dlaczego niewarto jechac na urlop do Polski

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Śr 11 cze, 2014 12:39

Witajcie

Sezon urlopowy w pelni i chcialbym sie Was spytac czy macie jakies powody dla ktorych nie warto jechac do starego kraju na urlop

ja mam jeden. Urzednicy i ich odnoszenie sie do petentow. Chcesz zalatwic jakas sprawe to obsluga przez nabzdyczone paniusie ktorym slonko glowki za bardzo spalilo po prostu masakra.

Macie jakies inne?

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

Śr 11 cze, 2014 15:25

Duza rodzina :)
Przyjezdzasz na 2tyg do polski telefon sie urywa zeby wszysykich odwiedzić i po urlopie

krzysiekcypr
Bywalec

  • Posty: 214
  • Dołączył(a): Cz 24 sty, 2013 09:23

Śr 11 cze, 2014 17:00

stare ludzie napisał(a):Witajcie

Sezon urlopowy w pelni i chcialbym sie Was spytac czy macie jakies powody dla ktorych nie warto jechac do starego kraju na urlop

ja mam jeden. Urzednicy i ich odnoszenie sie do petentow. Chcesz zalatwic jakas sprawe to obsluga przez nabzdyczone paniusie ktorym slonko glowki za bardzo spalilo po prostu masakra.

Macie jakies inne?


mieszkasz w uk dosc dlugo, po jakiego uja chcesz sie tam pokazywac w urzedach ;))) jedz na dziewczyny, dobre zarcie itp ;))))

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Śr 11 cze, 2014 21:52

do stare ludzie...właśnie kolega dobrze zadał pytanie, po jakiego grzyba do PL do urzędu? i nie wszystkie paniusie w urzędach są nieuprzejme...ja znam dużo fajnych,miłych i uśmiechniętych jak zawsze wchodzę do urzędu... ;)

gosiak77
Bywalec

  • Posty: 238
  • Dołączył(a): Cz 08 wrz, 2011 15:18
  • Lokalizacja: 2000km stąd

Cz 12 cze, 2014 00:00

Ja powód mam taki, że się poprostu nie opłaca. Zamiast do polandowni na dwa tygodnie się wynudzić to lepiej wykupić sobie jakieś wczasy yyy.... gdziekolwiek indziej, a wyjdzie taniej i przyjemniej się spędzi czas, bez wysłuchiwania tekstów typu ty to bogaty jesteś bo w Anglii mieszkasz.

majki1304
Bywalec

  • Posty: 244
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 10:09

Cz 12 cze, 2014 09:23

majki1304 napisał(a):Ja powód mam taki, że się poprostu nie opłaca. Zamiast do polandowni na dwa tygodnie się wynudzić to lepiej wykupić sobie jakieś wczasy yyy.... gdziekolwiek indziej, a wyjdzie taniej i przyjemniej się spędzi czas, bez wysłuchiwania tekstów typu ty to bogaty jesteś bo w Anglii mieszkasz.



W 100 % popieram :)

anmar
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): Śr 17 lut, 2010 17:16

Cz 12 cze, 2014 21:53

Warto nie warto - ja jade. nigdzie takiej smacznej rybki jak nad naszym morzem sie nie zje. Nigdzie nie ma tak rewelacyjnych hamburgerow jak u Zoski pod Centralem w Łodzi, nigdzie nie ma tak czaderskiego klimatu jak na Wrocławskim rynku. I nigdzie nie ma tak fajnej mamy jak w rodzinnym domu ;)
Dalsza rodzinka? no cóż u mnie wszyscy wiedza ze ja NIE odwiedzam. jak ktos sobie życzy audiencji to może się zapowiedziec do moich rodziców bo to do nich jade a nie do calej innej rodziny. A że drogo? no cóż wiele można w życiu kupić ale wspomnień, klimatu, tego ciepła w sercu to sie nie da. Dlatego ja poprosze o pytanie dlaczego warto jechać do naszego kraju. Wlasnie mimo drożyzny i wielu minusów dlaczego właśnie warto.

pemkad
Weteran

  • Posty: 349
  • Dołączył(a): So 09 cze, 2012 14:08
  • Lokalizacja: łódzkie/NCL

Cz 12 cze, 2014 23:53

pemkad napisał(a):Warto nie warto - ja jade. nigdzie takiej smacznej rybki jak nad naszym morzem sie nie zje. Nigdzie nie ma tak rewelacyjnych hamburgerow jak u Zoski pod Centralem w Łodzi, nigdzie nie ma tak czaderskiego klimatu jak na Wrocławskim rynku. I nigdzie nie ma tak fajnej mamy jak w rodzinnym domu ;)
Dalsza rodzinka? no cóż u mnie wszyscy wiedza ze ja NIE odwiedzam. jak ktos sobie życzy audiencji to może się zapowiedziec do moich rodziców bo to do nich jade a nie do calej innej rodziny. A że drogo? no cóż wiele można w życiu kupić ale wspomnień, klimatu, tego ciepła w sercu to sie nie da. Dlatego ja poprosze o pytanie dlaczego warto jechać do naszego kraju. Wlasnie mimo drożyzny i wielu minusów dlaczego właśnie warto.



