Lorry drivers laczcie sie!!!

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Cz 19 kwi, 2012 21:49

Witam,
Zagladam na kilka stron dosc regularnie i jeszcze nie natrafilem na zadna gdzie mozna porozmawiac z bracmi truckerami o roznych sprawach, czasami bardzo waznych sprawach jak gdzie najczesciej sprawdzaja, gdzie robicie pauze, gdzie najlepij sie umyc i zjesc, gdzie kreca sie jakies laski itd, itd. Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze.

Avatar użytkownika
fischer3
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): N 23 kwi, 2006 01:07
  • Lokalizacja: Caithness niedaleko Loch Ness

Pt 20 kwi, 2012 12:03

no to zobaczymy ilu sie odezwie,na forumsamochodowym.co.uk jest watek ale slabo idzie,a ty chyba kiedys szukales roboty,jak ci poszlo czym smigasz i gdzie

Avatar użytkownika
mike
Weteran

  • Posty: 263
  • Dołączył(a): N 29 kwi, 2007 10:16

Pt 20 kwi, 2012 20:04

mike napisał(a):no to zobaczymy ilu sie odezwie,na forumsamochodowym.co.uk jest watek ale slabo idzie,a ty chyba kiedys szukales roboty,jak ci poszlo czym smigasz i gdzie


Witam serdecznie,
Tak, szukalem roboty jak bylem jeszcze w Newcastle. Ciezko jest jak sie jest mlodym i nie kazdy chce zatrudnic, ale przenioslem sie do Szkocji i poznalem fajna dziewczyne w agencji pracy i ona mi pomogla. Kila tygodni jezdzenia z kontenerami po cewntralnym pasie a pozniej pierwsza oferta jako kierowca miedzynarodowy. Invernes-Belgia-Francja. Boze!!! Co za zycie na tym promie do Amesterdam czy wracajac do Hull, ale na dzien dzisiejszy po ciezkich staraniach i wielu innych probach poszukiwania pracy nareszcie osiagnalem swoj cel czyli jezdze ze Szkocji do Immingham, tankerem, mam ADR na wszystkie kategorie (oplacalo sie ), i jak narazie jest ok. Zobaczymy jak bedzie dalej. Pozdrawiam braci trackerow!!!

Avatar użytkownika
fischer3
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): N 23 kwi, 2006 01:07
  • Lokalizacja: Caithness niedaleko Loch Ness

So 21 kwi, 2012 06:15

to ci powiem ze ci sie udalo,mlody i odrazu za morze,sam bym pojezdzil poza uk ale nie ma za duzo firm w uk wiec ciezko sie zalapac

Avatar użytkownika
mike
Weteran

  • Posty: 263
  • Dołączył(a): N 29 kwi, 2007 10:16

Wt 24 kwi, 2012 21:00

mike napisał(a):to ci powiem ze ci sie udalo,mlody i odrazu za morze,sam bym pojezdzil poza uk ale nie ma za duzo firm w uk wiec ciezko sie zalapac


Firm jest bardzo duzo tylko my o nich nie wiemy poniewaz oni wola brac kogos z agencji na dzien dobry a jak zobacza ze czlowiek jest ok to proponuja cos od siebie.

Avatar użytkownika
fischer3
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): N 23 kwi, 2006 01:07
  • Lokalizacja: Caithness niedaleko Loch Ness

Wt 24 kwi, 2012 21:02

http://youtu.be/94QE5WSChc0

kilka chwil na promie

Avatar użytkownika
fischer3
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): N 23 kwi, 2006 01:07
  • Lokalizacja: Caithness niedaleko Loch Ness

Śr 16 maja, 2012 18:06

fischer3 napisał(a):http://youtu.be/94QE5WSChc0

kilka chwil na promie


to jezdzisz lodowka za morze czy tankerem bo sie pogubilem,a gdzie robiles adr tutaj

