Paint Ball Day

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Śr 02 wrz, 2009 18:34

Ja rowniez chcem :mrgreen:

Avatar użytkownika
Tymot
Weteran

  • Posty: 555
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 20:16
  • Lokalizacja: Rzeszow/Newcastle

Śr 02 wrz, 2009 21:50

serekr napisał(a):1 simon+paweł+ daniel? i yyy kasia?? ( simon sory nie pamietam czy na pewno kasia :P )

Heh, no Kasia i jeszcze Kasia Daniela, no i przynajmniej 2 qmpli: Pawel i Marcin. Czyli 6 osob ;)

Wiec:
1 Simon+Kasia+Daniel+Kasia+Pawel+Marcin
2 Serek+moze Rafal i Magda
3 Michal (mate creative)+Aga?+ mateusz ? i moze gosia ?
4 Scofield
5 Niki
6 Kasiek
7 Kolan z kobieta
8 livestrong79 ? (dzieki za filmik)
9 Pyratic + znajomi (przynajmniej tak napisales/as w poscie)
10 Grzegorz
11 Andy
12 slonko
13.Tymot

Tym razem ilosc miejsc nieograniczona :horse:

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Cz 03 wrz, 2009 21:25

Ja sie pisze jak najbardziej dam jeszcze znac czy ktos ze znajomych sie zdecyduje

Niki
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): Śr 24 cze, 2009 22:20

Pt 04 wrz, 2009 12:17

A moze by tak jakas 'integracje' zorganizowac przed tym spotkaniem... ::piwo :mrgreen:
Weekend juz 'za pasem', pogoda typowo barowa... scenrio wrecz idealne :mrgreen: - jest ktos chetny? ::pijacy

Avatar użytkownika
Tymot
Weteran

  • Posty: 555
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 20:16
  • Lokalizacja: Rzeszow/Newcastle

Pt 04 wrz, 2009 21:03

Tymot napisał(a):A moze by tak jakas 'integracje' zorganizowac przed tym spotkaniem... ::piwo :mrgreen:
Weekend juz 'za pasem', pogoda typowo barowa... scenrio wrecz idealne :mrgreen: - jest ktos chetny? ::pijacy


Mam złe wiadomości co do wyprawy na paintball. Ja i moja Aga pomiędzy 19tym a 29tym jesteśmy na wakacjach i na paintballu uczestniczyć nie będziemy mogli.

Natomiast Tymot Twoja propozycja co do integracji jest jak najbardziej rozsądna. Mów tylko kiedy. Mam Ci wysłać mój tel na priv? Daj znac co i jak. A Wy ludziska dawajcie znać jak to będzie z tą integracją barową przed painballem.

Mike

Avatar użytkownika
Mate Creative
Bywalec

  • Posty: 190
  • Dołączył(a): N 22 mar, 2009 11:25
  • Lokalizacja: Newcastle / Gateshead

Pt 04 wrz, 2009 21:16

Mate Creative napisał(a):...Natomiast Tymot Twoja propozycja co do integracji jest jak najbardziej rozsądna. Mów tylko kiedy. Mam Ci wysłać mój tel na priv? Daj znac co i jak. A Wy ludziska dawajcie znać jak to będzie z tą integracją barową przed painballem.

Mike


Ok, to moze jutro wieczorkiem gdzies na jakies piwko sie ustawimy? Lokalizacje mozna ustalic tak aby byla dogodna wszystkim... Fajnie by bylo jakby sie zebralo pare osob... coby 'pogwarzyc' w jezyku ojczystym ::pijacy :mrgreen:

Avatar użytkownika
Tymot
Weteran

  • Posty: 555
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 20:16
  • Lokalizacja: Rzeszow/Newcastle

Pt 04 wrz, 2009 22:00

no Tymot, mało ostatnio się spotyka miłośników integracji, na dodatek w języku ojczystym. Ja powiem Ci/napiszę jestem wielkim zwolennikiem integracji. Jesteśmy wstępnie ustawienie na jutrzejszy wieczór. Może Earl Grey w centrum Newcastle?

Ale jestem otwarty na propozycje.
Mam na świetny pub nad Tyną po północnej stronie niedaleko Millenium Bridge. Przyjaźni ludzie, otwarci, tanio, świetna muzyka, często na żywo, no i widok i miejsce,
jak są jakieś inne propozycje to czekam.

