Mamy i rodzice z Middlesbrough

Wt 07 lip, 2009 20:37

Jesli mozna zapytac to gdzie jest to butterfly world ??

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Wt 07 lip, 2009 21:14

Adres Butterfly World:

Preston Park, Yarm Road
Stockton-on-tees,
Tees Valley,
TS18 3RH,

Z opisu internetowego rzeczywiscie ciekawie wyglada :cheer:

ggate
Rozkręca się

  • Posty: 60
  • Dołączył(a): So 10 sty, 2009 14:19
  • Lokalizacja: Middlesbrough

Wt 07 lip, 2009 22:58

Dziekuje :)

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Cz 09 lip, 2009 06:55

Witam dziewczyny nie zagladam tu zbyt czesto ale wczoraj weszlam przez przypadek i postanowilam sie zalogowac.Z tego co przeczytalam to organizujecie super spotkania bardzo sie ciesze ze umjecie sie zorganizowac dlatego jak bedzie sie cos kroilo objecuje sie wstawic i sie z wami spotkac.Mieszkam w Billingham jestem mama 4-letniej Zuzalki i 2-letniego Huberta bardzo nam sie tu nudzi poniewaz nas Polakow jest tu doslownie garstka.Corcia chodzi do pszeczkola ale nie ma kontaktu z polskimi dziecmi.Czasami mi jej szkoda bo nie rozumje angielskich dzieci ,ale cale szczescie szybko sie uczy i jest coraz lepiej.Bardzo bym chciala sie z wami spotkac.Bardzo serdecznie pozdrawiam i mam nadzieje, ze do zobaczenia.(Jesli ktores z mam mieszkaja w Billingham prosilabym o kontakt)!!!

Emilka
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): Śr 08 lip, 2009 22:12
  • Lokalizacja: warminsko-mazurskie

Cz 09 lip, 2009 16:08

Wlasnie przeczytalam temat naszych "pogaduszek" i zdebialam. Czy to ja go wymyslilam? czy ktos mogl dopisac? :mrgreen:

zaiste blyskotliwy :lol:
Moglam napisac - mamy i inne rodzice lub mamy i taty, byloby rownie sensownie :mrgreen:

Ale nie o tym mialo byc wlasciwie.
Mam pytanie, czy daloby rade wymienic sie adresami mailowymi -przez gg - latwiej byloby sie umawiac, wymienic telefonami - mozna jedna wiadomosc wyslac do wszystkich, a na gg trzeba pisac do wszystkich osobno (chyba, ze jest funkcja zrobienia jakichs grup, ale ja sie w tym bynajmniej nie orientuje :oops: ).

Iza pisala o fun city w Stockton - moze sie tam wybierzemy w przyszlym tygodniu??? Ponoc b. fajne miejsce dla dzieciakow. A pogoda na razie taka sobie...
Jezeli to jest na glownej ulicy - Hill Street, to b. latwo sie dostac autobusami z M-bro, jedzie sie ok 15 min z bus station.
A Iza napisze gdzie to dokladnie ::wales
:?: :?: :?:
G

ggate
Rozkręca się

  • Posty: 60
  • Dołączył(a): So 10 sty, 2009 14:19
  • Lokalizacja: Middlesbrough

Cz 09 lip, 2009 16:53

Super mozemy sie spotkac na kulkach rzeczywiscie dojazd jest bardzo latwy dosc czesto tam bywamy!!!Trzeba sie nam zgadac konkretnie!!!Oczywiscie chodzi mi o Fun City!!!(moj nr.GG-7104375,e-mail-emila.bartek@hotmail.co.uk)

Emilka
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): Śr 08 lip, 2009 22:12
  • Lokalizacja: warminsko-mazurskie

Cz 09 lip, 2009 20:20

Dziewczyny proponuje sie spotkac w niedziele w fun city w stockton...wezcie rownież swoich facetów to się też pobawią !!! :))))) Mapka z dojazdem http://www.fun-city.co.uk/map.html Dajcie znac kto jest chetny i na jaką godzinke. Mam nadzieje ,ze uda nam sie spotkac :))))
Aha...moj mail iza986@gazeta.pl

IzaPabloMax
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Pn 06 lip, 2009 14:27

Wt 14 lip, 2009 07:53

He he he, ja za kare, ze nie pojechalam do fun city tylko na basen - mam chorego Lenia ::placz
Wiec na razie wypadam ze wszystkich spacerkow itp.
A moze ktos zna dobry sposob na chore gardlo u niemowlaka? :gaah:
Pozdrawiam,
G

ggate
Rozkręca się

  • Posty: 60
  • Dołączył(a): So 10 sty, 2009 14:19
  • Lokalizacja: Middlesbrough

Śr 22 lip, 2009 11:59

Len jak nowy :mrgreen:
Na sobote oczywiscie zapraszam, a szeczgoly wysle mailami badz gadugadami ;)
Gdyby byla b. brzydka pogoda to moze odwiedzimy to Fun City???

dostalam jeszcze ulotke z mojego SureStartu o imprezach wakacyjnych dla dzieci w okolicy i oto co sie bedzie dzialo w najblizszym czasie:
w Pallister Park - 28 VII 1.30 - 3.00 pm - bouncy castle, soft play/crafts
Omersby Hall - 30 VII 1.00-3.00 pm walk & music session
Stewart Park - 18 VIII 1.30 - 3.00 - picnic

Jezeli ktos mialby ochote to dajcie znac - ja sie pisze na pewno na 2 pierwsze imprezki :D
Pozdrawiam,

:tyty: ;)

ggate
Rozkręca się

  • Posty: 60
  • Dołączył(a): So 10 sty, 2009 14:19
  • Lokalizacja: Middlesbrough

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do RODZICE