Premier: "zasady zobowiązują" PRZECZYTAJ

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

N 09 wrz, 2007 17:13

Nie tłumacz mi jak działa giełda.
Nie chodzi o to że jak masz pieniądze to jesteś ponad prawem. Mówie o tym że Pis całą siłe i pare puszcza w ściganie tych "złych bogatych". Nie widzisz że to działanie pod publike. Nie kwestionuje tego że wszyscy powinni być równi wobec prawa. Można poświęcić całą kadencje na walke z "oligarchami" ale trzeba jeszcze robić coś konstruktywnego poza tym.

Avatar użytkownika
wojtek
Bywalec

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): Cz 19 kwi, 2007 20:02
  • Lokalizacja: Newcastle / Gdynia

N 09 wrz, 2007 17:30

myśle ze wprowadzili wiele dobrych ustaw i zrobili coś wiecej oprocz ścigania tych "złych" ale nie będziemy kontynuować dalej tej dyskusji bo ani Ty mnie ani ja CIebie nie przekonam... prawda i racja zawsze lezy po środku :D tylko niepodoba mi sie początek tego postu ... to znaczy te zasady ... to ja sobie tez zaczne zamieszczac posty z tym co dobrego zrobił PiS i z bledami oraz niedotrzymanymi obietnicami opozycji ale jaki ma to sens ... w ogole uwazam ze to jest bez sensu co zrobil autor tego postu ... ale juz nie bede tego ciągnął dalej . dzieki za dyskusje pozdrawiam
damian_oki

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

N 09 wrz, 2007 17:40

Masz racje, wszyscy nie mogą mieć takich samych poglądów bo byłoby nudno.
Pozdrawiam!

Avatar użytkownika
wojtek
Bywalec

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): Cz 19 kwi, 2007 20:02
  • Lokalizacja: Newcastle / Gdynia

N 09 wrz, 2007 21:23

prawo nie takie równe dla wszystkich jak mówisz....

Żeby zdobyć datkowe głosy słuchaczy radia maryja kaczyńscy dają sobie pluć w twarz wiec nie chrzań głupot - czemu jak rydzyk pluje na prezydenta to jest sprawa nic nie warta dla prokuratury a jak bezdomny obrazi prezydenta to go szuka pół policji??

Jesteś omiamiony sloganami i właśnie dlatego ten kraj od wielu lat wygląda jak wygląda bo tacy "oczarowani jak ty wybierają wróżki które opowiadają im ładne bajki....

Chcesz podyskutować ?? To mi daj przykład cięć administracyjnych za rządów kaczyńskich ( tak na dobry początek).

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

N 09 wrz, 2007 22:05

mam prawo miec takie przekonania jakie mam, nie bedziesz mi mowil czy jestem omamiony czy nie... chyba ze uwazasz sie za sędziego... KAZDY ma prawo do swoich poglądów ... i każdy je moze wyrazić tak samo niewazne czy ktoś pisze oszczerstwa na temat PiSu czy ktoś go broni... a to że pół policji szukało bezdomnego któy obraził Pana Prezydenta to ani nie moja, anie nie Twoja ani nawet nie PiSu sprawa...

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

N 09 wrz, 2007 23:02

damian_oki napisał(a): a to że pół policji szukało bezdomnego któy obraził Pana Prezydenta to ani nie moja, anie nie Twoja ani nawet nie PiSu sprawa...

czyja w takim razie?
nie zapominaj kto zaplacił za cała akcje. i ty i ja.

Avatar użytkownika
Zielka
Moderator

  • Posty: 133
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 20:45

N 09 wrz, 2007 23:25

Zielka napisał(a):czyja w takim razie?

a co to ma wspolnego z "Premier: "zasady zobowiązują" PRZECZYTAJ" z tym postem, akcja policji w sprawie bezdomnego, nie bądzmy smieszni... chyba ze na prezydenta tez chcecie wrzucać :? a ten remis Polski to tez wina PiSu kazali naszym przegrac dla dobrych stosunkow ale Krzynówek sie wqrzył strzelił brame ... dla tego nie moze wrócic do Polski bo czeka na niego cba !!!

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Pn 10 wrz, 2007 06:35

was kompletnie pojeeeeeeeeeeeeee................................! CHWD obu partiom w sumie CHWplecy bo w dup.... to dla nich przyjemnasc! a ty jak tak lubisz kaczora donalda i myszke miki to na chu...... ty tu siedzisz!!!!!!!!!!!!!!!jak muwisz ze tak dobrze jest w polsce to wracaj, zwolnisz miejsce pracy dla jednego z polakow ktoremu zle bylo w polsce(kolega akurat pracy szuka)!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

Avatar użytkownika
Pogon Szczecin
Rozkręca się

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): So 28 lip, 2007 14:01
  • Lokalizacja: szczecin/eldorado

Pn 10 wrz, 2007 17:05

damianku ma to tyle wlasne ze jego slowa w g......o sie "obracaja", jak cos sie obiecuje to sie to robi albo przynajmniej probuje, wiele z tych rzeczy ktore sa tam wymienione nawet nie probowano zrealizowac, po za tym pis gra nie czysto akcja z wermahtem byla zaplanowana z czysta premedytacja, dla podkreslenia nie jestem zwolennikiem po ta partia tez ma swoje powazne wady :!:

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do POGADUCHY

cron