Wcześniejsze zerwanie umowy

N 13 kwi, 2008 11:33

Dokładnie tak jak mówi Scofield.Ja zamawiałam przez internet i nie zdażyła mi się żadna sytuacja typu zła cena...........A mam internet Virgin już dość długo.Pozdrawiam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

N 13 kwi, 2008 12:41

Możliwe że akwizytorzy to groźny element, ale niewyjaśnione do końca dodatkowe pieniadze, które sa żądane do zapłaty zalezne raczej bezpośrednio od firmy. Może to nie spotyka każdego, a w moim przypadku wkrótce wróci do normy. Czas pokaże. Pytałem się Anglika z którym pracuje co on o tym sądzi. Odpowiedział że wszędzie oszukują. On ma pakiet SKY z internetem, i co miesiąc przychodza różne rachunki (chociaż ma na umowie stałą cene), więc musi się z nimi wykłucać. Trafić w dobrą usługę to chyba wielkie szczęście w UK, życzę go jak najwiecej wszystkim :D

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

N 13 kwi, 2008 21:33

Osobiscie wlasnie z Virgin otrzymalem rachunek po 8 m-cach od zakonczenia z nimi umowy i zdaniu sprzetu rachunek,ze jakobym korzystal z ich karty i kupowal jakies filmy...Nie zareagolwalem i tyle.
Nalezy w UK pilnowac ciagle swoich spraw,a nie ufac bezkrytycznie w ich uprzejmosc,gdyz jak w przyslowiu:"Kochajmy sie,jak bracia,a liczmy sie,jak zydzi..."

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES