NO, no a co myślicie o naszych kobietach tu na obczyźnie ??

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Wt 13 mar, 2007 01:03

tak faceci właśnie tak.... doczekaliśmy sie czegos nowego, a zarazem bardzo oczekiwanego... proszę to dla was, piszcie ile wam rozum i doświadczenie pozwoli. napiszcie co trzymacie już od dawna w głębi o naszych dziewczynach, tu na obczyźnie.. temat tabu nie tu!!! tu szczera prawda oparta na doznaniach :) ::admin

Avatar użytkownika
maniek
Rozkręca się

  • Posty: 41
  • Dołączył(a): N 18 lut, 2007 20:18
  • Lokalizacja: Bartoszyce

Wt 13 mar, 2007 07:06

... hm... że Polkli zawszę będą ładniejsze od Angielek!!!! :cheer:

Avatar użytkownika
Norek
Bywalec

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): Pn 22 sty, 2007 18:38
  • Lokalizacja: North Shields / BZG

Wt 13 mar, 2007 11:50

Norek napisał(a):... hm... że Polkli zawszę będą ładniejsze od Angielek!!!! :cheer:


zgadzam sie z toba ::aplauz

Avatar użytkownika
lysynewcastle
Bywalec

  • Posty: 135
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 15:56
  • Lokalizacja: Sunderland

Wt 13 mar, 2007 12:13

Dokładnie! Popieram, o wiele ładniejsze!!! i bardziej zaradne życiowo, a o gotowaniu szkoda gadać :D

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

Wt 13 mar, 2007 12:41

Ja tez umawiam sie tylko z polkami i tylko polke chce za zone :P
Przynajmniej bede mogl przedstawic ja swojej rodzinnie...

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Wt 13 mar, 2007 12:59

maniek napisał(a):tak faceci właśnie tak.... doczekaliśmy sie czegos nowego, a zarazem bardzo oczekiwanego... proszę to dla was, piszcie ile wam rozum i doświadczenie pozwoli. napiszcie co trzymacie już od dawna w głębi o naszych dziewczynach, tu na obczyźnie.. temat tabu nie tu!!! tu szczera prawda oparta na doznaniach :) ::admin


zostane skrytykowana, ale z tego co widze to moje rodaczki wygladaja poprostu nijako (nie wszystkie dzieki Bogu). niestety sposob ubierania w wiekszosci przypadkow jest tragiczny, chinszczyzna z polskich bazarow, szaro- bure kolory. na makijaz nawet dyskretny tez nie maja czasu. ogolnie sama natura, ktora nie wszystkim pania pasuje. a wystarczyloby troche zadbac, porzucic wietnamskie sweterki, odlozyc na fryzjera i nie maltretowac wlosow postarzajaca czernia czy chamskim perhydrolem. nie chodzi mi o wywalanie brzucha czy biustu jak geordie, ale o odrobine kobiecosci.a teraz mozecie mi dokopac....pozdrawiam

melissa
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Pt 09 mar, 2007 18:11

Wt 13 mar, 2007 13:24

melissa---> no jesli dokopia to tylko za prawde. a prawda jest taka ze na ulicy nie trzeba slyszec polskiego aby powiedziec ze dana osoba jest z Polski. Z ta zaradnoscia to tez bym nie przesadzal. Nie powiem ze wszystkie ale duzo siedzi w robocie i nawet boja sie szukac nowej w obawie przed strata tamtej. Ogolnie panuje ogromny strach przed zmianami (ito nie tylko kobiet dotyczy)

Ciekawym jest tez to ze Polki czesciej za partnerow wybieraja Anglikow niz Polakow. I to nie dlatego ze ciekawych Polakow tu nie ma bo jak poszukac to sa i to calkiem niemalo. Nie potrafie tego zjawiska wytlumaczyc w zaden sposob a pytane o to kobiety strzelaja oklepana formulki ze sie zakochaly i ze jacy to anglicy sa bardziej mescy i wogole. dobrze ze nie wszystkie chociaz maja takie podejscie.

i na koniec: Piszecie ze Polki sa duzo ladniejsze od Angielek. Generalnie sie zgadzam ALE takze pytam sie: Gdzie one sie chowaja skoro ich nie widac?

