MAMY EURO !!

Pn 13 sie, 2007 20:45

eheh . Nie wiem ale do wrzesnia chyba wszystko ma byc juz gotowe taki maja czas. Moge sie mylic

Vodun


Pt 17 sie, 2007 08:06

Euro 2012: nowy pomysł PZPN, w Warszawie zawrzało
Kłopoty Warszawy z budową stadionu chcą wykorzystać inne miasta. Chorzów marzy o meczu otwarcia. Szykuje się też Łódź.
- Polski Związek Piłki Nożnej rozważa zaproponowanie UEFA organizacji meczu inauguracyjnego na Stadionie Śląskim. Nasze atuty są niepodważalne. Stadion Śląski jest trzecim co do wielkości tego typu obiektem po wirtualnym w Warszawie i funkcjonującym w Kijowie. Dobiega końca przebudowa, a nowe zadaszenie stadionu będzie gotowe w czerwcu 2010 r. - poinformowało wczoraj biuro prasowe marszałka województwa śląskiego.

W Warszawie zawrzało, bo takiej propozycji w PZPN nikt nie rozważał. - Nawet nie wiem, jak mam zareagować na takie rewelacje -mówi Adam Olkowicz, przewodniczący zespołu PZPN ds. Euro. - Chorzowa wspólnie z Krakowem nie ma przecież nawet wśród miast-organizatorów zaakceptowanych przez UEFA. Co prawda na ostatnim spotkaniu zaproponowaliśmy, by zarówno w Polsce, jak i na Ukrainie mistrzostwa odbyły się na sześciu stadionach, jednak nie mamy na razie na to oficjalnej zgody.


Artykuł z: http://sport.onet.pl/0,1260069,1590280,wiadomosc.html

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

So 27 paź, 2007 13:39

Zamiast rozpoczęcia budowy stadionu narodowego - nowe plany...

Piłkarze zamiast koni

Hanna Gronkiewicz-Waltz szuka miejsca dla Stadionu Narodowego na Euro 2012. Wczoraj ogłosiła, że w grę wchodzi m.in. Służewiec. Listę propozycji ma we wtorek przedstawić Ministerstwu Sportu.

Prezydent Warszawy nie chce stadionu w centrum miasta - napisaliśmy w "Gazecie" trzy dni temu. Hanna Gronkiewicz-Waltz twierdzi, że przeznaczony pod inwestycję teren przy Stadionie Dziesięciolecia powinno się sprzedać, a za uzyskane w ten sposób pieniądze kupić grunt na obrzeżu Warszawy i zbudować Stadion Narodowy.

- Miejsce wybrane pod tę inwestycję z punktu widzenia biznesowego jest złe. Od pół roku powtarzają mi to fachowcy. Tam powinny być usługi, centrum konferencyjne albo mieszkania, ale nie stadion. Na świecie nie buduje się takich obiektów na drogich gruntach w centrum miast - mówiła wczoraj Hanna Gronkiewicz-Waltz. - Jest późno, ale nie za późno, by rozważyć inne możliwości. Będę do tego przekonywała rząd.

Poszukiwanie lokalizacji na peryferiach stolicy zleciła miejskiemu Biuru Architektury i Planowania Przestrzennego. Lista ma być gotowa do wtorku. Wśród propozycji najczęściej padają: Łomianki, Bielany, Wawer. Burmistrz tego ostatniego sam namawiał panią prezydent do zbudowania Stadionu Narodowego w swojej dzielnicy. Wczoraj doszło kolejne miejsce. - Właśnie dostałam pismo od varsavianistów, którzy wskazali teren na Służewcu, obok toru wyścigów konnych. To bardzo interesujące miejsce - stwierdziła prezydent.

Wspomniani varsavianiści to Towarzystwo Przyjaciół Warszawy. - Towarzystwo niczego nie zaproponowało. Wysłałem tylko pismo do pani prezydent z informacją, że kiedyś dyskutowano o lokalizacji stadionu na torze treningowym na Służewcu. Myślę jednak, że na przygotowanie od podstaw inwestycji w nowym miejscu jest o pół roku za późno - mówi Lech Królikowski, prezes TPW.

Tymczasem nad pomysłem wybudowania stadionu na peryferiach pochylili się prominentni politycy PO Grzegorz Schetyna i Mirosław Drzewiecki. Ich zdaniem propozycja warta jest rozważenia.

Źródło: Gazeta Wyborcza Stołeczna

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

So 27 paź, 2007 16:26

Az mnie krew zalewa jak to czytam. Oni powinni juz byc w trakcie budowy tego cholernego stadionu a nie szukac lokalizacji ... o Boze w Newcsastle stadion jest w centrum i czy to komus przeszkadza :shock: chyba nieee ale moze juz jakas korzysc materialna poszla w zamian za grunty w centrum warszawy buahahahahahha zlodzieje, ale to wina PiS ze Gronkiewicz - Waltz tak sie ocionha ze stadionem buahahahahahahahahahahha

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

N 28 paź, 2007 13:17

damian_oki napisał(a): ... o Boze w Newcsastle stadion jest w centrum i czy to komus przeszkadza :shock: chyba nieee


Nie dosc, ze nie przeszkadza, to jak na moje dodaje uroku :)

Avatar użytkownika
Skadi
Bywalec

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): Cz 04 paź, 2007 19:14
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 31 sty, 2008 12:52

Dziennik | 2008.01.31 06:00
Niedługo Polska straci prawo organizacji Euro 2012 - wynika z raportu Europejskiej Federacji Piłkarskiej, do ktorego dotarł Dziennik.

http://sport.wp.pl/kat,37154,title,Tajny-raport-UEFA-atakuje-Polske,wid,9614082,wiadomosc.html?rfbawp=1201783718.777