tak właśnie chciałem napisać, podobnie ::aplauz

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Pt 13 cze, 2014 16:57

pemkad napisał(a):Warto nie warto - ja jade. nigdzie takiej smacznej rybki jak nad naszym morzem sie nie zje. Nigdzie nie ma tak rewelacyjnych hamburgerow jak u Zoski pod Centralem w Łodzi, nigdzie nie ma tak czaderskiego klimatu jak na Wrocławskim rynku. I nigdzie nie ma tak fajnej mamy jak w rodzinnym domu ;)
Dalsza rodzinka? no cóż u mnie wszyscy wiedza ze ja NIE odwiedzam. jak ktos sobie życzy audiencji to może się zapowiedziec do moich rodziców bo to do nich jade a nie do calej innej rodziny. A że drogo? no cóż wiele można w życiu kupić ale wspomnień, klimatu, tego ciepła w sercu to sie nie da. Dlatego ja poprosze o pytanie dlaczego warto jechać do naszego kraju. Wlasnie mimo drożyzny i wielu minusów dlaczego właśnie warto.

Nic tylko polać Tobie :)
Nic nam nie zastąpi tutaj tego klimatu jak w naszym rodzinnym domu :)

Motylek
Bywalec

  • Posty: 109
  • Dołączył(a): Cz 26 lut, 2009 13:15

Pt 13 cze, 2014 23:05

zawsze wiedzialam ze nasz redaktorek to bardzo inteligentny jest, a ja powiem tak: jak jade do Hiszpani to pani w urzedzie jest bardzo mila, jak jade do Francji to pani w urzedzie tez jest bardzo mila, tak samo jest wszedzie gdzie jezdze oprocz Polski hmmmmm trzeba byc chyba kretynem zeby holidaya spedzac w urzedach

coca-cola
Rozkręca się

  • Posty: 40
  • Dołączył(a): N 22 sie, 2010 20:43

So 14 cze, 2014 09:18

stare ludzie napisał(a):Witajcie

Sezon urlopowy w pelni i chcialbym sie Was spytac czy macie jakies powody dla ktorych nie warto jechac do starego kraju na urlop

ja mam jeden. Urzednicy i ich odnoszenie sie do petentow. Chcesz zalatwic jakas sprawe to obsluga przez nabzdyczone paniusie ktorym slonko glowki za bardzo spalilo po prostu masakra.

Macie jakies inne?
Lepiej,, nabzdyczone paniusie ze słoneczkiem,,niż niedouczone angielskie urzedasy,,

ksobczak
Rozkręca się

  • Posty: 40
  • Dołączył(a): Pt 06 sie, 2010 20:26

So 14 cze, 2014 09:20

::piwo
pemkad napisał(a):Warto nie warto - ja jade. nigdzie takiej smacznej rybki jak nad naszym morzem sie nie zje. Nigdzie nie ma tak rewelacyjnych hamburgerow jak u Zoski pod Centralem w Łodzi, nigdzie nie ma tak czaderskiego klimatu jak na Wrocławskim rynku. I nigdzie nie ma tak fajnej mamy jak w rodzinnym domu ;)
Dalsza rodzinka? no cóż u mnie wszyscy wiedza ze ja NIE odwiedzam. jak ktos sobie życzy audiencji to może się zapowiedziec do moich rodziców bo to do nich jade a nie do calej innej rodziny. A że drogo? no cóż wiele można w życiu kupić ale wspomnień, klimatu, tego ciepła w sercu to sie nie da. Dlatego ja poprosze o pytanie dlaczego warto jechać do naszego kraju. Wlasnie mimo drożyzny i wielu minusów dlaczego właśnie warto.
::wales

ksobczak
Rozkręca się

  • Posty: 40
  • Dołączył(a): Pt 06 sie, 2010 20:26

So 14 cze, 2014 16:10

majki1304 napisał(a):Ja powód mam taki, że się poprostu nie opłaca. Zamiast do polandowni na dwa tygodnie się wynudzić to lepiej wykupić sobie jakieś wczasy yyy.... gdziekolwiek indziej, a wyjdzie taniej i przyjemniej się spędzi czas, bez wysłuchiwania tekstów typu ty to bogaty jesteś bo w Anglii mieszkasz.
dokładnie ::aplauz ::aplauz

Avatar użytkownika
selena
Weteran

  • Posty: 276
  • Dołączył(a): Pn 08 gru, 2008 11:08

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do Forum ogólne