Obraźliwe epitety

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

So 18 paź, 2008 17:34

Heh... ale przycukrzylas Molka :mrgreen: pozdro ::wales

Avatar użytkownika
Tymot
Weteran

  • Posty: 555
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 20:16
  • Lokalizacja: Rzeszow/Newcastle

N 19 paź, 2008 20:07

Zdarza sie ,ze uzywam slowa "zajebiscie" i nie sadze zeby bylo to obrazliwe dla kogokolwiek ,natomiast jezeli jest to przepraszam,ale zdarzaja sie tez sytuacje w ktorych przeklenstwa same nasuwaja sie na jezyk np. Wczoraj podczas wyglupow w parku spadlem klejnotami rodzinnymi na barierke i na domiar zlego wybilem sobie kciuka (klolem jak szewc)a kilka minut temu odpalajac faje nad kuchenka przypalilem sobie brwi i nadpalilem wlosy na takzwanej grzywce i jak tu zachowac zimna krew i nie przeklinac?

Avatar użytkownika
Lord Maniek
Rozkręca się

  • Posty: 47
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 16:22
  • Lokalizacja: "Pod Rozbrykanym Kucykiem"

N 19 paź, 2008 20:15

Lucy napisał(a):Masz racje nemec, jest to "troche" denerwujace, bo jak juz czegos czlowiek szuka na forum, uzywa wyszukiwarki, to wyskakuje kilkadziesiat tematow o niezidentyfikowanej tresci i trzeba przekopac sie przez to wszystko, zeby znalezc to czego sie szuka. Przestaje sie dziwic, ze ludzie nie uzywaja opcji "Szukaj". Osobna sprawa, ze z kazdego prawie tematu, rozwija sie kilka kolejnych, bo dyskusja ewoluuje w rozne strony, ale to jest nie do unikniecia :D


to ze wynika inna rozmowa to jeszcze da sie obejsc po zawsze cos sensownego mozna wyciagnac ale te tematy to mnie rozwalaja.

Proponuje Adminowi podrzucic pomysl zeby dodal np. taki punkt do regulaminu....

No i nie sadze zeby z tym problemy byly bo ludziom raczej palcow nie powygina jak beda mieli wpisac o pare znakow dluzszy temat....


Ostatnio chcialem sofe kupic i tak szukam....

otwieram temat Sprzedam - pelen nadzieji ze to sofa ....

i co??? cholerna lodowka!!

Avatar użytkownika
nemec
Weteran

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): So 10 lis, 2007 16:57
  • Lokalizacja: M'boro

Pn 20 paź, 2008 08:23

Alez po co zamieszczac w temacie informacje o tym, co chce sie sprzedac... Tez masz pomysly :twisted:

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Pn 20 paź, 2008 17:08

Lucy napisał(a):Alez po co zamieszczac w temacie informacje o tym, co chce sie sprzedac... Tez masz pomysly :twisted:


no tez fakt.....

jest ryzyko, jest zabawa!!

Avatar użytkownika
nemec
Weteran

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): So 10 lis, 2007 16:57
  • Lokalizacja: M'boro

Pn 20 paź, 2008 18:23

A ja tam tez przeklinam,jest to dla mnie sposob na uwolnienie negatywnej energii :D
oczywiscie nie przy dzieciach...ale tak generalnie to nie wiem co w tym zlego,o co Molce chodzi???

Avatar użytkownika
marlenaruban
Weteran

  • Posty: 278
  • Dołączył(a): Cz 01 maja, 2008 17:11
  • Lokalizacja: Sunderland/kolobrzeg

Wt 21 paź, 2008 14:09

Nie chodziło mi o przekleństwa.Poczytałam daleko wstecz posty,i wygląda na to,że tak ma być,że to normalka. :idea:

Avatar użytkownika
MOLKA
Weteran

  • Posty: 287
  • Dołączył(a): Śr 26 mar, 2008 14:51
  • Lokalizacja: Sunderland

Pn 27 paź, 2008 17:29

przeklenstwa ,tak i w polskim jak i w angielskim uzywane odpowiednio nadaja kontekstu wypowiedzi i nie znaczy to ,ze ktos jest ograniczony ,poprostu taki jest ,a paniusie ,ktore nie lubia przeklenstw to .... umowmy sie!

Raf
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Pn 27 paź, 2008 14:08
  • Lokalizacja: North Shields

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do POGADUCHY