moderator

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

So 28 kwi, 2007 13:17

To ja tu chce byc moedratorem

Avatar użytkownika
SirDuke
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): N 22 kwi, 2007 22:12

So 28 kwi, 2007 13:31

Popieram ::aplauz

Avatar użytkownika
Duende
Bywalec

  • Posty: 242
  • Dołączył(a): Wt 21 lut, 2006 21:33

So 28 kwi, 2007 13:32

dobra, juz jestes od teraz :)

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

So 28 kwi, 2007 13:45

dziekuje, dziekuje. Potrzebuje wiecej glosow. Wkrotce zamieszcze swoj list przewodni oraz przedstawie profil wlasny.

Avatar użytkownika
SirDuke
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): N 22 kwi, 2007 22:12

So 28 kwi, 2007 16:57

jutro dam ci moda ;)

Avatar użytkownika
rafal20ncl
Weteran

  • Posty: 496
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 13:51
  • Lokalizacja: Washingon

So 28 kwi, 2007 17:12

Czy podolasz tak trudnemu zadaniu? Przeciez musisz wziasc odpowiedzialnosc za rzesze twoich rodakow a na twych barkach legnie ciezar roztrzygania sporow i wasni spowodowanych wiecznym pesymistycznym nastawieniem do zycia(pozdrawiam cie moja Kukuleczko)

Avatar użytkownika
Lord Maniek
Rozkręca się

  • Posty: 47
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 16:22
  • Lokalizacja: "Pod Rozbrykanym Kucykiem"

So 28 kwi, 2007 17:18

no i sir duke nie zapomnij ze wszyscy przestana cie lubic :D to jest prawie jak bycie policjantem :D

Avatar użytkownika
rafal20ncl
Weteran

  • Posty: 496
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 13:51
  • Lokalizacja: Washingon

So 28 kwi, 2007 18:29

Sir Duke
Zostalem urodzony na Dolnym Śląsku pod koniec XX wieku. Jestem kawalerem, jestem kulturalny, inteligentny, wykształcony, zawsze pomagam innym, delikatny, a kiedy zajdzie potrzeba potrafi zmienić się w wojownika. Mam poczucie humoru, lecz potarafie być poważny, wysłuchać, pocieszyć, wspomoc radą. Sieje durnote w kazdym miejscu, na ktorym postawie swoja stope. Zostalem przebadany przez lokalnego weterynarza, po skrupulatnej analizie wydal mi opinie osobnia wyjątkowo groźnego (niszczy psychicznie - poprzez swoje durne miny wysyła do mózgu ofiary zakodowane obrazy,które mają na celu zdruzgotanie). Zasłynąłem na początku XXI wieku, obalajac wszelkie teorie naukowców Światowej Organizacji Zdrowia, dotyczącej badań nad THC. Współtwórca słynnego okrzyku radości z upojenia - "ZED-a". Posiadam uprawnienia na myjnie samochodową i paszport polsatu. Zamieszkuje poludniowa część Newcastle. Prowadze zdrowy tryb życia tzn. na kacu jeźdze na rowerze, a zbuchany gram w piłke nożną, codziennie wale browca "żeby dłużej żyć".
Orientacja sexualna: ???
Ulubione zajęcie: robienie titu, oraz alkoholizowanie się.

Licze na Panstwa zaufanie i wierze, ze otrzymam Panstwa poparcie bo moim celem jest poprawa warunkow wolnosci wypowiedzi na forum m.inn:
- zapewnienie bezpieczenstwa goscia oraz bywalca forum
- pozyskanie srodkow finansowych na wspolne potrzeby
- rozwoj i doskonalenie struktury
- zastapienie marketowych parkingow przyjaznym dla ludzi drzewostanem

Avatar użytkownika
SirDuke
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): N 22 kwi, 2007 22:12

So 28 kwi, 2007 18:35

dobrze dobrze prosze mi tylko powiedziec gdzie trzeba skladac podpisy ,potrzebujemy wiecej takich ludzi ::pijacy i okrzyki radosci zabrzmialy gromkim echem nad Newcastle ,bo cala Polska brac uslyszala ,ze nadchodzi wreszcie ich bohater i wyzwoliciel...... no to po jednym rodacy przy sobocie zdrowko!!!!!

Avatar użytkownika
Lord Maniek
Rozkręca się

  • Posty: 47
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 16:22
  • Lokalizacja: "Pod Rozbrykanym Kucykiem"

So 28 kwi, 2007 21:08

mysle ze sie nadasz :D najwazniejsze ze masz paszport polsatu... mysle ze Rychu wezmie to pod uwage :D :lol: :lol: :lol: ::aplauz

Avatar użytkownika
rafal20ncl
Weteran

  • Posty: 496
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 13:51
  • Lokalizacja: Washingon

N 29 kwi, 2007 00:29

a ja znam piaska :cheer:

Eva
Weteran

  • Posty: 253
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 06:21
  • Lokalizacja: polska

N 29 kwi, 2007 00:30

a ja znam Ryska :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar użytkownika
eluni
Bywalec

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): N 26 mar, 2006 01:11
  • Lokalizacja: Fenham, Newcastle

N 29 kwi, 2007 01:15

eluni napisał(a):a ja znam Ryska :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a ja znam Ryska i Aniolka sa.sa.sa. :twisted:

Eva
Weteran

  • Posty: 253
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 06:21
  • Lokalizacja: polska

N 29 kwi, 2007 06:39

..a ja prawie wszystkich :o
:lol: oprocz sera duka ::placz :shock:
:cheer:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

N 29 kwi, 2007 09:51

"a ja znam pisaka, a ja znam ryska, a ja znam Ryska i Aniolka sa.sa.sa, a ja prawie wszystkich".
To znaczy, ze rowniez macie ochote kandydowac na stanowisko moderatora? Czy to sa wasze hasla promocyjne? Tylko na tyle was stac? Przykro mi z tego powodu, liczylem na jakies lepsze pomysly, a nie ograniczanie sie od poslkich wzorcow naszego rzadu, gdzie wystarczy byc detektywem, wziasc udzial w big braderze lub zagrac w filmie dla dzieci. W ten sposob jak wiemy mozna wiele osiagnac, ale czy to w porzadku? Chyba nie bardzo skoro wszyscy jestesmy w UK.
Mam nadzieje, ze czcze gadanie protegowanych przez Ryska (kim jest k...a Rysiek, aniol i do ch....a piasek?) I co to ma znaczyc, ze ja znam wszystkich? Wszystkich to nawet Krzysztof Jarzyna nie znal.
I wlasnie ja po to tu jestem aby walczyc, z protekcja, korumpcja i z tymi ktorzy wszystkich znaja!!!

Avatar użytkownika
SirDuke
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): N 22 kwi, 2007 22:12

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Powrót do POGADUCHY