iPhone 4 vs Dell Streak vs HTC Desire vs Samsung Galaxy S vs

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

So 03 lip, 2010 19:37

Witam,

Co polecicie z następujących telefonów? Przyzwyczaiłem się do iPhone 3GS, ale za nie długo mam nowy kontrakt więc myśle o przesiadce. Dużo czasu (oprócz dzwonienia) używam na oglądaniu filmów z YouTube (przed snem) czy przeglądaniu neta. iPhone nie ma niestey flasha a to wylącza mi pare stron z filmami. Android brzmi ciekawie, ale nie wiem na ile dobre są programy (np. do giełdy).

Czekam na wasze opinie.

iPhone 4 vs Dell Streak vs HTC Desire vs Samsung Galaxy S
http://crave.cnet.co.uk/mobiles/0,39029 ... 896,00.htm

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

So 03 lip, 2010 20:46

a może Motorola Milestone? Ja osobiście polecam HTC.

Vodun


N 04 lip, 2010 07:29

Rychoo, mialem okazje testowac DELLa Streak i .. jest naprawde zabojczy!

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Pn 05 lip, 2010 10:20

A co myślicie o HTC Evo?

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle


Cz 08 lip, 2010 13:21

Rych napisał(a):A co myślicie o HTC Evo?

rychu z tego co kojarze to htc evo to tel 4g nie ma slotu na karte sim to tel CDMA i puki co smiga w sieci "spirit" w usa wiec w uk bezurzyteczny chociaz ma zarabiste parametry :) jak sie myle poprawcie mnie ;)

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Cz 08 lip, 2010 14:09

serekr napisał(a):
Rych napisał(a):A co myślicie o HTC Evo?

rychu z tego co kojarze to htc evo to tel 4g nie ma slotu na karte sim to tel CDMA i puki co smiga w sieci "spirit" w usa wiec w uk bezurzyteczny chociaz ma zarabiste parametry :) jak sie myle poprawcie mnie ;)


Na razie nie ma go w sprzedaży w UK choć pewno "na dniach" będzie. Duży wyświetlacz 4,3 cala, Android, pełny mulitasking, full rozmowy video (a nie tak jak w IPhone 4 tylko poprzez wifi). Minus - słaby wyświetlacz, plastikowa obudowa ala tanie "made in china". Podobny do niego (choć nie 4G) jest Samsung Galaxy S. Obudowa - kopia 3GS tylko na sterydach, ponoć lepszy niż iPhone 4 wyświetlacz.

:neutral: :?: :neutral: :?:

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pn 19 lip, 2010 12:21

serekr napisał(a):rychu z tego co kojarze to htc evo to tel 4g nie ma slotu na karte sim to tel CDMA i puki co smiga w sieci "spirit" w usa wiec w uk bezurzyteczny chociaz ma zarabiste parametry


Z tego co wiem, w październiku ma być premiera HTC Ace zwanego roboczo HTC Desire HD, który ma być identyczny jak HTC Evo 4G, ale bez 4G. Ma też mieć (ponoć) dwa procki i Androida 3.0 na pokładzie, więc może poczekam.

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pn 19 lip, 2010 19:09

Rych napisał(a):
serekr napisał(a):rychu z tego co kojarze to htc evo to tel 4g nie ma slotu na karte sim to tel CDMA i puki co smiga w sieci "spirit" w usa wiec w uk bezurzyteczny chociaz ma zarabiste parametry


Z tego co wiem, w październiku ma być premiera HTC Ace zwanego roboczo HTC Desire HD, który ma być identyczny jak HTC Evo 4G, ale bez 4G. Ma też mieć (ponoć) dwa procki i Androida 3.0 na pokładzie, więc może poczekam.


u hu hu no to ja bym czekal bo evo w cyfrach i na youtube w recenzjach wyglada bardzo fajnie :)

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Pn 19 lip, 2010 19:43

ja na razie sprzedalem htc hero i wrocilem do korzeni na iPhone :)

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

N 29 sie, 2010 15:47

ja mam htc hd2 i jak dla mnie naprawde fajny telefon:)

mrofka
Rozkręca się

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): Pt 18 lip, 2008 22:10
  • Lokalizacja: jelenia góra/ darlington

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powrót do HOBBY UK