Dodatki mieszkaniowe?

Śr 29 sie, 2007 00:46

jednego nie rozumiem..zlozylam o dotacje housing benef i wsio ok,odpisali,podali termin wizyty rent officera .przyszla mila pani,wypytala co moje,co landlorda i za 2 tyg przyszla odp odmowna,ale tylko z powodu,ze za krotko tu mieszkamy i podali nastepny mozliwy termin do rozpatrzenia aplikacji. to widzac na aplikacji od kiedy tu mieszkamy i majac wiedze,gdzie mieszkalismy wczesniej - czemu od razu nie odpowiedzieli,ze za krotko???
dziwne to dla mnie...wie ktos? :?:

Atom
Bywalec

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Cz 25 maja, 2006 16:16
  • Lokalizacja: northumberlandia

Śr 29 sie, 2007 06:41

Elf napisał(a):Z tego co sie orientuje wymagane jest zamieszkiwanie min.6 m-cy w rejonie danego councilu.
Wniosek pobierasz w coucilu do niego musisz dolaczyc payslip'y za ostatnie dwa m-ce pracy,rachunek za wode,oraz wyciag bankowy za ostatnie dwa miesiace,ale nie z bankomatu lecz z baku.Taki,jaki otrzymuje sie poczta co kwartal.
Dofinansowuja coucil tax(nawet w 100%)oraz dokladaja do wynajmu.
Moge sie mylic,choc nie sadze.Radze zlozyc.
:cheer:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Śr 29 sie, 2007 10:46

Kochani powiedzcie mi czy to prawda ze osoby ktore nie zarabiaja 300 funtow tygodnowo moga ubieac sie o dofinansowanie 65 funtow tyodniowo do mieszkania? Pytanie jeszcze mam odnosnie mieszkania we dwoje, pozniewaz jestem tu z dziewczyna i chcemy wynajac mieszkanie (teraz wynajmujemy pokoj) czy takie dofinansowanie jestesmy w stanie dostac jezeli tylko ja pracuje?Prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje za wszelkie informacje.

la-strada
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): Cz 05 lip, 2007 18:59

Śr 29 sie, 2007 13:32

tak mozesz ale musisz mieszkac pol roku

Avatar użytkownika
nimfa
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 28
  • Dołączył(a): So 13 sty, 2007 18:50
  • Lokalizacja: Warszawa

Śr 29 sie, 2007 13:37

To nie jest tak że dostaniesz dokładnie 65 jeżeli nie zarabiasz 300 /tyg. Wysokość dodatku zależy od wielu czynników, m.in. od ceny mieszkania, zarobków, ilości mieszkańców, czy są ze sobą w związku itd. Ile możesz dostać możesz sprawdzić w linku który podaje niżej.

KALKULATOR


Z własnego doświadczenia wiem że nie trzeba mieszkać pod jednym adresem przez pół roku żeby ubiegać się o Housing Benefit.

Avatar użytkownika
wojtek
Bywalec

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): Cz 19 kwi, 2007 20:02
  • Lokalizacja: Newcastle / Gdynia

So 01 wrz, 2007 19:31

Wojtek,dzieki za kalkulator i posta z info.pozdrawiam

Atom
Bywalec

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Cz 25 maja, 2006 16:16
  • Lokalizacja: northumberlandia

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron