Na zdrowie Panowie! Mecz POLSKA-ANGLIA w Newcastle!

Pn 15 lis, 2010 23:21

Imjprezka fajna choc pizgalo niemilosiernie. Brawa dla wszystkich polskich druzyn, ktore walczyly dzielnie z przeciwnikami i pomimo niedomowien organizacyjnych nie oddawali pola walki :)
Z tego co mi wiadomo (a malo mi wiadomo) to glownych zwyciezcow mialo byc 2. Jak dalje potoczyly sie rozmowy i jakie zapaly decyzje tego nie wiem
Nastepnym razem mysle ze organizacja bedzie lepsza.
... ide ogladac fotki

Avatar użytkownika
pavo
Bywalec

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Wt 23 maja, 2006 22:14
  • Lokalizacja: ŁDZ/Gateshead

Wt 16 lis, 2010 07:52

pavo napisał(a):Z tego co mi wiadomo (a malo mi wiadomo) to glownych zwyciezcow mialo byc 2. Jak dalje potoczyly sie rozmowy i jakie zapaly decyzje tego nie wiem


Jest już oficjalne potwierdzenie od Bena, że Poland 5 zdobył równorzędną nagrodę jako zwycięzca turnieju wg Europejskich zasad. Info o nagrodzie będzie dzisiaj po południu.

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 16 lis, 2010 18:49

Chwali im sie to :) oby mniej takich incydentow wychodzilo

Avatar użytkownika
pavo
Bywalec

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Wt 23 maja, 2006 22:14
  • Lokalizacja: ŁDZ/Gateshead

Wt 16 lis, 2010 19:56

nie chce byc uszczypliwy ale jesli wg europejskich zasad a anglia jest w europie to angoli powinne obowiazywac te same zasady i wygrany jest tylko jeden a po drugie to czas mija a informacji o nagradzie brak

pozdrawiam

Avatar użytkownika
monka
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Cz 20 kwi, 2006 08:41
  • Lokalizacja: wroclaw

Śr 17 lis, 2010 10:44

nie chcesz ale jestes uszczypliwy :P :mrgreen: bylo minelo wiadomo ze angole teraz beda kombinowac jak kon pod gore ze przyszli nikomu znani polaczki i ogrywali ich na wlasnym podworku to jest temat rzeka. chlopaki najwazniejsze ze ::piwo po meczu smakowalo :mrgreen: :mrgreen: duze brawa dla wszytskich druzyn ::aplauz ::aplauz

Avatar użytkownika
wojtas177
Weteran

  • Posty: 344
  • Dołączył(a): Cz 06 gru, 2007 14:45
  • Lokalizacja: GC/NCL

Śr 17 lis, 2010 19:53

w koncu ze swojego konta (dzieki Rysiek)

juz tam zaraz uszczypliwy zwyczajnie chcialem wyjasnic hehe

co do rozgrywek to masz racje ze bylo fajnie, a jesli chodzi o lekkie podkniecia organizacyjne to za pierwszym razem kazdemu by sie pewnie przytrafily.

nic tam panowie, rozmawialem z Ryskiem i chlopisko az tryska nowymi sportowymi pomyslami. jesli chocby czesc ich sie uda to i tak emocji bedzie cale wiadro.

po piatku na widoczku

Avatar użytkownika
suleck
Weteran

  • Posty: 421
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 23:01
  • Lokalizacja: gateshead

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do SPORT

cron