Avatar użytkownika
mike
Weteran

  • Posty: 263
  • Dołączył(a): N 29 kwi, 2007 10:16

Śr 16 maja, 2012 18:11

moze ktos wie jak wgrac mape tt euro truck v885,obecnie mam 860,wiem ze mozna sciagnac z neta ale to troche skomplikowane

Avatar użytkownika
mike
Weteran

  • Posty: 263
  • Dołączył(a): N 29 kwi, 2007 10:16

Śr 16 maja, 2012 18:53

czesc mike,
lodowka jezdzilem w listopadzie w tamtym roku, teraz tankerem i to zapowiada sie na kilka lat jazdy bo nie ma innej mozliwosci transportu. Wozimy crude oil z odwiertu w Szkocjii do rafinerii w Immingham.

Avatar użytkownika
fischer3
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): N 23 kwi, 2006 01:07
  • Lokalizacja: Caithness niedaleko Loch Ness

Śr 16 maja, 2012 19:00

ja osobiscie polecam snoopera S7000, jest rewelacyjny i bardzo pomocny.

Avatar użytkownika
fischer3
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): N 23 kwi, 2006 01:07
  • Lokalizacja: Caithness niedaleko Loch Ness

Śr 16 maja, 2012 20:56

nie wiem czy jest lepszy od toma ale napewno duzo drozszy

Avatar użytkownika
mike
Weteran

  • Posty: 263
  • Dołączył(a): N 29 kwi, 2007 10:16

Pn 28 maja, 2012 21:49

oczywiscie za jakosc trzeba zaplacic, to jest zrozumiale, ale jest wart swojej ceny. Wielokrotnie ostrzegal mnie przed niskimi wiaduktami, silnym wiatrem, wypadkami(servic online), korkami i innymi ograniczeniami dla lorry. Rewelacyjnie duzy screen daje duzy komfort + w przerwie ogladam tv lub slucham radia, no i oczywiscie bluetooth na telefon, bez tego nie da rady. Mam sparowany telefon ze snooperem i jak tylko wsiadam automatycznie sie odnajduja i juz wszystkie rozmowy moge wykonywac lub odbierac na glosnomowiacym Snooperze. Dla mnie rewelacja.

Avatar użytkownika
fischer3
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): N 23 kwi, 2006 01:07
  • Lokalizacja: Caithness niedaleko Loch Ness

Wt 29 maja, 2012 18:02

kazdy swoje chwali,osobiscie nie jestem za sprzetem typu 10 w 1,jak narazie trzymam sie toma i daje rade,powiedz gdzie robiles cysterny w pl czy tutaj

Avatar użytkownika
mike
Weteran

  • Posty: 263
  • Dołączył(a): N 29 kwi, 2007 10:16

Wt 29 maja, 2012 21:57

Wszystko robilem tutaj. Pomysl na prawo jazdy C+E wzial sie w grudniu a juz w czerwcu robilem swoja kat C a w lipcu kat C+E. Przegladajac ogloszenia zauwazylem ze lepiej patrza na posiadaczy ADR i w sierpniu pojechalem na tydzien do Glasgow i zrobilem sobie ADR wszystkie kategorie bez 1 i 7. Powim szczerze ze kosztowalo ale sie oplacalo. Ciezko jest poczatkujacemu ale teraz to juz oddycham duzo lepiej. Powim tak ze w firmie w ktorej pracuje bardzo dobrze traktuja pracownika i daja zarobic, no i oczywiscie przyjechaly nowiutkie Ranault, ja jako "mlody" dostalem 5 letnie Volvo, ale fajnie jest choc mieszkam na koncu swiata.

Avatar użytkownika
fischer3
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): N 23 kwi, 2006 01:07
  • Lokalizacja: Caithness niedaleko Loch Ness

Cz 31 maja, 2012 20:43

a jak wyglada egzamin,chodzi mi czy ogarnoles z angielskim,ja robilem w pl podstawowy i polowa z tego to czarna magia,

Avatar użytkownika
mike
Weteran

  • Posty: 263
  • Dołączył(a): N 29 kwi, 2007 10:16

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Powrót do POGADUCHY