opinie wasze i angielskie o firmie ..... pomóżcie

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Cz 29 cze, 2006 06:56

Cześć.
Mam ochotę przyjrzeć się firmie

http://www.foundation-group.com/home.asp

czy ktoś coś o nich wie? pracuję w Polsce i ostatnio przedstawiciele tej firmy zgłosili się do nas, z ofertą współpracy. chcę sprawdzić jak działają i jacy są jako partnerzy, zaczynam szukanie od polskiego forlum, bo ich szef chwalił się, że ma wielu robotników budowlanych z Polski. potrzebują projekatnów i managera, aby mógł pośredniczyć pomiędzy firmą a Polakami...zna ich ktoś?
wiecie, prespektywy szerokie, a potem wąska furtka aby wycofać się....
mieliśmy już podobne oferty z Norwegii, ale Wikingowie, to lenie i obiboki, nic z tego nie wyszło - same straty.

pozdrawiam Was na Wyspie... :D

Avatar użytkownika
Maclapko
Początkujący na forum

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Cz 29 cze, 2006 06:37

Cz 29 cze, 2006 21:51

Witam,
Widze, ze ktos z dobra praca w Polsce probuje studiowac firme brytyjska i calkowicie nie wie jak sie za to zabrac. Nie bierz mi tego za zle, ale na tym forum odpowiedzi na twoje pytania napewno nie znajdziesz, a jesli tak to nie beda ani profesjonalne ani prawdziwe. Zglos sie besposrednio do firmy, nawiaz kontakt osobisty, postaraj sie z nimi wspolpracowac, u zrodla wszystko jest trzeba tylko wyciagnac reke a e-maile nie kosztuja. Wikingowie moze sa leniwi, ale czasami trzeba wlozyc troche wiecej aby sie czegos dowiedziec od besposredniego klienta lub firmy.

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

Cz 29 cze, 2006 22:10

Mozesz sprobowac dowiedziec sie czegos tutaj:
http://www.ne-cc.com/

Avatar użytkownika
Duende
Bywalec

  • Posty: 242
  • Dołączył(a): Wt 21 lut, 2006 21:33

Pt 30 cze, 2006 07:26

zgadzam się, z tym, ze nie wiem jak sie do tego zabrać....
szukam zewnętrznych opinii, bo oni handlują nieruchomościami , zajmują się przebudowani domów oraz nowymi inwestycjami - po porstu szukam forum, gdzie mógłbym trafić na ich klienta, i ten sposób poznam ich zaangażowanie oraz zasoby...torchę dookoła, ale i sytuacja która nas zastała była nietypowa...
Weszli do naszego biura i zaczęli snuć plany inwestycyjne na miliony funtów, więc zanim się zwiążemy z nimi chcę ich po prostu prześwietlić od strony klienta,
(za linka do Izby Handlowej - bardzo dziękuję, na pewno się przyda)

współpraca z zagranicą to nowy temat dla mnie i mojego szefostwa, więc szukamt wszelkich dróg. czasem te najbardziej wiarygodne są schowane na forach zwykłych ludzi...

dzięki za pomoc i liczę na więcej - pozdrowienia - Maciej

Avatar użytkownika
Maclapko
Początkujący na forum

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Cz 29 cze, 2006 06:37

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Powrót do Forum ogólne