Kontakt z p. Magda.

Wt 04 gru, 2007 13:06

Witam bywalcow.
Szukam mieszkania w Newcastele, zauwazylem, ze latem prowadziliscie o p. Magdzie burzliwa dyskusje.
Mam prosbe, skierowana zwlasza do zadowolonych klientow (np. ATOM) - czy znacie aktualny nr telefonu lub adres email do p. Magdy?

Do wiadomosci (i ew. wykorzystania) dla wszystkich zainteresowanych: szukam lokum umeblowanego, dwie sypialnie w cenie do 475 miesiecznie (plus oplaty).
Raczej nie na wsi. Wynajme praktycznie od zaraz. W Newcastle bede na rekonesansie miedzy 13 a 17 grudnia 2007.
Moj adres: gborys (a) epf kropka pl

Avatar użytkownika
gborys
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): Śr 19 wrz, 2007 12:23
  • Lokalizacja: Walkergate

Wt 04 gru, 2007 20:37

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 05 gru, 2007 13:27

Dziekuje za podpowiedz.
Niestety wiadomosci wysylane na ten adres trafiaja do czarnej dziury (chyba :-() - od wrzesnia (21-go) nie dostalem zadnej odpowiedzi, chociaz ponawialem zapytania z roznych serwerow (na wypadek gdyby program antyspamowy odbiorcy byl zbyt czujny ;)). Nawet z tego powodu mam jakies konto na :idea: gmail!
Probowalem tez pisac na inny adres (mag3tych (a) poczta kropka fm), ktory znalazlem gdzies na forum, ale tam system od razu zasygnalizowal ze konto jest zamkniete.
Co do nru telefonu - jedyne co slysze to mily glos automatu proponujacy sprobowac innym razem. Proboje, ale ile mozna? A sens?

Tak czy owak, za zainteresowanie, Rychu, dziekuje i dalej szukam mozliwosci kontaktu.

GB

Avatar użytkownika
gborys
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): Śr 19 wrz, 2007 12:23
  • Lokalizacja: Walkergate

Śr 12 gru, 2007 17:35

Bo to jest niesolidna osoba jak juz wczesniej wspomniano.Lepiej poszukaj w piatkowym Chronical lub na stronie www.gumtree.co.uk (o ile dobrze pamietam). Tak na marginesie to najlepiej jest wynajmowac od Anglikow bez posrednictwa agencji. Ale byc moze to tylko moje zdanie.Natomiast Pani Magdynie polecam chocizby dlatego,ze usiluje sie dowiedziec od innych Polakow jak najwiecej o osobie,ktora chce od niej wynajac mieszkanie a dla mnie to juz nie jest profesjonalizm niestety ale moze to ja sie ,myle. :D

Avatar użytkownika
dziadzia
Bywalec

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Cz 27 kwi, 2006 09:35

Śr 12 gru, 2007 19:47

dziadzia napisał(a):Bo to jest niesolidna osoba jak juz wczesniej wspomniano.

A przez kogo zostało to wcześniej wpomniane dzaiadzio? Przez Elfa w UWAGA!
A kto to Elf? Na forum znalazłam że to sama osoba co.... dziadzia. :roll:
zorro napisał(a):Mam plan: a może wszyscy się ujawnimy? Bary, Stan, Elf, Jadzia35, Dziadzia, .....ktokolwiek jeszcze. Alter ego, tetra ego, quatro...stanowcze NIE! Nazwijmy się, uosobmy(?)...dajmy się poznać bez zmieniania obuwia/skóry. Nie bądźmy hipokrytami. Bądźmy sobą.

Aniulla


Śr 12 gru, 2007 20:03

Hej to ja niesolidna i nieprofesjonalna magda :-(
Bardzo przepraszam za ta niedostepnosc, ale dluzszy okres bylam w Polsce, gdyz osoba bardzo mi bliska miala powazny wypadek...
Jestem juz w pelni dostepna, nowy numer to 07515164290.
Z gory przepraszam za moja niedostepnosc od 18 do 06 grudnia (wyjezdzam do Polski na swieta)
Pozdrawiam

magda330
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Pn 09 lip, 2007 16:33

Cz 13 gru, 2007 07:16

Aniulla gdzies Ty cos takiego wyczytala?

Avatar użytkownika
dziadzia
Bywalec

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Cz 27 kwi, 2006 09:35

Cz 13 gru, 2007 08:07

Do moderatora. Prośba. :master:

"Weź i zamknij" wątek bo znowu zaczyna się plucie żółcią. :-( :cry:

Przepraszam tych, którzy zostali dotknięci wypowiedziami sprowokowanymi przez moje pytanie.

Dziękuję wszystkim za pomoc lub szcerą chęć jej udzielenia. Pozdrawiam.

Avatar użytkownika
gborys
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): Śr 19 wrz, 2007 12:23
  • Lokalizacja: Walkergate

Cz 13 gru, 2007 14:08

gborys napisał(a):Do moderatora. Prośba. :master:

"Weź i zamknij" wątek bo znowu zaczyna się plucie żółcią. :-( :cry:

Mowisz i masz ;)

TEMAT ZAMKNIETY

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES