Osrodki ESOL probuja utrzymac darmowa nauke.

N 14 sty, 2007 23:39

Otoz wiele osrodkow ESOL probuje wszelkimi dostepnymi sposobami utrzymac darmowe nauczanie w tychze osrodkach dla min.obywateli EU oraz azylantow.
W naszym Collegu proponuje sie wystosowanie do reprezentujacego nasz region czlonka parlamentu pt.House of Commons;listow z prosba o zmiane podjetej decyzji o likwidacji bezplatnego nauczania jezyka angielskiego.Kazdy z nas ma przytoczyc motywy dlaczego jego zdaniem tak powinno sie stac.W nowym roku na 10 zatrudnionych nauczycieli ma pozostac 3.Nie pisze o ich kwalifikacjach lecz o samym nauczaniu.Poziom mozna wynegocjowac.
Pomyslalem,ze dla wielu z nas £4/h.nauki w ESOL to wydatek dosc duzy i moglibysmy cos w tym kierunku rowniez uczynic,jako spolecznosc najliczniejszej imigracji w dziejach EU.
Pisze tak,poniewaz dzisiaj wlasnie przypada swiatowy dzien przesiedlenca i imigranta.
Pozdrawiam wszystkich!

bary


Pn 15 sty, 2007 12:36

Ja z obserwacji wiem, ze jak masz cos za darmo, to tego nie szanujesz i nie doceniasz. Jak juz musisz zaplacic, to wtedy to doceniasz i zaczynasz szanowac. Nie mowie, ze wszyscy tak podchodza do rzeczy, ale z moich obserwacji widac, ze co najmniej 1/3 tak robi.

thesad
Rozkręca się

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 08:48

Pn 15 sty, 2007 21:48

jak pisalem wczesniej .. jestem za oplatnoscia za nauke jezyka ang.

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Pn 15 sty, 2007 22:49

1/3 to mniejszosc,wiec.....

Avatar użytkownika
dziadzia
Bywalec

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Cz 27 kwi, 2006 09:35

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA

cron