Jakie Warunki trzeba Spelnic?

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

N 12 cze, 2011 17:23

dziekuje napewno sie przyda ;) ps trudny w obsludze ma polskie menu ?

wzorcio028
Rozkręca się

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): So 11 gru, 2010 23:51
  • Lokalizacja: Consett

N 12 cze, 2011 17:56

Polskiego menu nie ma ale ja zawsze sobie wmawiam ze ucze sie jezyka :) A obsługa ?? Jak nokia zawsze prosta, płynna i bezproblemowa :)

Avatar użytkownika
zodiac2008
Bywalec

  • Posty: 191
  • Dołączył(a): Cz 13 lis, 2008 22:04
  • Lokalizacja: Gateshead

Śr 15 cze, 2011 17:03

nie stety nici z telefonu depozyt 150£ jak na internecie.....

wzorcio028
Rozkręca się

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): So 11 gru, 2010 23:51
  • Lokalizacja: Consett

Śr 15 cze, 2011 19:24

Witam. Za co Kur.. Ten depozyt? Nie rozumiem:/ Bralem dwa miesiace temu i ode mnie nic nie chcieli.

Avatar użytkownika
zodiac2008
Bywalec

  • Posty: 191
  • Dołączył(a): Cz 13 lis, 2008 22:04
  • Lokalizacja: Gateshead

Śr 15 cze, 2011 21:22

Ja również pierwsze słyszę o depozycie. Może chodzi o to, że nie posiadasz historii kredytowej w UK i dlatego coś takiego wołają?? To łatwo rozwiązać wystarczy np. czajnik elektryczny lub inna tanią rzecz wziąć na raty. Napisz coś więcej o tym depozycie.

szczawers
Bywalec

  • Posty: 133
  • Dołączył(a): Cz 07 kwi, 2011 18:03

Śr 15 cze, 2011 22:07

no nie mam historii kredytowej w uk depozyt to zastaw chca 150£ zastawu jesli przez 3 miesiace bede splacal regularnie to odadza mi to tylko problem w tym ze jak bym mial tyle na sam telefon to bym nie bral na pay monthly......

wzorcio028
Rozkręca się

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): So 11 gru, 2010 23:51
  • Lokalizacja: Consett

Śr 15 cze, 2011 22:41

szczawers napisał(a):Ja również pierwsze słyszę o depozycie. Może chodzi o to, że nie posiadasz historii kredytowej w UK i dlatego coś takiego wołają?? To łatwo rozwiązać wystarczy np. czajnik elektryczny lub inna tanią rzecz wziąć na raty. Napisz coś więcej o tym depozycie.


Ze co prosze ???????????????? Czajnik na raty ????????? Chyba sobie zartujesz ?? Za 15 funi rzecz i na raty ??? Zarty chyba sobie robimy :blahblah:
A to na siebie nie brałes tylko na kogos wiec czy ta osoba nie posiada nawet internetu na siebie ?? Dziwne no ale wszyscy sie musze ubezpieczyc, ja bym na twoim miejscu sprobował gdzie indziej np. t-mobile oni wszyscy maja prawie takie same promocje a co do minut to i tak one sa do wszystkich sieci. Szkoda ale proponuje uderzyc w inne miejsca moze sie uda :)

Avatar użytkownika
zodiac2008
Bywalec

  • Posty: 191
  • Dołączył(a): Cz 13 lis, 2008 22:04
  • Lokalizacja: Gateshead

Śr 15 cze, 2011 22:48

tylko chodzi o to ze oni to jakos sprawdzaja w banku i koles mi mowi bank nie udzielil kredytu czy nie jest pewny ze te pieniadze na koncie sa ja mowie to jakis absurd!! moja mama ma co tydzien wyplate i te pieniadze tam sa a on przykro mi bardzo nic nie poradze... to jest problem z bankiem ale ja nie rozumiem dlaczego niechce dac. na taryfe 10£ miesiecznie sie zgodzi... ale ja nie-.-

wzorcio028
Rozkręca się

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): So 11 gru, 2010 23:51
  • Lokalizacja: Consett

Śr 15 cze, 2011 22:56

zodiac2008 napisał(a):Ze co prosze ???????????????? Czajnik na raty ????????? Chyba sobie zartujesz ?? Za 15 funi rzecz i na raty ??? Zarty chyba sobie robimy
Chodzi o historię kredytową, a jak najprościej ją wyrobić?? Trzeba wziąć coś na raty i je spłacić. Wiem, że ty pewnie rzuciłbyś się na mieszkanie lub co najmniej samochód bo Cię stać i musisz się pokazać, ale w tym przypadku wystarczy coś taniego bo nie chodzi o rzecz lecz o HISTORIĘ KREDYTOWĄ. Jak czegoś nie rozumiesz to mogę ci przeliterować.

