalizacja: Sunderland

Śr 21 sie, 2013 14:44

Ale fajnie by było usłyszeć ojczysty język. I pogadać ze ''swoim''. No i jednak polskie piwo to polskie :)

marta93
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Wt 20 sie, 2013 10:02

Śr 21 sie, 2013 15:43

to jeszcze nie pilas prawdziwego angielskiego piwka z pubu :)

Avatar użytkownika
Przemek83
Rozkręca się

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): So 06 lip, 2013 15:07
  • Lokalizacja: Sunderland

Cz 22 sie, 2013 09:20

widac Przemek ma motylki w brzuchu, zakochal sie w Anglii !!!!! teraz dla niego wszystko angielskie lepsze niz polskie. Angielskie puby o niebo lepsze niz polskie hmmmm zatesknisz chlopie za tymi polskimi juz niedlugo, to samo tyczy sie piwa pijesz poki co angielskie siury w pubie i wydaje Ci sie zes Pana Boga za nogi zlapal. Chlopie doceniaj to co polskie i dbaj o podtrzymanie polskich zwyczajow i kultury bo anglikiem nigdy nie zostaniesz a Polakiem zawsze bedziesz

coca-cola
Rozkręca się

  • Posty: 40
  • Dołączył(a): N 22 sie, 2010 20:43

Cz 22 sie, 2013 13:34

coca-cola,
Cos sie do niego tak przypial? Kazdy lubi co innego, jeden polskie piwo drugi Ale a trzeci nabzdyngolic sie ciderem. Jak tak tesknisz to czemu tu siedzisz, a nie wracasz do Polandowni? Bo tam bys pewnie tesknil za angielskimi funciakami, co nie?

majki1304
Bywalec

  • Posty: 244
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 10:09

Cz 22 sie, 2013 15:42

do Coca -cola akurat jestes w bledzie !! jestem smakoszem piwka i akurat nie pijam stelli czy fostera ale staram sie probowac lokalnych piwek w kazdym nowym pubie ktorym jestem a uwiez ze maja naprawde duzy wybor piwa ...co do polskiego piwka to powiem ze wole angielskie bo jestem tutaj teraz i nie wiadomo ile czasu tutaj czloweik bedzie wiec puki co lepiej pic angielskie polskiego zawsze zdarze sie napic ...pozdro :)

Avatar użytkownika
Przemek83
Rozkręca się

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): So 06 lip, 2013 15:07
  • Lokalizacja: Sunderland

Cz 22 sie, 2013 18:08

Popieram Przemek, piwo z lokalnych browarow (i nie tylko) jest bardzo dobre. Dla mnie to wspanialy kraj pod tym wzgledem :mrgreen:

A co do polskiego piwa to Zywiec, Tyskie, Lech? Przeciez to koncernowki, ktore smakuja tak samo... no chyba, ze mowimy o mniejszych browarach i/lub piwach rzemieslniczych.

A co do piwa, ktos sie moze wybiera:
http://www.perfectpint.co.uk/beer-festi ... e-Festival

Mrozu
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Cz 13 wrz, 2012 15:15

Cz 22 sie, 2013 19:24

coca-cola napisał(a):widac Przemek ma motylki w brzuchu, zakochal sie w Anglii !!!!! teraz dla niego wszystko angielskie lepsze niz polskie. Angielskie puby o niebo lepsze niz polskie hmmmm zatesknisz chlopie za tymi polskimi juz niedlugo, to samo tyczy sie piwa pijesz poki co angielskie siury w pubie i wydaje Ci sie zes Pana Boga za nogi zlapal. Chlopie doceniaj to co polskie i dbaj o podtrzymanie polskich zwyczajow i kultury bo anglikiem nigdy nie zostaniesz a Polakiem zawsze bedziesz



dlaczego ma sie chlopakowi anglia nie podobac.zawsze bedzie polakiem ktory kocha anglie i ja go popieram.ma doceniac to co polskie a polska jak go docenila ze za "chlebem" do anglii musial przyjechac.a ty co tu robisz jak ubóstwiasz swoj kraj.
chyba gubisz sie w tym co piszesz a tym jakie sa fakty.

