Premier: "zasady zobowiązują" PRZECZYTAJ

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Cz 06 wrz, 2007 15:32

NO TO PRZYPOMNIJMY KŁAMCZUCHOWI TE JEGO ZASADY!!

1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
2. Nie będzie koalicji z Samoobrona
3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.
4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy
5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS
6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70
7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.
13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
14. Zredukujemy administrację państwową
15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.

Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)



Pozdrawiam

Avatar użytkownika
Anik26
Rozkręca się

  • Posty: 64
  • Dołączył(a): Wt 13 lut, 2007 20:58
  • Lokalizacja: South Shields

Cz 06 wrz, 2007 17:32

co tu duzo gadac.........HOME SWEET HOME !

Avatar użytkownika
Pavel_Muzyk
Rozkręca się

  • Posty: 80
  • Dołączył(a): So 27 maja, 2006 16:35
  • Lokalizacja: North Shields/Torun

N 09 wrz, 2007 13:12

TEN CAŁY POST TO JAKAS MARNA PROWOKACJA :gaah:
NIE BEDE NAWET USIŁOWA WYTŁUMACZYĆ CO PiS ZROBIŁ DLA POLSKI BO DO NIEKTORYCH OGRANICZONYCH LUDZI TO I TAK NIE DOTRZE... ALE NIE WIDZE SENSU OCZERNIANIA JAKIEJKOLWIEK PARTII POLITYCZNEJ NA FORUM SZCZEGOLNIE ZE NIE MOZE ONA SIE BRONIC
Admin sory za caps lock'a ale krzyczec mi sie chce jak widze takie smiechu - warte teksty

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

N 09 wrz, 2007 14:22

To nie jest oczernianie tylko przypomnienie obietnic danych nam przez PIS. Wielu ludzi nie pamięta co nam się obiecuje i ile razy się nas okłamuje i bardzo dobrze że ktoś to chce nam przypomnieć. Forum jest po to żeby każdy mógł wyrazić swoje zdanie. Piszesz że nie ma sensu pisać takich rzeczy bo partia nie może się obronić,prawda jest taka że gdyby dotrzymywała obietnic nie byłoby tego postu, zastanów się dlaczego tyle tego typu postów pojawia się w sieci. Ilość "ograniczonych" na szczęscie w Polsce rośnie i może w wyborach 21.10 dokonają lepszego wyboru. Argumenty typu "jesteś głupia i nie będę z tobą rozmawiać" świadczą o tym że nie masz innych na obrone "swojej" partii. PIS stosuje to zresztą od dawna i o wszystkich którzy są przeciw lub krytykują mówi że "stoją tam gdzie wtedy ZOMO" (z przemówienia w stoczni) albo że z "układu" itd. Cała europa śmieje się z naszego kraju, rządu, premiera i prezydenta, temu nie zaprzeczysz, wynika że wszyscy na świecie poza PIS i jego zwolennikami są "ograniczeni". Przypomnij mi prosze co takiego PIS zrobił dla Polski (poza nagraniem tego jak Kaczmarek wchodzi do Krauzego i wychodzi bez krawata) bo nie mogę sobie przypomnieć. Zresztą dlaczego nie jesteś teraz w Polsce rządzonej przez tą wspaniałą partie? Dlaczego szczęścia szukasz poza granicami naszego kraju w którym tak dużo dobrego robi PIS?

Avatar użytkownika
wojtek
Bywalec

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): Cz 19 kwi, 2007 20:02
  • Lokalizacja: Newcastle / Gdynia

N 09 wrz, 2007 14:29

Ja juz dawno zrozumiałem, ze program polityczny jakiejkolwiek partii w Polsce, to w najczystszej postaci lista życzeń, i nic więcej. Gdyby Bóg chciał, zebym był politykiem, to pokazałbym mu srodkowego palca, i oskarżył o to, ze chce mnie wysłac w ekspresowym tempie do piekła. Fu.ck Duck!

Juz niedługo dubeltówka PO strąci w wyborach Kaczory. Hurra!

Gdbym był Damianem Oki, to natychmiast wciagnąłbym tone koki. :)

Avatar użytkownika
kabotyn
Rozkręca się

  • Posty: 48
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 12:09
  • Lokalizacja: zewsząd

N 09 wrz, 2007 15:03

wojtek napisał(a): Argumenty typu "jesteś głupia i nie będę z tobą rozmawiać" świadczą o tym że nie masz innych na obrone "swojej" partii.

nigdy nikogo nie obrazilem więc nie wkładaj mi w usta czegos czego nie powoiedzialem. nie jestem tutaj z wlasnego wyboru ale nie musze tego Tobie tlumaczyc...
i mam w dupie ze zagranica smieje sie z polski... co mnie obchodzi co mysla inni jakos Stany Zjednoczone sie nie smieją a to ze niemcy sie z nas smieja ... wisi mi to smieja sie bo kiedys nam pluli w twarz a teraz widzą ze Polska walczy o swoje to chcą ja osmieszyc i tyle... a powiedz co Ty robisz w Anglii skoro przez tyle lat rządziła Twoja lewica i zgotowala Tobie taka świetną Polske... no odpowiedz sobie sam ....