Mike

Avatar użytkownika
Mate Creative
Bywalec

  • Posty: 190
  • Dołączył(a): N 22 mar, 2009 11:25
  • Lokalizacja: Newcastle / Gateshead

Pt 04 wrz, 2009 22:18

hehe... integrowac to ja sie lubie ::pijacy :mrgreen: To moze spotkajmy sie w tym pubie nad tyne - muzyczka na zywo, tanie piwko... czego wiecej chciec ;) Pozdro

Caly czas mam nadzieje, ze ktos z forumowiczow sie dolaczy ::piwo :mrgreen:

Avatar użytkownika
Tymot
Weteran

  • Posty: 555
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 20:16
  • Lokalizacja: Rzeszow/Newcastle

N 06 wrz, 2009 00:37

Tymot napisał(a):hehe... integrowac to ja sie lubie ::pijacy :mrgreen: To moze spotkajmy sie w tym pubie nad tyne - muzyczka na zywo, tanie piwko... czego wiecej chciec ;) Pozdro

Caly czas mam nadzieje, ze ktos z forumowiczow sie dolaczy ::piwo :mrgreen:

i z integracji w pubie wyszla pupa :P ale kregle tez byly nie najgorsze :mrgreen: hehehe do nastepnego :D czyli chyba paintball day i kompot cup :D

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

N 06 wrz, 2009 06:51

serekr napisał(a):i z integracji w pubie wyszla :P ale kregle tez byly nie najgorsze :mrgreen: hehehe do nastepnego :D czyli chyba paintball day i kompot cup :D


heh.. no z pubem nie wypalilo ale ogolnie integracja byla zajebista :mrgreen: Szczegolnie ta czesc po kreglach... hehehe nawet oprawa muzyczna nie byla w stanie jej zepsuc :mrgreen: i tu szacun dla Simona :mrgreen:
Podsumowujac Wielkie Dzieki Wszystkim za swietna zabawe i mam nadzieje, ze to jeszcze powtorzymy!
Tymot

Avatar użytkownika
Tymot
Weteran

  • Posty: 555
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 20:16
  • Lokalizacja: Rzeszow/Newcastle

N 06 wrz, 2009 10:03

Tymot napisał(a): heh.. no z pubem nie wypalilo ale ogolnie integracja byla zajebista :mrgreen: Szczegolnie ta czesc po kreglach... hehehe nawet oprawa muzyczna nie byla w stanie jej zepsuc :mrgreen: i tu szacun dla Simona :mrgreen:
Podsumowujac Wielkie Dzieki Wszystkim za swietna zabawe i mam nadzieje, ze to jeszcze powtorzymy!
Tymot

Integracja bardzo fajna, juz wczesniej myslalem sobie aby wrocic do takich spotkan integracyjnych jak np w 2006 kiedy to z Rychem organizowalismy spotkania forumowe chyba raz w m-cu, w pubie w centrum. Weterani forum napewno to pamietaja. Moze by wrocic do tego pomyslu?
Co do czesci po kreglach to bardzo dziekuje za odwiedziny, wiekszosci gosci oprawa muzyczna sie podobala. Nastepnym razem bedzie jeszcze lepiej, urozmaicimy muzyke, alkohol... potanczymy i takie tam :P
Tak wiec zapraszam ponownie.

Pozdrowionka od Simonka.
:cheer: :cheer: :cheer:

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

N 06 wrz, 2009 13:40

o jakie mile opinie na temat intergracji:) zazdroszcze wam bo ja raczej integrowalam sie w weekend w pracy ale i tak niestety czasem bywa:)

Niki
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): Śr 24 cze, 2009 22:20

Pn 07 wrz, 2009 21:41

Niki: można zawsze nadrobić następnym razem.

Avatar użytkownika
Mate Creative
Bywalec

  • Posty: 190
  • Dołączył(a): N 22 mar, 2009 11:25
  • Lokalizacja: Newcastle / Gateshead

Wt 08 wrz, 2009 16:08

tez tak mysle:):):)

Niki
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): Śr 24 cze, 2009 22:20

Wt 08 wrz, 2009 18:02

Simon napisał(a):Wiec:
1 Simon+Kasia+Daniel+Kasia+Pawel+Marcin
2 Serek+moze Rafal i Magda
3 Michal (mate creative)+Aga?+ mateusz ? i moze gosia ?
4 Scofield
5 Niki
6 Kasiek
7 Kolan z kobieta
8 livestrong79 ? (dzieki za filmik)
9 Pyratic + znajomi (przynajmniej tak napisales/as w poscie)
10 Grzegorz
11 Andy
12 slonko
13.Tymot

+ livestrong79 - wojtek i monika z darlington mala czesc icoku . a fimik zrobil arni ja tylko linka dalem :)

livestrong79
Początkujący na forum

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): Pn 03 sie, 2009 15:22

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

Powrót do Forum ogólne