Kolezanka

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Pn 28 mar, 2011 09:37

Witam serdecznie. W styczniu przyjechalam sama do Anglii i nie mam tu wielu znajomych, szukam kolezanki na weekendy, spotkanie na pogaduchy ,zakupy i spedzenie wolnego czasu. Mieszkam w darlington. Pozdrawiam:):)

barbi
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2011 00:00

Pn 28 mar, 2011 18:59

tylko kolezanki ?:D

wzorcio028
Rozkręca się

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): So 11 gru, 2010 23:51
  • Lokalizacja: Consett

Pn 28 mar, 2011 20:57

niom i sie zaczyna. dziewczyny wola dziewczyny a chlopcy wola dziewczyny :mrgreen:

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

Pn 28 mar, 2011 23:52

barbi no to ci wspolczuje:)a dobra rada nie otwieraj sie odrazu do tzw kolezanek bo ludzie cie zjedza...a przede wszystkim uwazaj na tzw plotkary bo sporo ich tutaj:)

meduza2303
Rozkręca się

  • Posty: 30
  • Dołączył(a): Śr 23 mar, 2011 01:04

Wt 29 mar, 2011 04:38

meduza2303 napisał(a):barbi no to ci wspolczuje:)a dobra rada nie otwieraj sie odrazu do tzw kolezanek bo ludzie cie zjedza...a przede wszystkim uwazaj na tzw plotkary bo sporo ich tutaj:)
Jest troszkę prawdy w tym co piszesz ale nie można tak odrazu wszystkich do jednego wora...Mieszkam tu już ładnych kilka latek i mam sprawdzonych przyjaciół i naprawde dobrych znajomych :D a plotkary hmm...nie wiem osobiście żadnej nie spotkałam Pozdrawiam :D

Avatar użytkownika
selena
Weteran

  • Posty: 276
  • Dołączył(a): Pn 08 gru, 2008 11:08

Wt 29 mar, 2011 20:36

selena ja nie chcialam nikogo urazic..ale uwierz mi tez jestem tu pare lat i malo sprawdzonych tu ludzi...nie wiem dokladnie gdzie ty mieszkasz ale w mojej miejscowosci to normalnie masakra...nie odczuwalam tego jak pracowalam ale odkad mam dziecko to jedna wielka masakra...malo tu normalnych kobitek aby pogadac o pierdolach babskich tylko interesuja ich kto co z kim a dlaczego-itp....i kazda z kazda dookola na kazda....z mila checia bym to rzucila i przeniosla sie gdzies indziej ale gdzie indziej pewnie to samo:)
ps.miejmy nadzieje ze jest pare osob normalnych:)

meduza2303
Rozkręca się

  • Posty: 30
  • Dołączył(a): Śr 23 mar, 2011 01:04

Śr 30 mar, 2011 05:10

meduza2303 napisał(a):selena ja nie chcialam nikogo urazic..ale uwierz mi tez jestem tu pare lat i malo sprawdzonych tu ludzi...nie wiem dokladnie gdzie ty mieszkasz ale w mojej miejscowosci to normalnie masakra...nie odczuwalam tego jak pracowalam ale odkad mam dziecko to jedna wielka masakra...malo tu normalnych kobitek aby pogadac o ...ch babskich tylko interesuja ich kto co z kim a dlaczego-itp....i kazda z kazda dookola na kazda....z mila checia bym to rzucila i przeniosla sie gdzies indziej ale gdzie indziej pewnie to samo:)
ps.miejmy nadzieje ze jest pare osob normalnych:)
Nie pomyślałam ze chcesz kogoś urazić wręcz przeciwnie każdy ma inne doświadczenia Jak sama napisałaś kiedy pracowałaś... itd.To prawda kiedy pracujesz nie masz czasu na pierdoły albo poprostu sie nimi nie przejmujesz Ludzie od wieków gadają gadali i gadać będą tak to już jest :master: radziłabym się w takie ,,paplanie,,nie zagłębiać bo utonąć można... Moja babcia zawsze powtarza cyt: Jesli o tobie mówią to znaczy że twoja dupa jest coś warta gorzej by było gdyby nie mówili ::wales ,,Takie gadanie,, z reguły bierze sie z czystej zawiści...lub zwyczajnie z braku zajęcia :lol:

Avatar użytkownika
selena
Weteran

  • Posty: 276
  • Dołączył(a): Pn 08 gru, 2008 11:08

Śr 30 mar, 2011 13:48

oj Selena swieta racja...pogratuluj ::aplauz babci bo swiete slowa gada:)jak sie pracowalo to sie nie zwaraclo uwagi a teraz czlowiek bardziej sie w te glupoty zaglebia.Problem w tym ze malo osob fajnych do pogadania o ciuchach firankach butach itp...pierwsze pytanie to czy widzialas?co sadzisz?a czy ty wiesz ze...?
ZAL i ROZPACZ:)pocieszajace jest to ze tu mozna od czasu do czasu normalnie pogadac ::wales

meduza2303
Rozkręca się

  • Posty: 30
  • Dołączył(a): Śr 23 mar, 2011 01:04

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do POGADUCHY