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 31 sty, 2008 13:22

Rych napisał(a):
Dziennik | 2008.01.31 06:00
Niedługo Polska straci prawo organizacji Euro 2012 - wynika z raportu Europejskiej Federacji Piłkarskiej, do ktorego dotarł Dziennik.

http://sport.wp.pl/kat,37154,title,Tajny-raport-UEFA-atakuje-Polske,wid,9614082,wiadomosc.html?rfbawp=1201783718.777


Nie żebym nie ufal naszym budowniczym (jak jeszcze jacyś zostali w kraju ;) ) ale specjalnie sie nie dziwie ze im tak wolno idzie i sam jestem ciekaw czy wogole im wyjdzie czy nie staniemy sie pośmiewiskiem Europy.... oby nie. O politykach to nawet mi sie nie chce pisać

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Cz 31 sty, 2008 13:54

zygac sie chce czlowiekowi jak to czyta... a rzad ma w pi***ie (za przeproszeniem) to co sie dzieje w zwiazku z euro... i zamiast sie zmobilizowac da Euro najwiekszej imprezie jaka dotychczas moze odbyc sie w polsce to sie klocą wszyscy sa warci siebie te cale po, pis i lid... zamiast sie zmobilizowac i poprowadzic polskie do sukcesu to mysla tylko jak sobie dokopac ;/;/;/ truuudno zamiast sie szczyc w 2012 roku "to my doprowadzilismy do euro" to beda klotnie i zwalanie winy na drugich ze przez nich euro nam zabralo
a ukraina to wymarzony partner jeszcze wiekszy rozpieprz w kraju maja niz my
shame ;/

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Pt 01 lut, 2008 00:35

Negatywnie POLAK tez POTRAFI to 1,

2 Niech zabiora, jestem za, przynajmniej lepiej teraz miec przypal, niz pozniej.

3 PO TYM WYCZYNIE ZAPOMNIJMY O JAKIEJKOLWIEK WIEKSZEJ IMPREZIE SPORTOWEJ
W KRAJU, A MOZE I NIE TYLKO SPORTOWEJ.

!!

Buhahahaha, a ostatnio sie smialem w pracy z Anglikami, ze nie bedzie Euro u nas,
dziwnie popatrzeli, i smiech myslac, ze to zart, o masakro, beda jaja ::wales

Bo prawda jest taka, ze Polacy sami siebie wybija, gdy tylko beda mogli,
nie wszyscy fakt, ale popatrzcie wokol siebie, popatrzcie, na to, co w kraju.
Nawet "ciapaci" czy "rumuny" czyt cyganie, z ktorych sie ma beke, czy sie uznaje za robactwo i wiele, wiele innych takich wyzwisk, obelg itd
potrafia sie razem trzymac, tylko kur...... my jestesmy tak beznadziejnym narodem.
I nie ma co gadac, ze nie, bo taka jest niestety realna, brutalna prawda.
Wiekszosc mysli, byle mi bylo dobrze, a ch..... z takimi ludzmi !!

Pomalu naprawde zaczynam nie miec zdziwionej miny, gdy slysze, ze ten, czy ten,
to Polak, ale sie nie przyznaje.
Nie zebym byl jednym z takich, bo ja z Polski dumny jestem, ale nie tej Polski,
niestety:(
Dobrze, ze chociaz z historii dumni mozemy byc, choc tez, nie do konca:(
Nasi przodkowie nie walczyli chyba jednak, o to, co mamy, a mianowicie posmiewisko Europy, czy nawet kabaret dla Europy.
Juz nawet szkoda oczu na wiadomosci itd
Po kiego sie wkur.............



Krotko mowiac żenadson ::placz

Avatar użytkownika
Skadi
Bywalec

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): Cz 04 paź, 2007 19:14
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 01 lut, 2008 00:39

::aplauz ::aplauz Pieknie to ujales ;/
::pijacy ::pijacy

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Pt 01 lut, 2008 16:57

Wybrano projekt stadionu narodowego w Warszawie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 01 lut, 2008 18:22

no te projekty to zmienialy sie jak w kalejdoskopie od wyboru gospodarza Euro 2008 :) Smialo mozna powiedziec, ze stadiony na zdjeciach mamy najladniejsze na calym swiecie ;)

- Szkoda, że otwarcia stadionu nie doczekał Kazimierz Górski. dodał prezes PZPN.

hehe ;) mam nadzieje, ze nasze dzieci sie tego doczekaja :P

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

So 02 lut, 2008 08:13

Projekt?

buhahahaha jakos nie wierze, ze zostanie zrealizowany i bynajmniej nie jestem
pesymista, bardziej realista, jesli o ta kwestie idzie:)

Jeli sie myle, za 4 lata mozecie mnie pojechac, jak chcecie :D

Mam nadzieje, ze sie myle:)

Avatar użytkownika
Skadi
Bywalec

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): Cz 04 paź, 2007 19:14
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 14 paź, 2008 15:51

Tu na razie jest ściernisko, ale będzie...

Stadion Narodowy w Wawie - jeszcze w powijakach:
http://img384.imageshack.us/img384/2184/dsc7679tx7.jpg
http://img72.imageshack.us/img72/2733/dsc7685xc8.jpg

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 14 paź, 2008 21:08

ojojojojjj co oni zrobili?? :( tak mi sie na retrospekcje wzielo jak za malolata sie plytami oraz innymi rzeczami handlowalo co sobota i niedziela z rana cos sprzedac kupic oszukac przekrecic... az lezka sie w oku kreci ::placz

Avatar użytkownika
Legia Warszawa
Weteran

  • Posty: 514
  • Dołączył(a): So 06 sty, 2007 16:16
  • Lokalizacja: 0-22...

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do SPORT