Najgwałtowniejszy od 17 lat spadek cen domów w Wielkiej Bryt

So 04 paź, 2008 21:40

JA NIE ROZUMIEM SCOFIELD WYTLUMACZ MI!!!!!!!!!!!!

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

N 05 paź, 2008 11:28

bo ludzie mysla, ze jak spdana ceny mieszkan to bank umozy im ta spadkowa cene.

Proste kupilas dom za 80 tys, splacasz ( np 30lat) 180tys. I bank, w ktorym zaciagnelas kredyt nie interesuje, ze ten dom jest wart teraz 50tys. Masz splacic tyle ile bylo w umowie podczas kupna. Inna ma sie sytuacja chyba, jak jedna rata splacasz calosc wtedy nie splacasz odsetek kolejnych lat.

Vodun


Pn 06 paź, 2008 13:33

Nie odpuści,dalej swoje. :shock:

[ Dodano: Pon 06 Paź, 2008 14:37 ]
Nie odpuści,dalej swoje. :shock:



Lucy,okres tu nic do tego nie ma.Czasami przemądrzałość ,niektórych na tym forum jest drażniąca.Czyż ja nie mogę mieć innego zdania?Pozdrawiam.

Avatar użytkownika
MOLKA
Weteran

  • Posty: 287
  • Dołączył(a): Śr 26 mar, 2008 14:51
  • Lokalizacja: Sunderland

So 18 paź, 2008 11:13

powiem inaczej...
za kilka miesiecy bede kupowal dom za gotowke w Consett,tu wyraznie domy poszly w dol,jakies 3 lata temu mialem propozycje kupna domu z na kredyt,juz z obliczeniem calkowitej splaty oraz miesiecznych rat i bogu dzieki,ze tego nie zrobilem i ze w gole nie kupilem w tamtym okresie,dom byl wyceniony na 85 tys. calkowita splata miala wyniesc 136 tys,przy zalozeniu,ze nie dojdzie na rynku do takiego krach jak teraz,a to sie stalo i przypuszczam,ze teraz juz by nie bylo mnie stac na placenie raty kredytu,bo pierwsze dwa lata wysokosc raty jest stala ale pozniej o wysokosci raty decyduje rynek finansowy a jaki on jest teraz to wszyscy wiedza.

jarekx
Bywalec

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): So 08 mar, 2008 23:13

So 25 paź, 2008 13:01

I po BUMIE i co????????????????????????????

Avatar użytkownika
MOLKA
Weteran

  • Posty: 287
  • Dołączył(a): Śr 26 mar, 2008 14:51
  • Lokalizacja: Sunderland

So 25 paź, 2008 14:30

jaki koniec Molka...
to dopiero poczatek ktory potwa do konca przyszlego roku...

jarekx
Bywalec

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): So 08 mar, 2008 23:13

Cz 30 paź, 2008 18:28

WYdaje mi się, że niektorzy tutaj nie maja drugiej czesci mozgu!

Vodun


Cz 30 paź, 2008 19:06

Vodun napisał(a):WYdaje mi się, że niektorzy tutaj nie maja drugiej czesci mozgu!


Czy Ty musisz zawsze i wszystkich krytykowac, bo np. maja odmienne zdanie od Ciebie albo widza cos inaczej?? Czesto nie rozumiem Twoich wypowiedzi, a wydaje mi sie, ze glupia nie jestem...

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Cz 30 paź, 2008 20:06

Vodun..
hmm jak sie dobrze przyjrzysz w lustrze to zobaczysz ktoredy ci wyparowal :mrgreen:

jarekx
Bywalec

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): So 08 mar, 2008 23:13

Wt 04 lis, 2008 17:28

Co miałoby wyparować?

Vodun


Śr 05 lis, 2008 13:34

NO TO JAK JEST Z TYMI MIESZKANIAMI,RAZEM Z MENIEM TEZ ROZGLADAMY SIE ZA "SWOIM KATEM" !!!POJDA JESZCZEW DOL???????

