ile dostajecie housing benefitu?

Pn 06 lut, 2012 18:19

czesc
mam pytanie ile dostajecie housing benefitu na ile osob i na jakie zarobki?
bylam dzis w Middlesbrough Consil i wypelnilismy aplikacje kazala nam doniesc kilka papierkow... tylko nie wiem czy ma to jakis ses poniewaz
place za mieszkanie 475 funtow ja jestem bezrobotna i siedze z 9 miesiecznym dzieckiem w domu.
Moj partner zarabia od 250 do 350 funtow tygodniowo <rocznie ok 17 tys>
ja odbieram Child tax credit okolo 125 f miesiecznie oraz child benefit 20.30 f tygodniowo moim zdaniem to za duzo :P
Mozecie dac mi do porownania wasze sytuacje?
dziekuje :D

2monika0
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Pt 13 lut, 2009 21:23

Pn 06 lut, 2012 18:44

jak się nie będziesz kwalifikować to nikt cię nie nakrzyczy że probowałas. Zawsze warto sprobowac,- wiem że dużo zależy od councilu, od tego ilu pokojowe masz mieszkanie, a na koniec z uzasadnienia i tak nie będziesz wiedzieć dlaczego ci przyznali lub nie.

magbert
Rozkręca się

  • Posty: 41
  • Dołączył(a): So 20 paź, 2007 20:06

Wt 07 lut, 2012 08:04

Na stronie z councilu jest kalkulator bardzo prosty mozna sobie wyliczyc mniej więcej jaka kwota ci sie należy.Ja mając takie same zarobki jak ty tyle,ze z dwójka dzieci i child tax 100f tyg.niestety nie dostałam housing benefit,ale próbuj bo może akurat dostaniesz.
http://www.middlesbrough.gov.uk/ccm/con ... ulator-.en
W tabelce zarobków podajesz dochód brutto,a na poniżej podajesz ile potracają ci na tax i insurance number

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES