Polsat cyfrowy VS telewizja N

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Cz 23 kwi, 2009 00:56

Chetnych do podzielenia sie wlasnym doswiadczeniem zapraszam do dyskusji
Chyba juz 4 rok mi bije ogladajac Polsat cyfrowy, nie mam powodow aby narzekac aczkolwiek rok temu zakupilem LCDeka i szczerze mowiac nie mialem okazji przetestowac jego mozliwosci jesli chodzi o jakosc obrazu ktora "zapewnia" telewizja N
Stad moje zapytanie...czy warto, jakie sa koszta, jakie programy w pakietach itp otd jesli chodzi o Tv N
Thanx

Avatar użytkownika
T.K.L
Bywalec

  • Posty: 230
  • Dołączył(a): Pt 15 cze, 2007 12:43
  • Lokalizacja: Śląsk-Stockton on Tees

Cz 23 kwi, 2009 16:04

POwiem tak place 17zł za Cyfre plus i mam wsystko co można mieć Pakiet prestiż plus hd( hd i normalnie) ( nie mam tylko polsatów) Więc nie wiem czemu wszyscy w pl kupuja polsat?

Vodun


Cz 23 kwi, 2009 16:30

chyba 170 zl :?:

Avatar użytkownika
nesquik
Rozkręca się

  • Posty: 85
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 20:59
  • Lokalizacja: KRC/NCL

Cz 23 kwi, 2009 18:48

Jakis pol roku temu zrezygnowalem z Polsatu na rzecz "n", powod... kanaly HD.

Roznica cen jest minimalna, a jakosc obrazu kolosalna. Doplacilem 100zl do "n recordera 250gb", ktory daje mozliwosc przewijania i nagrywania programow... super, naprawde warto!!

Kanaly HD w 'N' (w cenie wybranych pakietow) MGM, HBO, Filmbox, nSport, Eurosport, Discovery, TVN, TVP, MTVN, ANIXE HD, ASTRA HDTV PROMO.
Kanaly HD 'Polsacie' (doplata 6zl za kazdy) Discovery, MTVN, Polsat Sport, Eurosport, HBO Test.

Jak sam widzisz, nie ma co sie zastanawiac. Doplacajac za te wszystkie g.... kanaly HD w Polsacie zaplacisz duzo wiecej. Nie trzeba tez niz przestawiac, obie TV nadaja z tego samego satelity.


Najnowsza promocja w N:

Mistrzowska Promocja
wszystkie pakiety za 38zł miesięcznie
przez pół roku
dekoder HD aktywacja za 0zł
HBO, Cinemax, Filmbox do 2 miesięcy w prezencie
kanały HD bez dodatkowych opłat


Wszystkie pakiety za 38zł miesięcznie przez pół roku.
Oglądasz wszystkie pakiety tematyczne przez pół roku, a płacisz tylko 38zł miesięcznie zamiast 80zł.
Masz 6 miesięcy, by zdecydować, które pakiety chcesz zachować i tylko za nie płacić
Po tym okresie wybierasz minimum 3 płatne pakiety tematyczne, które chcesz oglądać. (wybierasz spośród pakietów: hity filmowe, kultura nauka świat, sport i motoryzacja, dzieci, style moda muzyka)
Pakiet "informacja i rozrywka", a w nim aż 17 najpopularniejszych kanałów telewizyjnych, w tym 2 w jakości HD dostajesz gratis
Jeżeli zdecydujesz się na dekoder HD z cyfrową nagrywarką (nbox HDTV recorder) otrzymasz 2 kolekcje z wypożyczalni filmów VOD: filmową (hity kinowe) i serialową (najnowsze polskie i zagraniczne seriale) za jedyne 30zł miesięcznie przez pół roku
Promocyjna opłata aktywacyjna dekodera HD z cyfrową nagrywarką (nbox HDTV recorder) wynosi 99zł zamiast 449zł

Avatar użytkownika
bull3t4u
Bywalec

  • Posty: 186
  • Dołączył(a): Wt 25 kwi, 2006 14:34

Cz 23 kwi, 2009 20:20

dokladnie, jak bullet mam telewizje nowej generacji n i polecam jesli chodzi o polska TV, a w angielskich to mozna sobie latwo pelnego virgina w domu miec :P

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Cz 23 kwi, 2009 21:31

Też ma N-ke i jestem b. zadowolony. Pakiet podstawowy + dokument + HBO, naprawdę warto no i ta jakość HD.
Mam tylko mały problem przy złej pogodzie ( silne wiatry ) że zamraża obraz.

Nowy
Bywalec

  • Posty: 102
  • Dołączył(a): So 07 kwi, 2007 12:13
  • Lokalizacja: PABIANICE/BYTOM/z TĄD

Cz 23 kwi, 2009 22:14

no ok, te 40 zl na pierwsze pol roku, wszystko ladnie i pieknie, ale jakie sa oplaty powyzej tych 6 miesiecy ?
Pamietam tesciowie kilka lat temu mieli podobna promocje telewizji kablowej, chyab 25 zl za full pakiet czy jakos tam ale po uplywie 6 miesiecy do zaplaty mieli juz bagatela 60zl za klika lokalnych stacji hbo i kilka komercyjnych...szybko zmienili na tv satelitarna

Avatar użytkownika
T.K.L
Bywalec

  • Posty: 230
  • Dołączył(a): Pt 15 cze, 2007 12:43
  • Lokalizacja: Śląsk-Stockton on Tees

Pt 24 kwi, 2009 13:48

Za te pakiety co napisałem wcześniej płace 63 zł a co jest w tych pakietach to sprawdz sobie na stronie http://n.pl/oferta/kanaly.html . Ta cena to cena bez promocji. Nie majątek a przyjemność z oglądanie filmów i programów przyrodniczych w formacie HD na pewno jest warta tek kwoty.

Nowy
Bywalec

  • Posty: 102
  • Dołączył(a): So 07 kwi, 2007 12:13
  • Lokalizacja: PABIANICE/BYTOM/z TĄD

Pt 24 kwi, 2009 15:04

nesquik napisał(a):chyba 170 zl :?:

nie place 17zł :)

Scofield napisał(a):a w angielskich to mozna sobie latwo pelnego virgina w domu miec :P

Jesli ktos zainteresowany full pakiet virgin kosztuje 50F. Po tyle sprzedaja rozkodowane boxy u mnie w pracy. Chyba, ze sami sobie rozkodowujecie

Vodun


Pt 24 kwi, 2009 20:25

Vodun napisał(a):
nesquik napisał(a):chyba 170 zl :?:

nie place 17zł :)

Scofield napisał(a):a w angielskich to mozna sobie latwo pelnego virgina w domu miec :P

Jesli ktos zainteresowany full pakiet virgin kosztuje 50F. Po tyle sprzedaja rozkodowane boxy u mnie w pracy. Chyba, ze sami sobie rozkodowujecie


lepsze boxy z funkcja pauzy, przewijania, nagrywania i nawet hd sa od 140 - ale to takie wypasy. a zwyklaki to 50 -80 :)

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Pt 30 lip, 2010 18:32

Z przyczyn natury technicznej, ostatnia aktualizacji listy kanałów dostępnych w telewizji nowej generacji n nie przebiegła w pełni automatycznie.

Spowodowało to komplikacje w odbiorze programów.

Przywrócenie normalnego trybu pracy dekoderów nastąpi poprzez proste odłączenie sprzętu od zasilania na okres minimum 2 minut a następnie jego ponowne uruchomienie. Dekoder pobierze nową listę kanałów i jego działanie ustabilizuje się.

UWAGA! Jeżeli do dekodera kiedykolwiek wcześniej był podłączony przez łącze USB tuner cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T, konieczne jest wykonanie resetu fabrycznego (przywrócenie ustawień domyślnych). Nie ma konieczności odłączania dekodera od napięcia zasilania. Dokładna instrukcja postępowania dostępna na www.n.pl

http://www.n.pl/komunikat

telewizja_n
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Pt 30 lip, 2010 18:31

Wt 03 maja, 2011 20:31

Scofield, siemka. Nadal ogladasz cyferke za 17zl? jestem za;) kontakt?

james23
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): N 22 sie, 2010 09:40

Wt 03 maja, 2011 21:50

vodun pisał o telewizji która jest nielegalna jest mozliwosc płacenia za full pakiet 17 zł co prawda nie dzis bo post troszke stary podatek vat paszedł do góry:) wystarczy poczytac troszke internet to taka wielka studnia wiedzy :):):):)

Avatar użytkownika
MASTERS
Bywalec

  • Posty: 180
  • Dołączył(a): Wt 31 lip, 2007 12:05
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 06 maja, 2011 19:23

Koledzy mam N już drugi rok i jestem zadowolony. A teraz Nka włączyła jeszcze kanały POLSATU i już jest wypas za rozsądną cenę. Pozdrawiam

art35
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Pn 24 sie, 2009 10:48

Śr 11 maja, 2011 21:14

zgadzam się, ja też zostanę z enka na dłużej, na takich warunkach z chęcią przedłużę umowę- polsat w ence daje rade

dawgrzesko
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Śr 11 maja, 2011 21:12

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do POGADUCHY