nie odeslany druk

Cz 22 lis, 2007 18:22

Mam pytanie czy ktos moze mial taka sytuacje dostalismy decyzje o przydzieleniu zasilkow a tam byly dwa takie same druki, pomyslelismy ze sie pomylono gdyz dosc czesto to sie zdarza no i nic z tym nie zrobilismy ,normalnie wyplacano nam kase , az ktoregos dnia napisali ze zawieszaja wyplate pieniedzy i zadaja zwrotu tego co juz nam dali ---za nie odeslanie tego drugiego druku. Oczywiscie podpisalismy go i wyslalismy list z przeprosinami -no i czekamy . Czy ktos mial moze takie lub podobne zdarzenie -co nalezy wtedy zrobic ? Prosze podzielcie sie swoja wiedza.

ducze
Rozkręca się

  • Posty: 88
  • Dołączył(a): Cz 20 wrz, 2007 17:08
  • Lokalizacja: kolbrzeg

N 25 lis, 2007 16:15

ja miałam podobną sytuację.Dostałam jeden druk,wypełniłam i odesłałam a zaraz na drugi dzień dostałam drugi identyczny druk.Zadzwoniłam i zapytałam co z tym zrobić,czy wysyłać ten drugi czy nie.Odpowiedziano mi ze mam zignorować drugi druk.Ale występowałam o benefity sama więc może jeśli wypełnialiście druki jako para powinniście wypełnić oba.Trudno powiedzieć nie wiedząc dokładnie co to za druki i czego dotyczyły.Pozdrawiam.

Avatar użytkownika
dimona
Rozkręca się

  • Posty: 80
  • Dołączył(a): Pn 27 mar, 2006 21:18
  • Lokalizacja: Whitby/Gdańsk

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES