NOWY

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

N 21 sty, 2007 11:53

WITAM SERDECZNIE

Jestem "nowym" użytkownikiem tego forum, odnalazłem je przez przypadek, i wiecie co? lepszego nie widziałem, dużo fajnych ludzi, miłych sympatycznych, a co najważniejsze pomagających sobie.
Tak się składa, że dostałem oferę pracy w Newcastle w ASO Seat-a, i zdecydowałem że pozostawie wszystko co mam tu w Polsce i wyjadę. Ale- no właśnie!!! po przeczytaniu kilkuset postów z Waszego forum, chyba mi przeszła chęć opuszczenia Polski, zresztą sam nie wiem co mam zrobić?
Może ktoś z Was miał taki sam dylemat????
pomocy :!: , doradźcie co mam zrobić :?:

pozdrawiam

waldy21 [/b]

natan21
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): N 21 sty, 2007 11:18

N 21 sty, 2007 12:10

e no ile Ty masz lat chlopie ;) sam musisz zdecydowac, nie kieruj sie slowami ludzi z forum. Robta co chceta ;) nikt ci tu nie da recepty na zycie. pozdrawiam i zycze udanej decyzji ;)

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

N 21 sty, 2007 12:17

Łatwo Ci mówic, bo już tam siedzisz, też pewnie miałeś dylemat,
mam dosyć tego chorego kraju, ale z drugiej strony jak mają mnie mieć za śmiecia i popychadło w GB to chyba mam to gdzieś,

pozdrawiam

natan21
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): N 21 sty, 2007 11:18

N 21 sty, 2007 12:33

sluchaj, nie pal za soba mostow w pl, przyjedz do tego ASO, popracuj, zobacz bedzie ok - zostaniesz, bedzie zle - wrocisz.

ja tez mialem dylemat - mialem dobra prace w pl, niezle zarobki, mam swoje mieszkanie w PL, jednak zdecydowalem sie na wyjazd, i zrobil bym to samo raz jeszcze. Tu naprawde mozna zrobic dobra kase i zyc na wysokim poziomie.

masz fach w rekach. Tu potrzebuja fachowcow w ASO. ja serwisuje swoje auto w ASO VW i ostatnio mi wlali 1,5 litra oleju za duzo !! Znaczy zle spuscili stary i dodali cala butle nowego ;) naprawili pozniej co zepsuli, ale nerwy byly ;)


pozdrawiam

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

N 21 sty, 2007 13:29

mysle, zeby traktowac Polaka jak popychadlo czy jak tam to nazywasz trzeba sobie zasluzyc, nikt nigdy w zyciu nie potraktowal mnie ja popychadlo albo kogos gorszej kategorii. Wrecz przeciwnie, czasem mam wrazenie, ze jestem lepiej traktowany a pracuje w zakladzie gdzie pracuje okolo 200 ludzi wiec moglo by byc wiele nieporozumien. Wiec jesli ktos napisze i placze w posce, ze wszyscy anglicy sa zli dla niego to podziel to na dwa albo na cztery, pomysl czy sami nie sprowokowali danej sytuacji, nie wszyscy My jestesmy tu swieci a Anglicy to diably rogate ::piwo

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

N 21 sty, 2007 14:45

Dzięki za pomoc, przemyślę temat.
Drugi raz taka praca może mi się nie trafić.

Jeśli możecie podzielić się jakimiś praktycznymi radami, będe wdzięczny


pozdrawiam

natan21
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): N 21 sty, 2007 11:18

N 21 sty, 2007 20:10

Powiem krotko;masz szanse,wiec badz dorosly.Nikt nikogo nie traktuje zle.Wrecz przeciwnie,gdyz biorac pod uwage traktowanie w Polsce ukraincow i innych nacji to my jestesmy tutaj faworyzowani,chociaz niektorzy nawet na to nie zasluguja.
W tym miejscu popre slowa Scofilda,ktory ma w 100%racje i powinienes zachowac sie jak dorosly czlowiek.
Pakuj sie i w droge,a nie bedziesz nigdy zalowal ::piwo
Bez urazy,ale draznia mnie takie watpliwosci.Nigdy nie planowalem"wysp"jako miejsca nawet krotkiego pobytu;przyjechalem bez zastanowienia i nie zaluje.Moglo byc lepiej,ale jest dobrze.
::wales

bary


N 21 sty, 2007 22:21

scofield ma racje przyjedz popracuj podejmij decyzje , ja jestem na etapie popracuj, tez pracuje jako mech.

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

N 21 sty, 2007 23:33

Kazdy myslacy i odpowiedzialny czlowiek ma watpliwosci...Watpic-rzecz ludzka... Ale dopoki sie sam nie przekonasz, nigdy nie bedziesz mial pewnosci czy dokonales slusznego wyboru.

Wiec na pohybel... :mrgreen:
Powodzenia

Avatar użytkownika
yeri
Bywalec

  • Posty: 244
  • Dołączył(a): Cz 18 maja, 2006 12:16
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 23 sty, 2007 09:56

człowieku nie zaryzykujesz to nigdy się nie dowiesz jak jest naprawde. nie patrz na to co inni mowia bo kazdy ma swoje zdanie. a zycie jest zbyt krotkie zeby sie zastanawiac - trzeba z niego korzystac :D

CzAkOtEy


Śr 24 sty, 2007 11:36

Witam ponownie
Cyba jednak się zdecydowałem na wyjazd, i teraz jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś lokum, proszę o radę w jakiej dzielnicy najlepiej szukać pokoju,
chodzi mi raczej o spokojną dzielnicę, no i w miarę za rozsądną kasę,

dzięki

natan21
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): N 21 sty, 2007 11:18

Pt 23 lut, 2007 17:16

natan21 napisał(a):Witam ponownie
Cyba jednak się zdecydowałem na wyjazd, i teraz jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś lokum, proszę o radę w jakiej dzielnicy najlepiej szukać pokoju,
chodzi mi raczej o spokojną dzielnicę, no i w miarę za rozsądną kasę,

dzięki
Robisz juz w tym SEACIE?

Orzech


Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Powrót do POGADUCHY