gdzie na szczepionke????

Cz 05 mar, 2009 17:49

Czy wiecie moze gdzie powinna zglosic sie mama z 10miesiecznym dzieckiem zeby je zaszczepic ?MIeszka na Bensham jej GP.Dr.Kirszcham(czy jakos tak):)niby mial to zalatwic ale....chyba sama musi sie za to wziac ::admin .Od miesiaca sa w Gateschead .:)Podlegaja pod GP. na Rawling Road>

mamakocha
Początkujący na forum

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): Śr 04 mar, 2009 08:39
  • Lokalizacja: Gateschead

Cz 05 mar, 2009 17:59

Najblizsze szczepienie dla dziecka jest w 13-tym m-cu zycia, ale jesli dziecko przyjechalo z Polski, to mama powinna isc do swojej przychodni i dowiedziec sie o najblizsze szczepienie. Szczepienia dzieci sa bodajze w srody w przychodniach, przynajmniej tak jest w Darlington. Niech zapyta sie w przychodni kiedy jest baby clinic.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Cz 05 mar, 2009 22:26

Lucy napisał(a):Najblizsze szczepienie dla dziecka jest w 13-tym m-cu zycia, ale jesli dziecko przyjechalo z Polski, to mama powinna isc do swojej przychodni i dowiedziec sie o najblizsze szczepienie. Szczepienia dzieci sa bodajze w srody w przychodniach, przynajmniej tak jest w Darlington. Niech zapyta sie w przychodni kiedy jest baby clinic.

Wiesz moje dziecko miało też tutaj Lucy szczepionke w 12 mies,a następnie w 13 mies.Najlepiej uda się do GP i tam zapytać.Powinna się u ciebie pokazać healt visitor,jesli masz lekarza Gp.Przynajmniej w Washingtonie tak jest.Jak tylko się wprowadziłam i dostałam nowego Gp to po kilku dniach przyszedł list,że pani HV wybiera się do nas.Pozdrawiam :)
U nas szczepienia są w czwartki..

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do RODZICE