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

N 09 wrz, 2007 15:21

No to sobie PiS wyhodował "kaczuszke" na emigracji. :gaah:


Ps. Jak w Newcastle pojawi się ktoś z "wiejskiej", to dajcie mi znać. ::admin

Avatar użytkownika
kabotyn
Rozkręca się

  • Posty: 48
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 12:09
  • Lokalizacja: zewsząd

N 09 wrz, 2007 15:27

wole być kaczuszką :D niż czerowną świnką, których widze że tu sporo biega ;) narka

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

N 09 wrz, 2007 15:27

Dlaczego "moja lewica??" nie głosowałem na SLD i nie wiem skąd takie przypuszczenie, pewnie stąd że jak ktoś nie lubi Pis to znaczy że komuch i stał tam gdzie ZOMO. Więc oświadczem że nie jestem komuchem i nie stałem tam gdzie ZOMO. Nie tylko niemcy śmieją się z naszej władzy, poczytaj troche. W ostatnim tygodniu pisano o Kaczyńskich w Belgii, Francji, Włoszech. A jeżeli chodzi o Twoje pytanie to jestem w anglii z rodziną bo mam tutaj większe perspektywy. Przez kilka lat prowadziłem w Polsce małą firme ale atmosfera dla prowadzących mały interes bardzo się pogorszyła po dojściu do władzy PIS poza tym nie było chętnych do pracy bo wszyscy wyjechali do Anglii. Zresztą Kaczyński powiedział oficjalnie że koniec z przywilejami dla bogatych, (wszyscy wiemy że to właśnie bogaci ludzie napędzają gospodarke i tworzą miejsca pracy). Oczywiście że nie musisz mi się z niczego tłumaczyć tylko dziwnie to wygląda jak się zachwala ekipe rządzącą w kraju z którego się wyjechało.

Avatar użytkownika
wojtek
Bywalec

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): Cz 19 kwi, 2007 20:02
  • Lokalizacja: Newcastle / Gdynia

N 09 wrz, 2007 15:35

::aplauz ::aplauz no, no !! czyli popierasz zasade ze bogatym wszystko wolno tak, tylko ze wzgledu na to ze tworzą miejsca pracy (za 600zl ale tworzą) i ze są ludzie równi i rowniejsi pod i ponad prawem... a potem sie dziwicie ze bogatsi stająsie coraz bogatsi a biedniejsi coraz biedniejsi :? tu masz link do ciekawego filmu z Twoim ukochanym panem Tuskiem i Lechem Wałęsą ... Twoimi idolami o ile sie nie myle :P na szczęście starsi ludzie to pamietają ...

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

N 09 wrz, 2007 15:43

To oczywiste że bogaci są coraz bogatsi, tak jest na całym świecie. Albo się z tym zgodzisz i zaczniesz robić wszystko żeby stać się osobą bogatą albo spędzisz życie na walce z wiatrakami i nie ważne kto będzie rządził i w jakim kraju. Chcesz żeby wszyscy mieli po równo????? To się nazywa komunizm albo utopia. A pan Tusk i Wałesa to nie moi idole znów nie trafiłeś, nie zgaduj więcej bo nie mam idoli w polskiej polityce.

A jeszcze jedno, otwórz w Polsce firme, poprowadz ją kilka lat i potem się wypowiadaj o wysokości zarobków i tworzeniu miejsc pracy.

Avatar użytkownika
wojtek
Bywalec

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): Cz 19 kwi, 2007 20:02
  • Lokalizacja: Newcastle / Gdynia

N 09 wrz, 2007 15:52

wojtek napisał(a):Dlaczego "moja lewica??" nie głosowałem na SLD i nie wiem skąd takie przypuszczenie, pewnie stąd że jak ktoś nie lubi Pis to znaczy że komuch i stał tam gdzie ZOMO.


Jak ktoś jest po lewej, to musi byc po prawej. Jak ktoś duzy, to musi być i mały. Żadnych kompromisów, jest tylko czarne i białe. Zakładam, ze Damian jest puszkiem-okruszkiem, który kiedyś tam moze się wykluje "światopoglądowo". :)

Uwierz mi Damian, pomiedzy komuchami i "demokratami" z PiS'u jest niewielka róznica. Obydwie doktrynerki to pełną gęba radykalizm i "dupowłażenie". PO to zdecydowanie mniejszy stopień "dupowłażenia" i radykalizmu. Ja ratunek w polskiej polityce widzę w następnej generacji - choć ta, tez pewnie bedzie skażona "demonami" przeszłości. Wyluzju i zapal blanta. :) Peace!

