początek III WŚ już w tym tygodniu?

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

So 28 kwi, 2012 16:36

zatrute kurczaki w supermarketach to tylko pikus, chca zlikwidowac bardzo wazne zrodlo zdrowia dla czlowieka - ziola

http://www.youtube.com/watch?v=hokUiX-l ... ture=share

no i jak przeciwnicy teorii spiskowych mogą wytlumaczyć ten fakt?

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

N 13 maja, 2012 08:57

Witaj tu armagedon - admin - twoj kolega za ostatni wpis zablokował mi konto. Gratuluje wolności słowa i rozgarnięcia adminów - nie kasujcie bo i tak założę inne konto i dodam wpis... ale problem. Następni komplikują sobie życie :)
Ale teraz odpowiedz...
Wiesz nazywam cię na poziom rozgarniecia... ahahahahaha
Teraz skup się i błagam przeczytaj ze zrozumieniem.
Piszesz, że coś jest bardziej skomplikowane. Gwarantuje ci, że to co nas otacza jest bardzo proste do zrozumienia. Komplikują to tylko osoby, które nie potrafią tego zrozumieć (np TY) i szukają rozwiązań - jak widać bardzo prymitywnych i głupich. Obudź się i nie idź tą drogą. Proste rzeczy może i sa dla ciebie skomplikowane ale dla zdecydowanej wiekszosci ludzi nie są. piszesz takie glupoty ze najpierw czlowiek placze ze smiechu a pozniej ma ochote na to zwymiotować. 5-10 % mozgu. To tyko teoria. Poczytaj wiecej niż jeden artykulik to sie dowiesz na ile mozg jest przebadany... ale nie... ty wynajdziesz nie wiadomo czyj artykuł i DAWAJ uwiarygadniasz jakiegoś niemieckiego oszołoma czy innych. gratuluje rozgarnięcia - dla mnie jesteś bardzo mało inteligentny.
Co do tego wybuchu wojny. Odwracasz kotka ogonem. piszesz wyraźnie o tym ze to u nas sie zacznie. chyba cytatów nie muszę załączać... mało wiesz o pisaniu artykułów...
Niestety takim jak ty nie da sie przetłumaczyć że są nierozgarnięci. uważacie się za mądrych a - jak już wspomniałem - komplikujecie sobie życie.
Zrozum. Proste rzeczy są proste!!! Tylko nierozgarnięci ludzie, którzy ich nie rozumieją - zaczynają kombinować. I takim jak ty te wpisy się podobają bo jeśli czegoś prostego nie można zrozumieć to trzeba wymyśleć teorie... oooooo i mamy swietne teorie. Boki zrywać. Nie jestem jedyny... wszystkim którym to pokazuję mają ubaw i nie używają 2% mozgu tylko może 10 a może 50... Widziałeś żeby ktoś używał 50 czy 80 %? Zapewne nikt nie widział to jak można to zmierzyć skoro nie widziano 100% - widzisz proste??? dla ciebie nie i zaczniesz teorie hahaha. Pewnie nie zrozumiesz ale nie kombinuj :) nie dasz rady.
Pozdrowienia od grona fanów świetnych wpisów. Załóż kabaret - zarobisz sporo kasy :) Takich egzemplarzy jak ty jest niewiele - troche w polskim sejmie - było wiecej ale z brzózką mieli spotkanie niestety. pa
Ps. Pozdrowienia dla administratora - widać, że twoj kolega... wolnośc słowa hahahaha

Hungry Slug napisał(a):heheh post znikl :D a ja sie tak ponizej rozpisalem odpowiadajac na wypowiedz osobnika o nicku armagedon. to nic poczytajcie sobie :D

nie nazwe ciebie malpa, bo ona prawdopodobnie korzysta z wiekszej czesci mozgu. wdlug nauki czlowiek uzywa go w 5 lub 10 procentach. ale istnieje mozliwosc przekroczenia tej bariery, trzeba go tylko uzywac.
http://naszapsychologia.blogspot.co.uk/ ... ujemy.html
mozg pozostaje stale na swoich 5-10 procentach gdy sie wykonuje rutynowe zadania egzystencjonalne. jak zapracowanie na jedzenie dla siebie i rodziny, wypelnienie wymagan partnera... takie rzeczy go nie ruszaja. sprobuj pomyslec ze wszystko co cie otacza jest bardziej skomplikowane, niz na to wyglada, a mozg twoj ruszy z miejsca. obrazajac tych co korzystaja ze swoich mozgow, nie wplywa na rozwoj twojego mozgu.
nie wiem czemu sie uczepiles tych narkotykow, jak i bez nich mozna tak wiele zobaczyc. trzeba miec tylko oczy szeroko otwarte.
ja lubie sie dzielic tym co wynajde w internecie. prowokowac kogos do rozmyslen, ze jednak dzieje sie cos wiecej. a to ze nie mamy jeszcze III WS powinnismy sie chyba cieszyc razem.
wez sie za siebie armagedon, oderwij sie troszke od ziemi, ale bez narkotykow, bo to nie ten lot szczegolnie dla tych co sa przyziemni.

