naprawa audi A4

So 28 kwi, 2007 13:51

szukam osoby ktora jest w stanie naprawic audi A4 1996r

wszystko dziala ale auto nie ma odpowiedniej mocy przy wyzszych predkosciach po powrocie z rodzimego kraju. troche tez cieknie z przodu (chyba olej). jesli jest ktos chetny na podjecie wyzwania, sprawdzenia co sie dzieje i naprawy prosze o kontakt

tel. 078 45 46 35 42
Marek z Gateshead

sułek
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): So 28 kwi, 2007 13:37

So 28 kwi, 2007 19:33

diesel czy benzyna..

watpie ze ktos sie tego podejmie- na ulicy :wink:

to moze byc wszystko, ja polecam wymien filty, przewody WN, swiece itd- jesli to benzyna, zaczyna sie od najprostszego..

a konczy na wymianie silnika :lol:

pzdr.

Avatar użytkownika
sss
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): So 14 kwi, 2007 15:21
  • Lokalizacja: stamtąd

N 29 kwi, 2007 12:11

1.9 tdi ;)

wole zaplacic komus z Polski za naprawe tego co sie da na ulicy niz angolowi. jesli bedzie to cos powaznego to pojade na warsztat, ale tez sadze ze to jakas pierdola poniewaz w tym tygodniu przejechalem nim 400 mil i nie bylo problemu poza moca silnika przy 80 - 90 milach. jednak nie znam sie na czyszczeniu swiec, wymianie filtra i takich tam dlatego szukam kogos kto jest fachowcem ;)

sułek
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): So 28 kwi, 2007 13:37

N 29 kwi, 2007 12:25

sułek napisał(a):1.9 tdi ;)

wole zaplacic komus z Polski za naprawe tego co sie da na ulicy niz angolowi. jesli bedzie to cos powaznego to pojade na warsztat, ale tez sadze ze to jakas pierdola poniewaz w tym tygodniu przejechalem nim 400 mil i nie bylo problemu poza moca silnika przy 80 - 90 milach. jednak nie znam sie na czyszczeniu swiec, wymianie filtra i takich tam dlatego szukam kogos kto jest fachowcem ;)


nie musisz sie znac w tym silniku nie ma swiec (zaplonowych) :arrow:

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

N 29 kwi, 2007 12:34

andy napisał(a):
sułek napisał(a):1.9 tdi ;)
... nie znam sie na czyszczeniu swiec, wymianie filtra i takich tam dlatego szukam kogos kto jest fachowcem ;)


nie musisz sie znac w tym silniku nie ma swiec (zaplonowych) :arrow:


Nie napisał ,że chce czyścić zapłonowe :P


Świece możesz sobie odpuścić, to nie ich wina, może to być natomiast wina:
- Filtru powietrza
- Filtru paliwa
- przepływomierza
- turbiny
- pompy paliwa
- wtrysków
itd......

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

N 29 kwi, 2007 15:43

odradzam Ci ''serwisowanie'' takiej jednostki na ulicy, przez kogokolwiek kto nie ma odpowiedniego zaplecza wiedzy jak i narzedzi :lol:

Polak czy Anglik, kwestwia lezy tu nie w tym kto to zrobi, ale JAK to zrobi i z JAKA korzysicia dla Ciebie :wink:

jesli chcesz sie ''bawic'' to nieprzeszkadzam, ale sugeruje pojechac do dobrego Garazu, lub serwisu, wyjdzie TOBIE to na dobre. no chyba ze spotkasz jakiegos czlowieka, ktory akuratnie wie co z silnikiem w Twoim samochodzie jest nie tak i zrobi to od reki, bo mial taki sam problem jak Ty :mrgreen:

Lucky gdzie w Dieslu jest pompa paliwa? :mrgreen:

filtr paliwa i powietrza, przeplywomierz- to wszytko co mozesz z nim zrobic (sam). reszta- garage :wink:

pzdr.

Avatar użytkownika
sss
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): So 14 kwi, 2007 15:21
  • Lokalizacja: stamtąd

N 29 kwi, 2007 16:13

::aplauz dobrze piszesz sss,gdyż "tanimi"sposobami wychodzi prawie zawsze duzo drożej,o czym już niejednokrotnie sam sie przekonałem.
Wielokrotnie taniej i szybciej było wszystko wykonane oraz z rachunkiem,na który można sie w razie "co"powołać.
Zrobisz oczywiscie,jak bedziesz uważał.
Pozdro :cheer:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

N 29 kwi, 2007 16:39

Co do pomp paliwa w dieslach to wejdz na allegro i wpisz POMPA PALIWA DIESEL skoro nie słyszałeś o takowej. A dziwne bo mało jest diesli bez pompy paliwa :P :mrgreen: ::wales

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

N 29 kwi, 2007 17:42

ludu!!!!!!!!!

ja juz kilka razy bylem u meczanika w UK wiec wiem co mowie;)

wiecznie jest problem bo tego nie robia a tago nie maja i tak dalej. a potem kiedy trzeba cos naprawic to wala wymienic na nowe i po sprawie.

