nowi w Jesmond

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Cz 13 lip, 2006 10:42

hej, witam w imieniu moim i meza:) Jestem nowa nie tylko na forum ale i w Newcastle, na forum trafilam szukajac roznych ciekawostek o tym miescie. Jak mnie nie wywalicie to postaram sie czasem dorzucic garsc informacji uzytecznych, rozrywkowych i bezuzytecznych tez:) Moze jakies fotki sie tez od czasu do czasu znajda. A, chetnie tez poznalibysmy rodakow nie tylko wirtualnie. Jak ktos maialby ochte wyskoczyc na piwo gdzies w Jesmond to dwoch chetnych juz jest:)

nova
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Śr 12 lip, 2006 12:14

Cz 13 lip, 2006 15:43

nova napisał(a):(...) Jak mnie nie wywalicie to postaram sie czasem dorzucic garsc informacji uzytecznych, rozrywkowych i bezuzytecznych tez:) (...)

My nie... admini... kto ich wie, szaleją jak wściekłe krowy ;)
Witaj w Newcastle :D

Avatar użytkownika
Tmn
Bywalec

  • Posty: 129
  • Dołączył(a): Pn 06 mar, 2006 14:30
  • Lokalizacja: NE

Cz 13 lip, 2006 18:49

nova napisał(a): Jak ktos maialby ochte wyskoczyc na piwo gdzies w Jesmond to dwoch chetnych juz jest:)


Hej Nova,

Właśnie ze znajomą z Jesmondu myślałem o małym spotkaniu sąsiedzkim (na Jesmondzie oczywiście), w weekend albo jakimś poźnym popołudniem...

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 13 lip, 2006 18:57

Tmn napisał(a):kto ich wie, szaleją jak wściekłe krowy ;)


...a tam zaraz wściekłe Obrazek

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 14 lip, 2006 11:54

Ale fajne te szalejace krowy :) Dzieki za powitanie. Co do spotkania sasiedzkiego to bardzo chetnie. Ta sobota nam jednak odpada, ale niedziela lub przyszly tydzien ( wieczorem) jest ok. Moze jeszcze wiecej sasiadow sie znajdzie :)

nova
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Śr 12 lip, 2006 12:14

So 15 lip, 2006 11:03

witamy witamy szanownych Panstwa i szalona krowe tez.:)

Avatar użytkownika
ewcia trojan
Weteran

  • Posty: 305
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 02:42
  • Lokalizacja: polska/warszawa/Portsmouth

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Powrót do Forum ogólne