Gordon z Newcastle

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

So 27 lut, 2010 19:47

Pewnie część forumowiczów zna artystę Gordon Matthew Sumner'a, jeszcze bardziej znanego jako Sting. Bardzo lubię jego muzykę, zdarzało się również być na jego koncertach. Także jak znalazłem się w Newcastle postanowiłem poszukać o nim coś więcej. W necie nie znajdzie się za dużo informacji o miejscu jego urodzenia. Najbardziej zawężona nazwa to Wallsend. Dzieje się tak zapewne ze względu na spokój obecnych mieszkańców tego domu. Prawdopodobnie jest to mieszkanie councilowskie. Mam nadzieję że moje pisanie nie zmieni tego stanu rzeczy. W Newcastle wciąż mieszka siostra Stinga Angela lub Anita Sumner, która pracuje na lotnisku Newcastle. Również jego brat Philip, który pracuje jak niegdyś ojciec, jako dostawca mleka. Jeden ze znajomych Geordie twierdzi że wie gdzie jest dom Stinga. Znana jest mi podana przez niego ulica Walker Road. Niewiele natomiast wiem o jej części zwanej Far End. Może ktoś słyszał już tą nazwę? Google maps wskazuje na miejsce położone niedaleko szkoły podstawowej St Vincent's RC
Sting jest bardzo sentymentalny i dosyć często przyjeżdża do Newcastle odwiedzać swoich starych przyjaciół. Tutaj link do wydaje się ostatniego z nim wywiadu dla Sunday Times
http://www.sting.com/news/news.php?uid=6302

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Powrót do HOBBY UK