Avatar użytkownika
moniaczek
Bywalec

  • Posty: 230
  • Dołączył(a): Śr 11 cze, 2008 12:33
  • Lokalizacja: darlington

Pt 07 lis, 2008 17:39

Pójda
Brytyjska prasa dobrze przyjęła decyzję Banku Anglii o obniżce stóp procentowych. Główna stopa procentowa w Wielkiej Brytanii została obniżona z czterech i pół do trzech procent.
Dziennik "Times" uważa, że była to decyzja odważna i oczekiwana, ale jednocześnie obawia się, że nastąpiła ona zbyt późno i najgorsze dopiero przyjdzie.

"Financial Times" pisze, że Bank Anglii wie coś, czego zwykli Brytyjczycy jeszcze nie wiedzą i przewiduje, że recesja może okazać się znacznie głębsza niż to się dzisiaj wydaje. Zdaniem dziennika do kwietnia Bank Anglii obniży stopę procentową do 2 procent, czyli poziomu z lat II wojny światowej.

Z kolei "Guardian" ocenia, że Bank Anglii rozpoczął "hazardową grę", której powodzenie zależy od tego, czy banki detaliczne przełożą obniżkę stóp na wysokość oprocentowania kredytów zwłaszcza mieszkaniowych. Tymczasem - komentuje "Guardian" -bankierzy wydają się być bardziej zainteresowani swoimi premiami niż ożywieniem gospodarki.

Vodun


Pn 01 gru, 2008 16:03

tak czytam czytam i wlasciwie to was nie rozumiem
Polacy jak to Polscy do krytyki pierwsi ::aplauz No i pewnie,moze domy poszly w dol, ale akurat w tych rejonach nie jest to znaczny spadek, a poza tym pisza o tym najczesciej ci co domow nie maja. Dlaczego? moze to z zalu,ze wciaz siedza w wynajetych?? Sory,ja niestety tez jeszcze domu nie mam,ale zazdroszcze tym co sie zdecydowali i kupili. Taaa, zaraz sie posypie,ze glupki bo przeplacaja i kredyt 30 lat beda splacac. I co z tego?? To jak zawsze tak bedziemy myslec to nikt nigdy sie domu nie dorobi bo niby jak? Teraz nie kupie bo moze za 5 lat beda tansze,a za 5 lat tez poczekam jeszcze z 10 bo moze jeszcze pojda w dol. Ludzie opanujcie sie!!! Pewnie,ze jak ktos kupil zeby za kilkalat sprzedac to ma pecha,ale jak ktos kupil zeby mieszkac i zeby bl to dom dla niego,a moze dla dzieci to uwazam,ze to najlepsza decyzja. ja teraz czekam na przyznanie kredytu i jak go dostane i kupie dom bede przeszczesliwa i nie wazne,ze znajda sie tacy co wysmieja ta decyzje. A dlaczego?? bo to bedzie moje i bede splacac swoje, a moja teraz 8 letnia corka zawsze bedzie miala rodzinny dom, ktory jak bedzie chciala zostawi lub sprzeda. A te wszyskie zazdrosniki beda dalej mieszkac w wynajetych i nabijac kase landlordom, a ja moze i splace 2xwiecej z odsetkami,ale jak bede chciala zrobic dziure w scianie czy powiesic obraz na suficie to nikogo ne bede musiala pytac o zdanie!!!!! I jeszcze jedno, ci co juz kupili to wedlug mnie zrobili bardzo dobrze!!!

darcia
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Pt 26 wrz, 2008 15:50

Wt 02 gru, 2008 06:03

Nie wszystko można/należy przeliczać na tzw. "złotówki"... Brawo Darcia!!! ::aplauz

Avatar użytkownika
Tymot
Weteran

  • Posty: 555
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 20:16
  • Lokalizacja: Rzeszow/Newcastle

Wt 02 gru, 2008 09:54

::aplauz ::aplauz ::aplauz to dla Ciebie DARCIU bo tak jak napisał TYMOT nie wszystko można przeliczać ... Pozdrawiam serdecznie:)

Avatar użytkownika
monikah
Bywalec

  • Posty: 124
  • Dołączył(a): Pn 28 lip, 2008 15:15

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES