czy zna ktos moze jakiegos tlumacza przysieglego w Newcastle

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Wt 15 maja, 2007 06:20

hejka. potrzebuje przetlumaczyc moje swiadectwo maturalne i bardzo zalezy mi na czsie. czy zna ktos moze jakiegos tlumacza przysieglego w Newcastle?? :)

Avatar użytkownika
hubi
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): N 01 kwi, 2007 15:18
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 15 maja, 2007 11:03

kurcze ja tez wlasnie szukam tlumacza..wiec ze jest jakas Agnieszka z Newcastle ale nie mam do niej numeru:(:( jak bede mial to dam znac

schabek
Bywalec

  • Posty: 129
  • Dołączył(a): Pt 06 paź, 2006 07:36
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 15 maja, 2007 11:23

dzieki wielkie :D pozdro :D

Avatar użytkownika
hubi
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): N 01 kwi, 2007 15:18
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 15 maja, 2007 13:47

Panowie;tłomaczy przysięgłych tutaj nie ma(ja przynajmniej)nie słyszałem o kimś takim.
Natomiast tłumacze sa na tym forum,ale zajmują sie niestety publicystyka,a nie tłumaczeniem.
Dziwne,ze nie zauważyliście,gdyż jedna Pani zaoferowała chęć tłumaczenia.Myślę,ze te panie nie mieszają spraw zawodowych z czasem na relaks,ale warto sprobować z Pania,która uczy na codzien :cheer:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Wt 15 maja, 2007 15:56

Na stronie { regulamin forum pkt.9 } w dziale katalog firm i usług, dalej szkolenia, edukacja, tłumaczenia znajdziecie trzy instytucje zajmujące się profesjonalnym tłumaczeniem, m.in. dokumentów. To nieprawda Elf, że nie ma tutaj tłumaczy przysięgłych, ponieważ co jakis czas takowi dają swoje ogłoszenia. Niestety ważne ogłoszenia (mam na mysli te uniwersalne) są usuwane w takim samym trybie jak te niezbyt istotne, czyli po 10 dniach, dlatego ich już tam nie ma. Proponuję zajrzeć na polską chatę. Pozdrawiam.

Avatar użytkownika
Sonia
Rozkręca się

  • Posty: 72
  • Dołączył(a): So 18 lut, 2006 12:58

Wt 15 maja, 2007 17:55

:master: Soniu Nie słyszałem nie oznacza,ze nie ma.jeśli są to fajnie wiedzieć.
A nawiasem mówiąc to powinien powstać dział ważnych informacji,które byłyby po zatwierdzeniu przez np.admina tam umieszczane i usuwane wówczas tylko,kiedy straca na aktualności.
Pozdro :cheer:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Wt 15 maja, 2007 18:12

Masz racje, takie ponadczasowe usługi - ogloszenia mogłyby być w specjalnym dziale, ponieważ na nie zawsze jest zapotrzebowanie. Mam na mysli usługi transportowe, remontowe, tłumaczenia, polskie jedzonko i inne.

Avatar użytkownika
Sonia
Rozkręca się

  • Posty: 72
  • Dołączył(a): So 18 lut, 2006 12:58

Wt 15 maja, 2007 18:20

katalog polskich uslug w Newcastle juz istnieje ale jest w nim tylko jedno oglszenie polskiej masazystki moze tam trzeba kierowac ogloszenia wazne tzn. tlumaczy, prawnikow, jedzonka, mechanikow, fryzjerow, transportowe, remontowe i inne

Misiak_*
Bywalec

  • Posty: 141
  • Dołączył(a): Cz 28 wrz, 2006 10:33

Wt 15 maja, 2007 22:56

dziekuje Ci Soniu :) pozdrawiam :)

Avatar użytkownika
hubi
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): N 01 kwi, 2007 15:18
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 16 maja, 2007 12:27

Tlumacze przysiegli sa w Anglii ! Ich tlumaczenia potwierdzone sa sucha pieczecia!

Gdy np. potrzebowalismy przetlumaczyc zaswiadczenia z PZU o dlugosci ubezpieczenia samochodowego w Polsce, to angielski ubezpieczyciel (bardzo znana i duza firma) zazadal tlumaczenia od takiego tlumacza wlasnie. Podali nam namiary na najblizszego tlumacza jezyka polskiego w Gateshead. Jest to

Interpreting Translation Line,
Design Works,
William Street,
Felling,
NE10
tel.0191 421 2221

Tlumaczenie zajelo im tydzien (od poniedzialku do piatku). Wzieli okolo 32 funtow za 2 papierki (do 200 slow). Ale, zeby bylo smiesznie, to chyba nie maja stalego tlumacza jezyka polskiego.
Tak naprawde to cala sprawa wygladala tak:
Zlecajac im tlumaczenie pokazalam (i zostawilam) moje wlasne tlumaczenie tych dokumentow i troche sie zdziwilam, gdy przy odbiorze tlumaczenia zorientowalam sie, ze jest to moje wlasne tlumaczenie (z poprawionymi 2 drobiazgami) i z adnotacja, ze to ja jestem tlumaczem tego tekstu. Zaplacilam wiec 32 funty za to, ze przepisali moje tlumaczenie, poprawili 2 drobiazgi i opieczetowali sucha pieczecia. Smieszne, ale prawdziwe. To bylo we wrzesniu 2005r. Moze teraz sie cos zmienilo.

help
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): Wt 20 mar, 2007 16:58

Cz 17 maja, 2007 17:15

Mam nadzieję, że nikt nie będzie mnie scigał jesli wkleję ogłoszenie z polskiej chaty :) Zaznaczam, że nie znam osoby, która poleca swoje usługi, wklejam to tylko po to, żeby ułatwić poszukującym.

Oferta tłumaczeniowa Affordable Translation Services kierowana
jest do tych którzy poszukują tłumaczeń:
Certyfikowanych
Wiarygodnych
Wszędzie akceptowanych
Profesjonalnych
Odpowiedzialnych
Szybkich
Tanich
Nie warto przeplacac w agencjach tlumaczeniowych. Moje uslugi sa
rownie profesjonalne, dwa razy szybsze i dwa razy tansze.
Dzwoncie 07746824996 lub piszcie lukasz_pulawski[<@>]o2.pl
Telefon: 07746824996

Avatar użytkownika
Sonia
Rozkręca się

  • Posty: 72
  • Dołączył(a): So 18 lut, 2006 12:58

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do POGADUCHY