dlatego szukam mechanika samochodowego ktoremu chce zaplacic za jego prace i tyle. jesli ktos sie zna na temacie to naprawi albo powie ze 'na ulicy' nie da rady.

tak przy okazji moj kolega(obecnie lekko zajety) wymienial w moim aucie pasek rozrzadu na tylach swojego ogrodu i nie bylo problemu ;)

sułek
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): So 28 kwi, 2007 13:37

N 29 kwi, 2007 20:42

sułek napisał(a):
tak przy okazji moj kolega(obecnie lekko zajety) wymienial w moim aucie pasek rozrzadu na tylach swojego ogrodu i nie bylo problemu ;)


Ciekawi mnie na jakiej zasadzie twój kolega ustawił rozrząd? Jak na oko naciągnął napinacz to mógł ci pasek przeskoczyć o jeden ząbek i po zagadce....... :mrgreen:

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

N 29 kwi, 2007 20:45

tak jak juz pisalem w innym temacie jest polski mechanik. pracuje on w sunnside garage. nie wiem czy popatrzy ci na autko na ulicy. lepiej mu zostac po godzinach i zrobic to na warsztacie.

Avatar użytkownika
nesquik
Rozkręca się

  • Posty: 85
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 20:59
  • Lokalizacja: KRC/NCL

N 29 kwi, 2007 21:58

Sulek.

Ja Ci radze napisac ten post od nowa w ogloszeniach (bo wtedy obejdzie sie bez komentarzy ludzi ktorzy nie maja nic do powiedzenia), bo jak mogles zobaczyc wszystkie madrale sie wypowiadaja a zadna tak naprawde Ci nie pomogla.

thesad
Rozkręca się

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 08:48

N 29 kwi, 2007 22:36

thesad napisał(a):Sulek.

Ja Ci radze napisac ten post od nowa w ogloszeniach (bo wtedy obejdzie sie bez komentarzy ludzi ktorzy nie maja nic do powiedzenia), bo jak mogles zobaczyc wszystkie madrale sie wypowiadaja a zadna tak naprawde Ci nie pomogla.


Z chęcią bym pomógł ale w mojej niuni przeskoczył pasek i latam z papcia bo nie mam czasu jej zrobić...

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

Pn 30 kwi, 2007 17:22

thesad napisał(a):Sulek.

Ja Ci radze napisac ten post od nowa w ogloszeniach (bo wtedy obejdzie sie bez komentarzy ludzi ktorzy nie maja nic do powiedzenia), bo jak mogles zobaczyc wszystkie madrale sie wypowiadaja a zadna tak naprawde Ci nie pomogla.


:lol:

to Ty pomogles najwiecej piszac ten post :lol:

thesad jak jestes taki dobry w serwisowaniu TDI na ulicy to pomoz :wink:
zmienic cos- WIEDZAC CO, to i ja moge- tylko powiedz co. Chyba niewidziasz prawdziwego problemu, bo niesiedzisz w temacie :mrgreen:

SERWIS, NAPRAWA lub WYMIANA.
serwis TDI na ulicy albo w ogrodku przydomowym?? :lol:
dwie ost. mozna zrobic praktycznie wszedzie, majac narzedzia :wink:

pzdr.

Avatar użytkownika
sss
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): So 14 kwi, 2007 15:21
  • Lokalizacja: stamtąd

Pn 30 kwi, 2007 18:17

sss napisał(a):
thesad napisał(a):Sulek.

Ja Ci radze napisac ten post od nowa w ogloszeniach (bo wtedy obejdzie sie bez komentarzy ludzi ktorzy nie maja nic do powiedzenia), bo jak mogles zobaczyc wszystkie madrale sie wypowiadaja a zadna tak naprawde Ci nie pomogla.


:lol:

to Ty pomogles najwiecej piszac ten post :lol:

thesad jak jestes taki dobry w serwisowaniu TDI na ulicy to pomoz :wink:
zmienic cos- WIEDZAC CO, to i ja moge- tylko powiedz co. Chyba niewidziasz prawdziwego problemu, bo niesiedzisz w temacie :mrgreen:

SERWIS, NAPRAWA lub WYMIANA.
serwis TDI na ulicy albo w ogrodku przydomowym?? :lol:
dwie ost. mozna zrobic praktycznie wszedzie, majac narzedzia :wink:

pzdr.


Widze, ze czytania ze zrozumieniem, to cie w szkole nie nauczyli.

Marek napisal
szukam osoby ktora jest w stanie naprawic audi A4 1996r

i
jesli jest ktos chetny na podjecie wyzwania, sprawdzenia co sie dzieje i naprawy prosze o kontakt
, po czym podal numer telefonu.
Nie pytal sie, o rade co zrobic, tylko o kogos kto naprawi za niego.

thesad
Rozkręca się

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 08:48

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do MOTO UK

cron