{Fotozabawa} Gdzie to jest?

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pn 26 maja, 2008 21:04

Rychu, Simon...zgadza się, budynek jest tam gdzie napisaliście, a jest to Holy Jesus Hospital, jeden z najstarszych - bo ponad 700 letni, budynków w Newcastle - ale faktycznie nie przyciąga zbytnio uwagi...

Pozdro

Avatar użytkownika
Mallaidh
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): Cz 04 paź, 2007 11:44
  • Lokalizacja: Newcastle Upon Tyne

Wt 27 maja, 2008 13:59

co do zdjęć Martinka77 to tak dokładnie na pierwszym jest widok nad dachami dzielnicy Fulwell a w tle widać wieże kościółka przy park ave niedaleko płn wejścia do Roker Park a na drugiej fotce widzimy Fulwell Windmill przy Newcastle Road

mareq
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Pt 20 paź, 2006 11:21
  • Lokalizacja: tychy/sunderland

Pt 13 cze, 2008 07:20

Wkleja cos ktos :?: Bo zabawa stanela. Moze Ty mareq :?:

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Pt 13 cze, 2008 10:44

chyba niezbyt trudne ale ciekawe

Obrazek
Obrazek

mała sugestia do założyciela tematu.
Skoro jest tak malo chętnych do dodawania fotek z okolic to może by faktycznie "powiększyć" trochę te okolice powiedzmy ok.100mil
pozdrawiam.

mareq
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Pt 20 paź, 2006 11:21
  • Lokalizacja: tychy/sunderland

Pt 13 cze, 2008 13:42

"syzyfy" za Stadium of Lights, drzewko (i inne podobne konstrukcje) - między portem a Wearmouth Bridge w Sunderlandii

a propo zakresu 100 mil - nie wszyscy sie wypuszczają na takie wycieczki bo nie wszyscy mają czym, jest tyle miejsc które można sfotografować w okolicach że nic tylko pstrykać..

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

N 15 cze, 2008 07:59

Simon to już nie pierwszy raz mam problem z wklejeniem obrazka. Orientuje się troszkę w informatyce, ale w jaki sposób mam podać adres obrazka to nie wiem. Może dlatego nie ma za wielu chętnych w tej zabawie. Nie da się tego uprościć? np jeden przycisk i widzisz cały swój dysk, z którego wybiersz co chcesz publikować. He? :D

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

N 15 cze, 2008 12:25

jawik napisał(a):Simon to już nie pierwszy raz mam problem z wklejeniem obrazka.

Rozumiem, to jest pewne utrudnienie, ale na razie nie ma innej mozliwosci na forum. Ale powiem ze trwaja juz rozmowy nad tym jak to usprawnic, sa pewne pomysly, tak wiec cierpliwosci. Na razie musi wystarczyc Ci ta oto INSTRUKCJA :P

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

Powrót do Forum ogólne