jeśli jestes singlem,napisz!

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Cz 22 lis, 2012 12:17

w tym temacie bedziemy wypowiadac sie na temat tego,jak sie czujecie bedac sami bez drugiej polowy,zyjąc kazdym dniem z myślą,że chciałoby sie ją mieć?pozdro :evil: [code][/code]

tomsai
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Cz 22 lis, 2012 11:34
  • Lokalizacja: wallsend,newcastle

N 16 gru, 2012 23:09

Żyj z myślą, że do wszystkiego w życiu się można przyzwyczaić :D

Karoka
Bywalec

  • Posty: 170
  • Dołączył(a): Cz 22 lis, 2012 21:14

So 29 gru, 2012 04:09

Przyzwyczaić się to najgorsze co może zrobić, takie moje zdanie. Ja się tu rozstałem z dziewczyną i nawet nie szukam kolejnej, za duża konkurencja i za mało polskich dziewczyn (Bylem ostatnio na imprezie i były 2 dziewczyny a reszta sami faceci). Nie wiem jak niektórzy mogą tu siedzieć po 5 lat, sami i tylko dom i praca. Ja mam zamiar wrócić do PL i tam sobie życie ułożyć.

Meciek
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): N 18 mar, 2012 09:04
  • Lokalizacja: Wrocław

So 29 gru, 2012 18:05

Meciek napisał(a):Przyzwyczaić się to najgorsze co może zrobić, takie moje zdanie. Ja się tu rozstałem z dziewczyną i nawet nie szukam kolejnej, za duża konkurencja i za mało polskich dziewczyn (Bylem ostatnio na imprezie i były 2 dziewczyny a reszta sami faceci). Nie wiem jak niektórzy mogą tu siedzieć po 5 lat, sami i tylko dom i praca. Ja mam zamiar wrócić do PL i tam sobie życie ułożyć.


Problem w tym, że ludzie boją się zmian. Często na siłe twkią w nieszczęśliwych związkach, męczą się w pracy, której nienawidzą, a wszystko na koszt lęku przed zmianą. Ja osobiście zmiany uwielbiam, bardzo szybko w swoim życiu zaczęłąm wyjeżdżać, zmieniać miejsce zamieszkania, bo lubię szukać nowych możliwości i perspektyw. Swoją drogą pozytywne myślenie przyciąga pozytywne wydarzenie. Co do przyzwyczajeń, to nadal uważam, że w życiu można się do wszystkiego przyzwyczaić, choć nie twierdzę, że jest to rozwiązanie dobre. Niemniej jednak życie jest za krótkie by otaczać się negatywnymi ludźmi oraz emocjami :)

Karoka
Bywalec

  • Posty: 170
  • Dołączył(a): Cz 22 lis, 2012 21:14

Cz 03 sty, 2013 22:03

Niestety tak to tu wyglada... jestem singlem od 1.5 roku i nie udalo mi sie nikogo poznac... wlasciwie gdzie poznac kogos nowego? Gdziekolwiek nie wyjde otaczaja mnie i poznaje samych anglikow, a z zadnym z nich wiazac bym sie nie chciala. Az zaczelam myslec o powrocie do PL i ukladaniu tam sobie zycia.

karolcia_24.06
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): So 02 lip, 2011 19:42

So 05 sty, 2013 07:56

Jestem singlem, to piszę i się wypowiadam :D

majki1304
Bywalec

  • Posty: 244
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 10:09

So 27 kwi, 2013 23:17

Jestem tu ponad 1,5 roku i też nie udało mi się nikogo poznać.

Avatar użytkownika
skot
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): Pt 19 kwi, 2013 19:50

N 28 kwi, 2013 18:42

jestem singielka od roku przyjechalam tu w mlodym wieku tez spotkalam malo Polakow.wiecej anglikow:)

bluberry21
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): So 06 kwi, 2013 13:58

N 28 kwi, 2013 21:12

a nie mozecie wejsc w zwiazek z angielka murzynka, azjatka itp? Plus zawsze jest ze nauczycie sie szybko jezyka

marahajji
Rozkręca się

  • Posty: 97
  • Dołączył(a): Pn 21 sty, 2013 15:41
  • Lokalizacja: Sunderland

Pn 29 kwi, 2013 11:37

Jak to jest ze mlodzi faceci czy kobiety , maja takie trudnosci ze znalezieniem partnera na zycie . Jesli jakis singiel czy jakas singielka chce sie podzielic swoimi przemysleniami i chce przedstawic swoja historie innym Polakom z calego uk zapraszam na PW . Moze gdzies w innej czesci Wyspy jest Wasza wymarzona polowka

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

Śr 29 maja, 2013 11:56

Ja jestem w UK od prawie 6-sciu lat. Poznalem tu moja dziewczyne, bylismy razem 1.5 roku, a pozniej sie rozstalismy (wrocila do Polski). To ja bylem ten zly i to ja ja zostawilem, ale dlatego ze ona po 1.5 roku caly czas nie byla pewna czy chce byc ze mna (tak na serio, malzenstwo i te sprawy). Nie wiem czy za bardzo sie nie otwieram, ale szukam i szukam tej drugiej polowy i znalezc nie moge. Skonczylem tu studia, mam dobra prace i gdybyscie mnie zapytali jeszcze pol roku temu, czy zamierzam wrocic to bym zdecydowanie odpowiedzial ze nie. Jednak teraz zaczynam sie zastanawiac, ze wlasciwa dziewczyne moge znalezc tylko w Ojczyznie. Jestem 1.5 roku sam, bylem na 6-sciu randkach, trzy nie spodobaly sie mi, innym trzem nie spdoobalem sie ja. Tak wiem mozna sprobowac z Angielkami, ale mimo iz moj angielski jest dobry to i tak czuje dystans z jego powodu. Nie mam problemu z rozmawianiem z dziewczynami z innych krajow po angielsku (Hispzania, Francja, Iran, etc.), a z Brytyjkami czuje sie jakby nasz jezyk i rozumienie dzielila przepasc. Takze szukam Polek. No i gdzie jestescie, Wy dobre, czule, interesujace, z ladnymi dlonmi - no gdzie?!:)
Anglia jest na prawde super, bardzo lubie ten kraj, ale samotnosc zaczyna doskwierac, a ja przeciez jestem optymista!!!:D

jet
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): So 11 sie, 2012 22:34
  • Lokalizacja: Darlington

Pn 24 cze, 2013 09:38

mnie to się wydaje, że ja już do końca życia będę singlem :(

lilianna
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): Pn 24 cze, 2013 09:33

Pn 24 cze, 2013 16:36

lilianna napisał(a):mnie to się wydaje, że ja już do końca życia będę singlem :(

głowa do gory pamietaj ze zawsze moze byc gorzej :P

krzysiekcypr
Bywalec

  • Posty: 214
  • Dołączył(a): Cz 24 sty, 2013 09:23

Pn 24 cze, 2013 18:26

Lilianna skąd taki pesymizm?:) Głowa do góry.

Portobella2
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pn 24 cze, 2013 18:02

Pn 24 cze, 2013 18:29

To prawda że ciężko jest poznać kogoś interesującego,ale to nie powód żeby się załamywać. Ja też nie jestem kulawa, a też trudno mi znaleźć drugą połówkę i nie tracę nadziei i ciągle próbuje.

Portobella2
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pn 24 cze, 2013 18:02

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Powrót do POGADUCHY

cron