Geordie Shore | MTV UK

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Cz 26 maja, 2011 19:51

<<Geordie Shore | MTV UK>>


Nasza społeczność

Cookie Monster
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Cz 26 maja, 2011 19:33

Cz 26 maja, 2011 21:57

Cookie Monster napisał(a):<<Geordie Shore | MTV UK>>


Nasza społeczność


a ogladalem ... wspaniale!!!! piekne madre kobiety !!! ehh ze ja juz zonaty ;)

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Cz 02 cze, 2011 00:25

Nie wierzyłem w co widzę :D

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

Pn 06 cze, 2011 17:57

Zapewniam że to wersja light, w rzeczywistości można spotkać znacznie bardziej... wyraziste postaci. Wersja dokumentalna śmiało mogłaby się nazywać "Z kamerą wśród zwierząt"
Pewnie zaraz odezwą się obrońcy praw człowieka, miłośnicy przyrody i inni z pretensjami jakim prawem obrażam ludzi/zwierzęta*



*niepotrzebne skreślić

Avatar użytkownika
WHYDUCK
Bywalec

  • Posty: 140
  • Dołączył(a): Cz 26 kwi, 2007 14:12
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 07 cze, 2011 00:53

WHYDUCK napisał(a):Zapewniam że to wersja light, w rzeczywistości można spotkać znacznie bardziej... wyraziste postaci. Wersja dokumentalna śmiało mogłaby się nazywać "Z kamerą wśród zwierząt"
Pewnie zaraz odezwą się obrońcy praw człowieka, miłośnicy przyrody i inni z pretensjami jakim prawem obrażam ludzi/zwierzęta*



*niepotrzebne skreślić


Przez niemal rok pracowałem w klubach i pubach, widziało się różne rzeczy, Ci ludzie raczej prezentują średni poziom, są gorsi, nie oznacza to oczywiście, że wszyscy się tak zachowują ale jest to znacząca część. Ci co się tak nie zachowują zwykle nie chodzą do klubów lub dużych pubów, raczej małe lokalne puby by wypić 1-2 pinty ze znajomymi, więc są mniej widoczni. Jak zwykle rzuca się w oczy ta hołota. Nic dziwnego, że jak poleciało info o tym programie to na brytyjskim forum niemal od razu wpadł koleś i napisał: "Jestem Geordie i z góry przepraszam za ten program" :D

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Powrót do POGADUCHY