Internet Sky,Virgin lub BT

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Pn 06 gru, 2010 11:05

Witam
Orietuje sie ktoś gdzie moge zakupic w Durham pakiet z BT, Virgina lub Sky?
Jak sie dowiaduje przez telefon to na instalatora musze czekac pare tygodni.
Wydaje mi sie ze jesli ktorys z tych pakietow zakupie to puszczenie sygnalu do mojego domu bedzie tylko formalnoscia.

Avatar użytkownika
daniel b
Rozkręca się

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): So 30 paź, 2010 21:18
  • Lokalizacja: Langley Park

Pn 06 gru, 2010 11:24

Chyba nie, bo np z Virgin jak idziesz po laczach BT to oni sie musza miedzy soba dogadac, poprzepinac u siebie na koncowkach, itd. A tutaj nikomu sie z tym nie spieszy. Takze nawet jak modem dostaniesz szybko to i tak podlaczanie po ich stronie potrwa.

Avatar użytkownika
Slonick
Weteran

  • Posty: 481
  • Dołączył(a): Pt 15 paź, 2010 15:22

Pn 06 gru, 2010 11:28

no to nie za fachowo.Jak narazie mam mobile broadband z O2 ale masakrycznie to dziala.wczesniej mialem z 3 i dzialal lepiej do czasu az sie modem nie zepsol hehe.
Zobacze moze vodaphone ma lepszy.
dzieki za info
pozdrawiam

Avatar użytkownika
daniel b
Rozkręca się

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): So 30 paź, 2010 21:18
  • Lokalizacja: Langley Park

Pn 06 gru, 2010 16:19

daniel b napisał(a):no to nie za fachowo.Jak narazie mam mobile broadband z O2 ale masakrycznie to dziala.wczesniej mialem z 3 i dzialal lepiej do czasu az sie modem nie zepsol hehe.
Zobacze moze vodaphone ma lepszy.
dzieki za info
pozdrawiam


nowy modem USB w 3 kosztuje 29.99f

Avatar użytkownika
nemec
Weteran

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): So 10 lis, 2007 16:57
  • Lokalizacja: M'boro

Pn 06 gru, 2010 21:52

No to ludziska jestem uziemiony z O2 mobile broadband .
Predkosc internetu mozna porownac do jadacego ruskiego czolgu ktorego pies z kulawa noga by przegonil hie hie hie.
:D

Avatar użytkownika
daniel b
Rozkręca się

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): So 30 paź, 2010 21:18
  • Lokalizacja: Langley Park

Wt 07 gru, 2010 08:20

Polemizowałbym co do predkości ruskich czołgów. To T-34 wygrały ostatnią wojnę :cool:
Apropos predkosci internetu. Mam go z BT. W pewnym momencie predkość spadła mi do predkosci angielskiego ślimaka :roll: Myślałem że bedzie ciężko, wspominając nie tak dawną współprace z Virgin. Zadzwoniłem i byłem pod wielkim wrażeniem obsługi. Obiecano mi poprawę. Następnie jeszcze dzwoniono do mnie żeby się upewnić czy jestem happy. Może powinieneś też do swoich zadzwonić?

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Wt 07 gru, 2010 08:48

Z BT nasz przygoda wyglądała tak:
Na instalację czekaliśmy około tygodnia, potem przez rok nie mogliśmy się doprosić serwisu bo łącze działało lub nie, po około roku, gdy chcieliśmy zrezygnować z usług tej firmy zaproponowano nam wyższy pakiet, my uzależniliśmy nasz nowy kontrakt od naprawienia usterek na łączu, przyszło dwóch inżynierów pod rząd, pierwszy nie bardzo wiedział o co chodzi ale za to założył nam nowe gniazdko telefoniczne, drugi usunął usterkę, po dwóch dniach zadzwonili czy wszystko dobrze działa i od tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni.

Avatar użytkownika
jolantina
Weteran

  • Posty: 357
  • Dołączył(a): Śr 25 lut, 2009 21:11
  • Lokalizacja: Hogwart

Wt 07 gru, 2010 15:21

Jesli chodzi o mnie to mialem ciagle z Virgina internet lecz tutaj nie moglem go przeniesc bo nie maja kabelkow pociagnietych wiec zaproponowali mi tansza opcje z telefonem.babka powiedziala mi ze od 10-13 dni moge spodziewac sie instalatora.Mieli mo dostarczyc list ktory jeszcze do mnie nie dotarl aha no i dostalem esa od nich ze moja linia zostanie podlaczona 11/01/2011. W piatek mija 10 dzien od tamtej rozmowy tak ze sobie do nich zadzwonie i popytam jeszcze jak oni to widza.

Avatar użytkownika
daniel b
Rozkręca się

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): So 30 paź, 2010 21:18
  • Lokalizacja: Langley Park

Wt 07 gru, 2010 15:24

Mnie maja podlaczyc 13-tego.... pozyjemy zobaczymy

Avatar użytkownika
Slonick
Weteran

  • Posty: 481
  • Dołączył(a): Pt 15 paź, 2010 15:22

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Powrót do HOBBY UK