Avatar użytkownika
nataszka1984
Bywalec

  • Posty: 179
  • Dołączył(a): Śr 17 mar, 2010 21:29

Cz 22 sie, 2013 19:27

Przemek83 napisał(a):do Coca -cola akurat jestes w bledzie !! jestem smakoszem piwka i akurat nie pijam stelli czy fostera ale staram sie probowac lokalnych piwek w kazdym nowym pubie ktorym jestem a uwiez ze maja naprawde duzy wybor piwa ...co do polskiego piwka to powiem ze wole angielskie bo jestem tutaj teraz i nie wiadomo ile czasu tutaj czloweik bedzie wiec puki co lepiej pic angielskie polskiego zawsze zdarze sie napic ...pozdro :)



brawo ::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz

Avatar użytkownika
nataszka1984
Bywalec

  • Posty: 179
  • Dołączył(a): Śr 17 mar, 2010 21:29

Cz 22 sie, 2013 20:28

ubostwiam swoj kraj bo nie ma w nim takich zaklamanych ludzi jak anglicy, Wam sie wydaje ze anglicy sa dla Was uprzejmi, moze i sa ale tylko pozornie jak tylko odwracacie glowe to jada po Was ile wlezie. Proponuje przyjzec sie z boku anglikom, poobserwujcie ich zachowania tylko doglebnie, nie pobierznie

coca-cola
Rozkręca się

  • Posty: 40
  • Dołączył(a): N 22 sie, 2010 20:43

Cz 22 sie, 2013 20:40

coca-cola,
hahaha ale zes pojechal. Jasne ze anglicy nas nie lubia i nic dziwnego skoro co niektorzy ludzie z angielskiego rzadu jada po nas ze angolom prace zabieramy, a my na kazdym kroku zamiast dbac o swoj wizerunek wychodzimy na zlodziei ciagnacych masowo benefity przy okazji pracujac na czarno, odpieprzamy po pijanemu popisowki typu ' wpierdol dostaniesz' itp. Ciekawy czy bedac w Polsce bylbys uprzejmy dla rumuna :P

majki1304
Bywalec

  • Posty: 244
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 10:09

Pt 23 sie, 2013 08:18

coca-cola
Rozkręca się

  • Posty: 40
  • Dołączył(a): N 22 sie, 2010 20:43

Pt 23 sie, 2013 14:08

no jak nasi narobia bajzlu po pijaku to sie dziwisz ze pozniej i Anglicy sie wkur... normalna kolej rzeczy ...a jezeli sie tak obawiasz o swoje zdrowie to na twoim miejscu wyjechaslbym z powrotem do krainy miodem plynacej czyli Polski ... :)

Avatar użytkownika
Przemek83
Rozkręca się

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): So 06 lip, 2013 15:07
  • Lokalizacja: Sunderland

Pt 23 sie, 2013 15:08

coca-cola napisał(a):wow ale Anglia jest zaje...sta :cheer:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kolejny ... kich/2bspq


wezcie pod uwage ze to napisal onet czyli polski portal.
I od razu "podpalenia rasistowskie"
Czemu ciagle sie miesza ten temat, mogl to podpalic jakis zazdrosny klient ktoremu nie dali na kreche, matoly co chcieli wyciagnac haracz, konkurencja, itp.
A co do rasizmu musial by byc wtedy gdyby podpalili to tak zwani kolorowi, czyli wszystkie nacje nie biale, a natomiast jezeli to zrobili anglicy to nie rasisci tylko nacjonalisci i tyle

majki1304
Bywalec

  • Posty: 244
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 10:09

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

Powrót do POGADUCHY

cron