Marko
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): So 31 mar, 2012 08:41
  • Lokalizacja: Darlo

N 13 maja, 2012 09:05

Hungry Slug... masz o mózgu:
"Wykorzystujemy tylko 10 proc. naszego mózgu. Na takie stwierdzenie pewna pani profesor neurobiologii odpowiedziała: Chyba że pan, bo ja na pewno więcej... Jakie są korzenie tego mitu?

- Na sto procent to nieprawda, że używamy tylko 10 proc. Niektórzy sądzą, że powiedział tak Albert Einstein, choć trudno znaleźć na to dowody. Pojawiło się ono około 1907 roku, kiedy na Zachodzie zapanowała moda na odkrywanie nieuświadomionych zdolności człowieka. Choć tak naprawdę o tym mówiło się jeszcze wcześniej, w XVIII i XIX wieku, wówczas, kiedy rozwijała się nauka zwana frenologią."

Źródło: Rozmowa z dr Teresą Małecką-Massalską, asystentem w Zakładzie Fizjologii Człowieka Akademii Medycznej w Lublinie...
Widzisz... tylko 95% artykułów bedzie mówiło o tym a ty nie... ty wierzysz w 5% artykułów bo używasz 5 % mozgu pewnie :) nara

Marko
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): So 31 mar, 2012 08:41
  • Lokalizacja: Darlo

N 13 maja, 2012 10:16

no to od poczatku. nie znam admina ktory usunal twoja wypowiedz, jakbym znal to bym nie napisal wlasnej odpowiedzi. zauwazylem ze robisz sie wulgarny kiedy cos sie dzieje nie po twojej mysli, ale kazdy ma inaczej. swiat jest rozmaity i wiele rzeczy w nim tez jest dla mnie niestrawialnych, wic rozumiem twoj swiatopogad. ja uwazam ze warto interesowac czyms ciekawym ludzi, nawet jezeli sa to tylko teorie. beda mniej zszokowani, jak teorie okaza sie faktem. pomysla sobie.. chyba gdzies juz o tym czytalam :D

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

N 13 maja, 2012 18:29

a podobno Kaczyński w Polsce został... :shock:

Avatar użytkownika
jolantina
Weteran

  • Posty: 357
  • Dołączył(a): Śr 25 lut, 2009 21:11
  • Lokalizacja: Hogwart

Pn 14 maja, 2012 20:00

Tylko widzisz... czasami wystarczy posiedziec 3 minuty dłużej, użyc przeglądarki i można sie dowiedzieć co i jak a nie rzucać pierwsze lepsze g***o do internetu. Rozgłaszanie takich głupot i teorii nie jest normalne a tym bardziej szukanie tzw "dziury w całym" i oczywiscie znalezienie jej "na siłe" chociaż jej nie ma. Pomyśl dwa razy zanim coś tu dodasz bo marnujesz swój a tym bardziej czyjś czas. Warto interesować czymś ciekawym ludzi ale jest jeden podstawowy warunek... niech to będzie CIEKAWE bo takimi głupotami nikogo nie zainteresujesz. Teorie spiskowe i skrajne pomysły rodzą się w umysłach ludzi nienormalnych chociaż - czasami genialnych. Wierz mi - genialny nie jestes. Stań obydwoma nogami na ziemi i zacznij być realistą, optymistą, pesymistą itp a nie jakimś szukającym nie wiadomo gdzie, nie wiadomo czego, piszącym totalne niepotwierdzone bzdury. Świat jest prosty do zrozumienia a jesli czegoś nie rozumiesz to użyj logicznego myślenia a nie bajeczek wypisywanych przez głupców bo stajesz się taki sam jak oni. Pozdrawiam



Hungry Slug napisał(a):no to od poczatku. nie znam admina ktory usunal twoja wypowiedz, jakbym znal to bym nie napisal wlasnej odpowiedzi. zauwazylem ze robisz sie wulgarny kiedy cos sie dzieje nie po twojej mysli, ale kazdy ma inaczej. swiat jest rozmaity i wiele rzeczy w nim tez jest dla mnie niestrawialnych, wic rozumiem twoj swiatopogad. ja uwazam ze warto interesowac czyms ciekawym ludzi, nawet jezeli sa to tylko teorie. beda mniej zszokowani, jak teorie okaza sie faktem. pomysla sobie.. chyba gdzies juz o tym czytalam :D

Marko
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): So 31 mar, 2012 08:41
  • Lokalizacja: Darlo

Wt 15 maja, 2012 06:40

to inny rodzaj realizmu, nie wykluczajacy ze ziemia jest okrągła i kręci sie wokół slońca :D
zebym wrzucal wszystko co mi popadnie pod oko, to bys dopiero nie wiedział z której strony zacząc pisać i mialbys racje, ze jakis oszolom jestem.
tak wiec sadzę że stąpam po ziemi bardziej ostrożnie, bo nie wykluczam dziury która może być ukryta przed moimi nogami. większosć ludzi wpada i nie zdąży nawet powiedzieć aj :D bo nie interesuje ich droga i jej niewidoczne rozgalezienia.
a tak z innej beczki, to bardziej pasuje ci nick Marko (niedowiarko :mrgreen: ). nie wiem co cie podkusilo zeby wczesniej nazwac sie armagedon, bo to tak brzmi zlowieszczo? ;)
zażartowalem oczywiście, Ty z mojego nicka też mozesz kpić ile wlezie :mrgreen:

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Powrót do POGADUCHY