dom dla samobójców

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

N 16 mar, 2008 22:36

Duende napisał(a):Autor watku troche przeinaczyl rzeczywistosc - ta organizacja pomaga w samodzielnym zakonczeniu zycia LUDZIOM CHORYM NA NIEULECZALNE, PRZEWLEKLE CHOROBY. Mozna sie zgadzac, albo nie zgadzac, z eutanazja, ale pisanie, ze jest to "dom dla samobojcow", tak jakby kazdy mogl tam z ulicy wejsc i popelnic samobojstwo, jest, delikatnie mowiac, demagogia.

Sprawa dotyczy ludzi, ktorzy od lat walcza z nieuleczalnymi, postepujacymi chorobami, zmagajacymi sie z ogromnym bolem, dla ktorych medycyna nie moze nic zrobic, oprocz podawania coraz wiekszych dawek morfiny, ale ktorym w wielu krajach nie wolno legalnie samemu podjac decyzji o zakonczeniu zycia.



A jesli o to chodzi to bardzo udany pomysl i wreszcie sie ktos za to zabral.. ::aplauz

arktos_SWAT
Rozkręca się

  • Posty: 56
  • Dołączył(a): Cz 10 sty, 2008 21:00

N 16 mar, 2008 22:36

Prawda jest taka,ze jak zwykle media nieodpowiednio przekazały ta sprawe ,zeby zrobic uzytek dla siebie...jak pisała Duende wyzej...
taka dziwna sprawa,wydaje sie szokujaca dla jednych ,dla innych normalna.no tak,w dobie atakow terrorystycznych,wojen,glodujacych milionow w Afryce,Aids itd itp wszytsko nam obojetnieje
a apokalipsaaaaaaaaaaaaaaa nadchodzi :)

pkt.6 i 10 mnie zdziwił i zaskoczył ,Amerykanie to jednak maja,hehe....

Atom
Bywalec

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Cz 25 maja, 2006 16:16
  • Lokalizacja: northumberlandia

Pn 17 mar, 2008 01:15

Ja lubie ten punkt:
66. W Waszyngtonie (USA) absolutnie zakazany jest seks z dziewicą. ( nie rozumiem jada sie rozdziewczac do innego statnu?)
Oraz zakaz palenia papierosów przez małpy bodajze floryda

Vodun


Pn 17 mar, 2008 08:40

znaczy sie "co kraj,to obyczaj" hahahaha

Atom
Bywalec

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Cz 25 maja, 2006 16:16
  • Lokalizacja: northumberlandia

Pn 24 mar, 2008 14:49

Vodun napisał(a):Ja lubie ten punkt:
66. W Waszyngtonie (USA) absolutnie zakazany jest seks z dziewicą. ( nie rozumiem jada sie rozdziewczac do innego statnu?)

no ten punkt tez mnie rozłożył :twisted:

żmija
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): Cz 08 mar, 2007 15:23

Śr 09 kwi, 2008 18:02

No niezłe hehehehehehe. ::wales

Avatar użytkownika
Kasica
Rozkręca się

  • Posty: 53
  • Dołączył(a): So 23 wrz, 2006 08:25
  • Lokalizacja: Sosnowiec/ Południowa Polska

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Powrót do POGADUCHY