Avatar użytkownika
kabotyn
Rozkręca się

  • Posty: 48
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 12:09
  • Lokalizacja: zewsząd

N 09 wrz, 2007 15:56

wojtek napisał(a):To oczywiste że bogaci są coraz bogatsi, tak jest na całym świecie.


miałem na mysli majątki zdobyte po tzw prywatyzacjach... kiedy to stocznie były sprzedawane za 1% wartości jako zadluzone spółki a teraz prosperują swietnie... oraz wiele innych kontrowersyjnych sytuacji takich jak ustawy za łapowki ... i to Twoim zdaniem jest oczywiste ze bogatsi stają sie jeszcze bogatsi ... a tak na prawde dochodza do tego dzieki łapówką i układą, tak jak było z panem Lwem R. tylko ze to jedyna sprawa ktora ujrzała światło dzinen a były setki podobnych o ktorych nie mamy pojecia.. i to nazywasz normalnoscią !! 3ba jak najszybciej z tym skończyc
a tu podaje link do Ciekawego filmu
http://video.google.com/videoplay?docid ... 3755445485
o politykach miedzy innymi z PO ...

ps
kabotyn jest dużo racji w tym co móisz, zgadzam sie z Tobą po częsci... ale moze po obejrzeniu tego film zmienisz troche zdanie ...

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

N 09 wrz, 2007 16:14

Nie wiem co mają afery o których piszesz do tego że ktoś zarabia 600. I powiedz co jest ważniejsze, chorobliwa chęć rozliczenia w.w. afer czy stworzenie w Polsce atmosfery do tego żeby było łatwiej prowadzić interes i żeby ludziom żyło się lepiej. Co da ludziom w Polsce to że zamknie się do więzienia 15 najbogatszych Polaków (to jasne że każdy z nich ma coś naskrobane). Jak wtedy zachowa się gospodarka, co stanie się z giełdą (przypominam że na giełdzie nie inwestują tylko najbogatsi ale znajdują się tam pieniądze i oszczędności ok 2 mln. zwykłych ludzi, są tam także fundusze od których zależy ile dosatniesz emerytury jeżeli pracujesz w Polsce). Kto będzie stratny, tych 15 najbogatszych czy kupa niczego niewinnych i nieświadomych uczciwych ludzi, ile ludzi straci prace, oszczędności życia i emeryture. Program polityczny najłatwiej zbudować gdy ma się jasno określonego wroga tylko co dalej? Jaka jest "uczciwa, normalna" alternatywa?

Avatar użytkownika
wojtek
Bywalec

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): Cz 19 kwi, 2007 20:02
  • Lokalizacja: Newcastle / Gdynia

N 09 wrz, 2007 16:40

dobra a jaka jest wina ludzi w tym ze jak przychodzi korekta na gieldzie i akcje spadają o 10% albo spadek ceny miedzi na giełdzie w Lądynie pociąga za sobą spadek akcji KGHM a przez to WIG 20 spada... to jest ekonomia i powiązania różnych niezależnych czyników!!! a jak nawet aresztuja tych wlascicieli to o ile spolki nie ogłoszą upadlosci bedą sie i tak dalej rozwijać, mniej lub bardziej dynamicznie ale bedą one nie znikną... w pierwszym tygodniu spadna o 30% ale potem bedą wzrastać... chyba logiczne ze giełda wiąże sie z ryzykiemi kazdy kto gra ma świadomość ze ryzykuje i może stracic... o czym my mowimy jak wsiadasz w samochów to wiesz ze mozesz miec wypadek, jak grasz na gieldzie rowniez istnieje ryzyko straty... fundusze opierajace sie o gielde dzialaja na takiej samej zasadzie wiesz w co wchodzisz a jak nie wiesz to jestes głupi ze ryzykujesz bez swiadomosci ... wiec nie mow mi ze dla dobra wiekszości ludzi nie mozna zamknąc np. 15 najbogatszych polakow, prawu rowne wobec wszystkich to zasada PiS'u jak widze ewidentnie sie z nią nie zgadzasz.. dlaczego on nie pojdzie do wiezenia za podadki a Ty pojdziesz.. tylko dla tego ze on jest kimś a Ty nie ( nie miałem zamiaru Ciebie obrazić) dla tego ze Twoja firma ma 10 000zl zysku a jego 10 000 000 dolarów :? wiec prosze nie zasłąniaj sie ekonomią i giełdą :gaah: dziękuje

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do POGADUCHY