jak to jest?

Śr 13 sie, 2008 21:24

za miesiac konczy mi sie umowa z ubezpieczalnia samochodu , czy musze wczesniej zglosic ze nie bede przedluzal umowy czy automatycznie wygasza ? dzieki za wszelkie info

Avatar użytkownika
ROBERT290
Bywalec

  • Posty: 194
  • Dołączył(a): So 28 kwi, 2007 19:50

Śr 13 sie, 2008 21:50

Powinni przyslac Ci wyliczenie na przyszly rok takie tutaj sa praktyki.Jesli przyslali Ci cos takiego i Ty nie podpiszesz i odeslesz to nikt nic w tej sprawie nie powinien zrobic,ale nie jestem tak do konca pewien,czy nie zdarzaja sie przypadki automatycznego kontynuowania,bez Twojego udzialu.Znajdziesz wszystko w Polisie malym drukiem :lol:
Tutaj nikt nie wymaga zadnego informowania o zmianie,czy wygasnieciu polisy to jest w Twojej gestii i interesie,chociaz znam takich,ktorzy majac road tax jezdza do oporu bez ubezpieczenia.Znam jednak przypadki firm ubezpieczeniowych,ktore informuja policje i DVLA o tym,ze nie masz ubezpieczenia,gdyz u nich juz wygaslo.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Śr 13 sie, 2008 23:11

Zadzwonic i zapytac. Generalnie kontrakty sa przedluzane - jesli nie masz ochoty ich rozwiazac - automatycznie i pozniej masz "notice" [np. miesiac] na rozwiazanie.
Takie rzeczy najlepiej od razu zalatwiac, informujac, ze: a) masz ich dosc i cmoknijta sie; b) nie jestem zdecydowany; c) zostaje.
Telefon to 2min i wiesz wszystko. A niewiedza kosztuje... Wybor nalezy do Ciebie ;)

rebelradiator


Cz 14 sie, 2008 18:10

z mojego doświadczenia wiem,że na kilka dni przed wygaśnięciem poprzedniej umowy przysyłają ci ofertę z wyliczoną już kwotą,po uwzględnieniu zniżek jakie posiadasz.ty tylko decydujesz czy chcesz dalej kontynuować czy nie!! tak było w moim przypadku,niektóre firmy mogą mieć swoje własne systemy dotyczące przedłużania umów !! ::wales Pozdrawiam

Avatar użytkownika
Aman_19
Rozkręca się

  • Posty: 93
  • Dołączył(a): Wt 16 paź, 2007 20:04

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powrót do MOTO UK

cron