Proboszcz
Bywalec

  • Posty: 210
  • Dołączył(a): Pn 21 sie, 2006 14:06

Wt 13 mar, 2007 14:16

ja tam uwazam, ze Angielki tez sa ladne ;) choc tzw 'greenpeace' jest znacznie wiecej niz Polek... poki co.
a co do tego, gdzie sie chowaja... no wystarczy sie porozgladac troche...
a ze czesto wybieraja Anglikow... a czy to jakas konkurencja jest? zawody? czy chodzi tobie (proboszcz) o to, ze jak ma do wyboru Polaka i Anglika, to wybiera Anglika? A moze po prostu zaden Polak sie o nia nie staral, a Anglik tak... i juz.
ja tam lubie i Polakow i Anglikow...

pozdrawiam :)

Avatar użytkownika
FrAnia
Moderator

  • Posty: 482
  • Dołączył(a): Wt 29 sie, 2006 14:52

Wt 13 mar, 2007 15:40

ja tam tego zjawiska wytlumaczyc nie potrafie bo jest ono niezrozumiale dla mnie ale jest to zauwazalne. mysle ze wszyscy byli bysmy zaskoczeni prawdziwymi danymi na temat tego ile Polek w UK ma Brytyjskiego partnera i ile chcialoby miec takowego. Nawet chyba niedawno o tym bylo na forum ale znajac zycie watek polecial.

Proboszcz
Bywalec

  • Posty: 210
  • Dołączył(a): Pn 21 sie, 2006 14:06

Wt 13 mar, 2007 16:13

ja bym tam nie chciala anglika :P :P takie yhm.. brudasy (oczywiscie nie wszyscy..) a ten ich ubior... dreski i w ogole... kaplica..
Polak najlepszy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hehe to takie pocieszenie dla panow-zeby nie tracili wiary w siebie :lol: :wink: sa na tym swiecie kobiety ktore wola Was niz jakis angolow.. :mrgreen: :mrgreen: :cheer:

[ Dodano: Wto 13 Mar, 2007 16:48 ]

FrAnia napisał(a): A moze po prostu zaden Polak sie o nia nie staral, a Anglik tak...

dokladnie!! ::aplauz albo po prostu Wy polscy faceci za czesto ranicie i sprawiacie bol czasem nawet nie swiadomie a czasem swiadomie!!! (mozew nie wszyscy ale wiekszosc...)

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

Wt 13 mar, 2007 17:34

czy tak duzo Polek jest zwiazanych z rodowitymi Anglikami to nie wiem. wiem natomiast, ze wiele tworzy pary z muzulmanami. zauwazylam, ze co brzydsza Polka, z kilogramami zwykle ma chlopaka z Iranu,itp.
co do Anglikow to nie piszcie, ze tylko w dresach chodza. wiele inteligentniejszych Anglikow czuje wstyd z powodu swoich rodakow (gordie), ktorzy wiadomo walorow nie posiadaja bo ani piekni, ani pracowici. jezeli jakas Polka jest z typowym gordie z walker czy byker to musi byc zdesperowana. wspolczuje...

[ Dodano: Wto 13 Mar, 2007 17:39 ]
co do Polakow, to, az chce sie krzyknac -panowie zrobcie cos ze soba. nie golcie wszyscy lbow na wojaka. kupcie pare dobrych dzinsow, zainwestujcie w swoj wyglad. wiem, ze o kase chodzi, ze odkladacie na lepsza przyszlosc, ale w koncu raz sie jest mlodym!
Anglicy (podkreslam- nie gordie) zwykle fajne fryzurki maja, ,,z polotem i fantazja''.wiele nie trzeba, aby na siebie zwrocic uwage...

melissa
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Pt 09 mar, 2007 18:11

Wt 13 mar, 2007 19:07

Tez jestem za tym, ze POLKI sa najladniejsze, mam tylko maly problem nie widuje prawie wcale POLEK, a chcialbym. A jak juz jaksa ciekawa widze to jest zajeta :-( Lecz angielki(niektore), tez sa ladne. Ja mysle, ze faceci tacy jak ja(single) maja male szanse na poznanie fajnej rodaczki, gdyz wiekszos jest juz z kims zwiazana. I coz zrobic w takiej sytuacji? Takie zycie, ale nie ma co sie poddawac.
Pozdrawiam samotnych i zycze powodzenia w szukaniu drugiej polowy.

piotrek.new
Rozkręca się

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 11:57
  • Lokalizacja: Newcastle Upon Tyne

Wt 13 mar, 2007 21:13

hm...... może i są anglieki ładne.... ale im brakuje do Polek - wg. mnie oczywicie : :) :)

Pozdrowienia dla wszystkich Samotnych facetów ::piwo łączmy się ::pijacy

Avatar użytkownika
Norek
Bywalec

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): Pn 22 sty, 2007 18:38
  • Lokalizacja: North Shields / BZG

Wt 13 mar, 2007 21:49

Ja uwazam,ze nie ma zadnej regoly i nie nalezy generalizowac,a ze kazdy="swoje chwali",wiec tak juz sie utarlo.
Wszedzie sa piekne kobiety,rzecz gustu,czasami wina :wink:
:cheer:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Wt 13 mar, 2007 21:54

masz racje elf zgadzam sie z toba , jest tutaj tez duzo ladnych dziewczyn moze nie sa tak widoczne jak dziewczyny w polsce w polsce :cheer: :wink:

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Powrót do POGADUCHY