Newcastle - A Ground Worker required!

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Cz 04 maja, 2006 10:52

Brytyjska firma Outsource Resource poszukuje Pracownika Budowlanego - Ground Worker - z minimum kilkuletnim doswiadczeniem budowlanym do pracy na naszej budowie w miescie Newcastle w UK. Wymagana komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego oraz doswidczenie w pracy z betonen. Podstawowa poczatkowa stawka godzinowa £6.50 + wyzsza stawka w weekendy. Kontakt telefoniczny do biura: 01469 532666. Mozesz rowniez zlozyc aplikacje on-line na naszej stronie internetowej: www.outsourceresource.co.uk podajac nr referencyjny: NC/GW/506

jakubg
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Cz 04 maja, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Cz 04 maja, 2006 12:04

Wydaje mi się, że doświadczony ground worker nie powinien pracować za tak niską stawkę... Nawet na początek. Jestem przekonana, że żaden Anglik nie podjąłby tej pracy za taką kwotę, szczególnie, że szukacie kogoś do pracy z betonem, a to do najlżejszych nie należy. :?

szpilka
Rozkręca się

  • Posty: 50
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 14:36

Cz 04 maja, 2006 19:50

Szpilka ma racje. Ja pracuje jako ground worker i za taka stawke przy takim doswiadczeniu raczej nikt takiej pracy nie podejmie. 6,50 placi sie pomocnikom zatrudnianym przez agencje.

Avatar użytkownika
suleck
Weteran

  • Posty: 421
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 23:01
  • Lokalizacja: gateshead

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Powrót do Forum ogólne

cron