Jak reklamować firmę w UK

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Śr 21 cze, 2023 06:59

Witajcie, nie udzielam się tutaj za bardzo ale dość sporo obserwuje i czytam wasze posty i opinie. Pomyślałam, że zapytam was, może coś i mi poradzicie bo jest tu wiele obeznanych osób. Kilka miesięcy temu postanowiłam otworzyć własną firmę oferującą masaże. Zdaję sobie sprawę że zdobywanie klientów jest bardzo powolnym procesem, jednak zaczynam wątpić czy cos nie robie źle. Ogłaszam się na fb, roznosiłam wizytówki. Oferowałam różne oferty z upustem i jakoś efektów brak. Mieszkam w UK - Lancashire, i zaczynam powoli zastanawiac się czy miejsce samo w sobie nie jest problemem - może ludzie nie mają funduszy na moje usługi. Albo ja jakoś źle się ogłaszam. Może macie jakieś pomysły? Na daną chwilę pracuje mobilnie.

malenka123
Rozkręca się

  • Posty: 86
  • Dołączył(a): Pn 21 lip, 2014 19:06

Śr 21 cze, 2023 08:56

Dla mnie złotą radą, którą usłyszałam na konsultacji i myślę, że będzie miała tutaj zastosowanie to czy reklamujesz się lokalnie, skoro biznes jest lokalny. Taka promocja jest znacznie łatwiejsza. Czy masz wizytówkę Google? Czy masz stronę www wypozycjonowaną na Twoją lokalizację? Czy udzielasz się w grupach z Twojego regionu? Czy masz ofertę napisaną językiem korzyści?

Daję namiar na firmę, która zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych: https://seo-freelancer.pro/ Powinni doradzić jakie są tutaj najlepsze możliwości jeśli chodzi o rozreklamowanie Twojego biznesu.

pep
Bywalec

  • Posty: 112
  • Dołączył(a): Cz 24 lip, 2014 06:50

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Powrót do POGADUCHY