PlayStation Move

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Wt 14 gru, 2010 09:19

Jak w temacie - ktoś testował już może PlayStation Move?

Co najpierw kupić - Playstation Move: Subcontroller czy Playstation Move: Controller?
Czy może Playstation Move: Starter Pack (Includes Move Controller, Eye Camera + Demo Disc)?

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 14 gru, 2010 09:33

Rych napisał(a):Jak w temacie - ktoś testował już może PlayStation Move?

Co najpierw kupić - Playstation Move: Subcontroller czy Playstation Move: Controller?
Czy może Playstation Move: Starter Pack (Includes Move Controller, Eye Camera + Demo Disc)?


kup xbox plus kinect ;)

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Wt 14 gru, 2010 10:09

Scofield napisał(a):kup xbox plus kinect ;)


Na Xboxa nie ma Gran Turismo... :mrgreen:

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 14 gru, 2010 10:11

Rych napisał(a):
Scofield napisał(a):kup xbox plus kinect ;)


Na Xboxa nie ma Gran Turismo... :mrgreen:


to pierwsza zaleta xboxa, kontynuuj prosze ;)

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Wt 14 gru, 2010 11:29

Scofield napisał(a):to pierwsza zaleta xboxa, kontynuuj prosze


Bierz w takim razie xboxa, kineticka, kierownice i wpadaj - potestujemy ::pijacy

Doczytałem już że Subcontroller jest głownie do strzelanek, żeby nie trzymać w ręce całego pada.

Np. Heavy Rain
http://www.youtube.com/watch?v=c_EYaLDCfv4

Np. Resident Evil 5
http://www.youtube.com/watch?v=6YMjJkkVUTI

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 14 gru, 2010 12:17

Ja generalnie slyszalem wiecej dobrego o PS i Move niz o Xbox i Kinect. Move sie bedzie dopiero rozwijal i beda na niego powstawaly nastepne produkcje, jest za to dokladniejszy, ma ponoc wieksze mozliwosci. Ale to tylko to co slyszalem/wyczytalem. Sam nic nie testowalem, wiec na razie nie bierz mojego posta za mocno do serca.
Z moich poszukiwan wyszlo, ze ja dla malych dzieciakow wezme jednak poki co Wii.
Za jakies 2-3 lata stane przed wyborem MS vs Sony.

Avatar użytkownika
Slonick
Weteran

  • Posty: 481
  • Dołączył(a): Pt 15 paź, 2010 15:22

Śr 15 gru, 2010 08:37

Rychu ale na xa jest forza 3 ;) ale mniejsza o to
mam kinecta i powiem jedno fajna sprawa ale... minimum 2 metry od tv musiz miec bo inaczej ciezko jest kamerce Cie widziec jak masz miejsce polecam bo frajda jest (puki co popierdolkowate gierki ) ale np chodzenie po menu za pomoca glosu albo moj ulubione polecenie "xbox sugest a movie"- i odpala film ktory poleca z zune bajka i radocha ale bardziej kasualowa

P.S move hmm bardziej dokladne no i nie potrzeba tyle miejsca pingpong na move mega wypas jak prawdziwy po menu tez sie spoko pomyka przy pomocy movea ma zyroskopy wbudowane wiec kazda zmiana pozycji kontrolera jaet odczytywana przez konsole, gierki tak jak mowisz glownie przydatny do strzelanek ale i platformowki tez obsluguja move np little big planet 2 bedzie mialo obsluge move ponizej wrzuce Ci linka z fajna przystawka do move ktora daje rade jak cholera :D

move sharp shooter

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Śr 15 gru, 2010 09:12

Hejka Serekr,

Ja tylko nie wiedziałem co kupić na początek - zestaw startowy, sam kontroler czy sub kontroler - ale już wiec co do cego ::pijacy

Wczoraj zakupiłem zestaw startowy. Sport (demo) podobny jak na Wii, EyePet dla dzieciaków (mam problemy z kalibracją) ale mały już dostał pozytywnego szału i "Start the Party" (niezły) jakby goście przyszli. Przetestowałem pierwsze demo ze strzeolanką i... Pierwsze wrażenie było nikorzystne, bo źle skalibrowałem "pistolecik", ale potem to już czysty czad - najlepsze jest to że jak do ciebie strzelają i chcesz kucnąć w grze, to musisz kucnąć w realu. :mrgreen: :mrgreen: ufff, trochę się zmęczyłem grając

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 15 gru, 2010 11:38

eh no napoczatek to starter pack wychodzi taniej wiec dobrze zrobiles ;) teraz odkladaj kaske na tv 3D i odpal sobie gt5 w tym trybie a sline z podlogi bedziesz scieral mopem taki bedzie ubaw :D

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Pt 17 gru, 2010 17:08

Scofield osobicise nie jestem zwolennikiem konsol ale jedno co wiem to xbox to jedno wielkie gowno.W PS3 masz juz wszystko wmontowane a do xbox-a musisz osobno placic za wifi i nawet za plytke do instalacji wifi hehehe ( wiem to bo znajmomy wybieral pomiedzy xboxem i ps3).
A co do GT to jet to klasyk i najbardziej realistyczne wyscigi od czasow szaraka.
Wiec Rychu GT rules zadzi hehehe
pozdro

Avatar użytkownika
daniel b
Rozkręca się

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): So 30 paź, 2010 21:18
  • Lokalizacja: Langley Park

Pt 17 gru, 2010 18:57

daniel b napisał(a):xbox-a musisz osobno placic za wifi i nawet za plytke do instalacji wifi hehehe

jesli chodzi Ci o stare modele xboxow to tak ale nowe slimy maja wbudowane wifi i jedyne za co placisz (ale nie musisz ) to xbox live ktory jest duzo lepszy od PSN tyle ze platny wlasnie, fakt ze PS3 ma blueray i darmowe granie po sieci przemaiwa za nia , sam mam xboxa i jestem z niego bardzo zadowolony chociaz gdybym dzis mial kupowac konsole kupil bym Ps3 tylko nie zapominaj ze premiera xsa byla ciut wczesniej niz ps3 przez co z rzeczy samej jest konsola "nowszej generacji"

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Cz 23 gru, 2010 20:53

Subcontroler to raczej niepotrzebny dodatek. Jeślibym coś miał dokupić do mova, to jedynie drugiego mova (dla boksu, łucznictwa itd). Jeśli lubisz FTP to polecam kupić grę MAG. Niesamowita strzelanka na 256 osób online. Gra w to przez move jest całkiem przyjemna i daje dużo radochy. Start the Party te bardzo dobre. Do tego bym proponował High Velocity Bowling i Hustle Kings.

FunWorld
Rozkręca się

  • Posty: 88
  • Dołączył(a): So 29 wrz, 2007 21:28
  • Lokalizacja: Gateshead

Śr 29 gru, 2010 18:45

FunWorld napisał(a):Jeśli lubisz FTP to polecam kupić grę MAG.


Właśnie na MAGu chcę przetestować Sharp Shootera z linku podanego przez Serka, tylko nie wiem gdzie to cuś można kupić w UK.

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/dDFeyQ9ZHzI?fs=1&hl=en_US&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/dDFeyQ9ZHzI?fs=1&hl=en_US&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 14 sty, 2011 18:25

Grasz już w MAG? Jaka frakcja?

FunWorld
Rozkręca się

  • Posty: 88
  • Dołączył(a): So 29 wrz, 2007 21:28
  • Lokalizacja: Gateshead

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do HOBBY UK