elektronik poszukiwany Pilne!!!

Śr 25 lis, 2009 22:48

Okazalo sie ze naprawa radia w samochodzie to nie lada klopot wszyscy chca tylko wstawiac nowe moze ktos sie tym zajmuje.Przestal dzialac odtwarzacz plyt CD caly czas wyswietla sie ERROR dzieki za wszelkie informacje[/b][/code][/quote]

Avatar użytkownika
R2D2
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Pt 19 wrz, 2008 22:23

Cz 26 lis, 2009 13:38

Trzeba sprawdzić co jest przyczyną, z góry nikt nie powie co konkretnie jest, a może być uszkodzony laser, uszkodzona elektronika, brudny laser itd. Proponuje jakis zakład car radio który to sprawdzi, swoją drogą będziesz potrzebował kod do radia, bo jest kodowane.

Vodun


Pt 27 lis, 2009 01:00

Dzieki Vodun za odpowiedz rzeczywiscie przyczyn moze byc sporo jedno jest pewne CD nie gra i nikt nie chce tego zrobic z opisu widze ze jestes z Sunderlandu jak ja wiec na pewno wiesz gdzie urzeduje ten gosc od elektroniki na przeciwko BQ wczoraj powiedzial mi ze moze mi dac " nowe " radio bo naprawami sie nie zajmuje bo podobno sie to nie oplaca kurde ida swieta i chyba nie bede sluchal koled peeech!!! a moze ty sie znasz na tym lub znasz kogos kto sie zna???W salonie chcieli mi dac brand new za tylko 324F niestety nie skusilem sie.Kod do radia o ile sie nie myle jest w ksiazce auta

Avatar użytkownika
R2D2
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Pt 19 wrz, 2008 22:23

Pt 27 lis, 2009 08:17

R2D2 napisał(a):Okazalo sie ze naprawa radia w samochodzie to nie lada klopot wszyscy chca tylko wstawiac nowe moze ktos sie tym zajmuje.Przestal dzialac odtwarzacz plyt CD caly czas wyswietla sie ERROR dzieki za wszelkie informacje[/b][/code]
[/quote]


Wszyscy maja racje.
JA jednakze proponowalbym najpierw rozebrac radio i sprawdzic czy laser wogole swieci.
Pozniej sprawdzic jak zachowuje sie po wlozeniu plyty.
Moze jest tylko brudny?? a moze "rozjechal sie" od wstrzasow. Zaraz przy soczewce sa takie dwie male srubki regulacyjne. Mozna probowac nimi pokrecic. Zepsuc bardziej i tak juz sie nie da :)

Avatar użytkownika
nemec
Weteran

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): So 10 lis, 2007 16:57
  • Lokalizacja: M'boro

So 28 lis, 2009 11:50

Ja moze zrobilbym to ale nie mam czasu. Sam rozkrec i zobacz czy nie dasz rady, jesli nie to zobaczymy cosie da zrobic

Vodun


Pt 04 gru, 2009 01:01

Absolutnie nic sam nie reguluj bo samo nic sie nie rozregulowalo i bedzie tylko gorzej. Sadzac po cenie mowisz o fabrycznym radiu. Podaj marke auta i rocznik, moze cos pomoge.

perpublicobono
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): Pt 13 lut, 2009 00:03

Pt 04 gru, 2009 17:39

Dzieki wszystkim za zainteresowanie moim problemem moze cos sie zrobi a moze sprobuje na urlopie w Polsce znalezc jakiegos szpeca. Jedno jest pewne niewielu elektronikow wyemigrowalo do UK a jeszcze mniej jest miejscowych ::wales ::wales ::wales

Avatar użytkownika
R2D2
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Pt 19 wrz, 2008 22:23

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Powrót do MOTO UK