szczawers
Bywalec

  • Posty: 133
  • Dołączył(a): Cz 07 kwi, 2011 18:03

Śr 15 cze, 2011 23:19

Idz do sklepu i wez sobie czajnik za 15 funi na raty !!!! To Cie wysmieją pani w sklepie Cie sie zapyta czy 1go kwietnia jest ?? Co do czajnika to powodzenia zycze :gaah: Ale nie wiem co w tym złego wziasc kredyt na mieszkanie ( o ile Ci go dadza ) przeciez po to sa kredyty by mozna z nich korzystac, i za to nie karają lol.

Avatar użytkownika
zodiac2008
Bywalec

  • Posty: 191
  • Dołączył(a): Cz 13 lis, 2008 22:04
  • Lokalizacja: Gateshead

Śr 15 cze, 2011 23:23

Zamiast brac kredyt mozna uzyc karty kredytowej i kupic nia ten czajnik :D

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Cz 16 cze, 2011 07:30

ja juz kur*wa niewiem co mam robic ;D trudno bede musial poczekac a jeszcze 1 pytanie ile lat byliscie tutaj jak braliscie telefony ?

wzorcio028
Rozkręca się

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): So 11 gru, 2010 23:51
  • Lokalizacja: Consett

Cz 16 cze, 2011 09:04

Ja bralam telefon na abonament po niecalym pol roku pobytu w UK, ale jak wspomnialam niedlugo potem zaostrzyli przepisy i nie bylo juz tak prosto. Myslalam ze przez te kilka lat cos sie zmienilo, ale widac ze nie. Albo poprostu faktycznie trzeba miec jakakolwiek historie kredytowa. Proponuje aplikowac o jakas karte kredytowa, robic nia czesto drobne zakupy, szybko i w terminie splacac i budowac sobie historie kredytowa.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Cz 16 cze, 2011 09:30

zodiac2008 napisał(a):Idz do sklepu i wez sobie czajnik za 15 funi na raty !!!! To Cie wysmieją pani w sklepie Cie sie zapyta czy 1go kwietnia jest ?? Co do czajnika to powodzenia zycze Ale nie wiem co w tym złego wziasc kredyt na mieszkanie ( o ile Ci go dadza ) przeciez po to sa kredyty by mozna z nich korzystac, i za to nie karają lol.


Widzę, czytanie ze zrozumieniem sprawia Ci problemy, ale wytłumaczę to spokojnie jeszcze raz. Rozmawiamy o zakupie telefonu na abonament do czego potrzebna jest historia kredytowa, aby takową uzyskać trzeba wziąć coś na raty i spłacać je regularnie ( lub jak ktoś zauważył zapłacić kartą kredytową ). Czajnik był tylko podaniem przykładowej taniej rzeczy, a równie dobrze może to być tysiąc innych przedmiotów. Szczytem głupoty byłoby branie kredytu na mieszkanie, samochód którego nie potrzebujesz tylko po to aby zrobić historię kredytową na potrzeby telefonu. Starałem się wytłumaczyć jak krowie na miedzy, ale jeśli zodiac2008 wciąż nie rozumiesz to chyba jest poważniejszy problem i ja już nic wtedy nie pomogę.

szczawers
Bywalec

  • Posty: 133
  • Dołączył(a): Cz 07 kwi, 2011 18:03

Cz 16 cze, 2011 13:36

Ja wszystko rozumiem, ale ten przyklad z czajnikiem na raty to "lekka" przesada, to nie Polska ze taka rzecz biora osoby na raty. Najlepszym rozwiazaniem jest wlasnie karta kredytowa, za to nic nie placimy (o ile splacamy ja w terminie) i tym samym sobie pomagamy W Wielkim stopniu. Ja bym na Twoim miejscu zajrzal do innych salonow, a noz o2 ma jakies Specjalne wymagania. Daj znac co i jak sie potoczy.

Avatar użytkownika
zodiac2008
Bywalec

  • Posty: 191
  • Dołączył(a): Cz 13 lis, 2008 22:04
  • Lokalizacja: Gateshead

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

Powrót do POGADUCHY