obciazenie przez bank

N 11 wrz, 2011 14:31

Witam serdecznie. Mam duzy problem, moze ktos mi pomoze. Zrealizowalam w Banku czeki American Express Travelers. Bez problemu od reki zrealizowano mi w/w czeki i wyplacono gotowke od reki. Po 6 dniach od realizacji czekow, bank obciazyl mnie kwota jaka mi wyplacil z czekow. Prawdopoobnie padlam ofiara oszustwa. Od razu zglosilam sie do banku, zeby wyjasnic sprawe. W banku stwierdzili ,ze faktycznie to prawdopoobnie bedzie oszustwo, zglosili do ich bankowego departamentu oszustw. Ja zglosilam rowniez sprawe na policji. Bank poinformowal mnie, ze bede musiala zwrocic pieniadze wyplacone z czekow. Pieniadze, ktore ja wyplacilam z czekow, przeslalam dalej do Landlorda na wynajecie mieszkania, zgodnie z zyczeniem wlasciciela czekow od ktorego je dostalam. Na wszystkie transakcje zwiazane z ta operacja mam potwierzenia. Teraz pytanie, czy faktycznie bede musiala zwrocic te pieniadze do banku. Pozdrawiam i mam nadzieje, ze ktos mi pomoze Makielka

makielka
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): N 11 wrz, 2011 14:16

N 11 wrz, 2011 14:35

No, raczej tak. A czeki z jakiej okazji dostałaś?? Może to pralnia??

Avatar użytkownika
proffoto
Weteran

  • Posty: 1025
  • Dołączył(a): So 06 lut, 2010 09:39
  • Lokalizacja: Grudziądz/Middlesbrough

N 11 wrz, 2011 14:55

hmm nie, to byly czeki od mojego niby "przyszlego pracodawcy" na wynajecie mieszkania dla jego zony:(

makielka
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): N 11 wrz, 2011 14:16

Pn 12 wrz, 2011 08:08

Idź do banku z tym gościem i niech on się tłumaczy.

Avatar użytkownika
proffoto
Weteran

  • Posty: 1025
  • Dołączył(a): So 06 lut, 2010 09:39
  • Lokalizacja: Grudziądz/Middlesbrough

Cz 15 wrz, 2011 20:53

makielka napisał(a):hmm nie, to byly czeki od mojego niby "przyszlego pracodawcy" na wynajecie mieszkania dla jego zony:(


ale bujda przyszly szef wynajmuje mieszkanie dla zony?????????i to jeszcze przez obca osobe?????????nie mógł sam ich zrealizowac tylko poprosil akurat ciebie??????
a co na to żona :lol: :lol: :lol:

Avatar użytkownika
M-P-K
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): Pn 09 sie, 2010 05:40

Cz 15 wrz, 2011 22:11

Przekret grubymi nicmi szyty.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Pt 16 wrz, 2011 05:36

o ludzie ... to znany przekret !! musisz zwrocic kase i scigac tego przyszlego szefa niby ..... slyszalem o tym juz pare razy. jak mozna wierzyc w takie historyjki ktore sie kupy nie kleja i nie maja common sense ....

aaa i to nie jest zadna pralnia .. pieniadze traci tylko ,,ten realizujacy czeki'', ktore musi zwrocic do banku

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES