Wcześniejsze zerwanie umowy

So 05 kwi, 2008 17:03

Czy ktoś się orientuje jak to jest z zerwaniem umowy o internet i kablówkę w Virginie przed jej zakończeniem? Czy jest jakaś umowna kara itd.

Pozdrawiam

Avatar użytkownika
mike.g
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pt 28 wrz, 2007 07:55
  • Lokalizacja: Olsztyn / Gateshead

So 05 kwi, 2008 17:11

Z tego co wiem to;musialbys zaplacic abonament w całości,czyli tak jak bys zaplacil jednorazowo za caly okres trwania umowy.
Ponadto radze Ci wczytac sie w warunki umowy,gdyz tam mozesz cos znalezc,co pomoze Ci bezkarnie zerwac umowe.
Byc moze znajdziesz sensowne rozwiazanie,gdyz znajomy musial placic,z ta tylko roznica,ze ktos trzeci korzystal z jego pakietu,wiec i tak nic go to nie kosztowalo.
Zycze powodzenia.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

So 05 kwi, 2008 19:30

Mam internet od połowy miesiąca, i mam też problemy z moim operatorem Virgine. Orientowałem się już w sprawie zerwania umowy. Prawdopodobnie można zerwac bezpłatnie umowe do pół roku.

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

So 05 kwi, 2008 19:58

Ok. Dzieki. Przejde sie do salonu virgina w Eldon Square. Prawdopodobnie za 2 miesiace bede wyjezdzal z Anglii i chce to zalatwic w miare bezbolesnie.

Avatar użytkownika
mike.g
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pt 28 wrz, 2007 07:55
  • Lokalizacja: Olsztyn / Gateshead

N 06 kwi, 2008 08:32

Sama mam internet i telefon Virgin.Znajomi zerwali umowę po 4 miesiącach i dostali 150f ,za zerwanie umowy.Wiem,że po 12 miesiącach można bezpłatnie zrezygnować z umowy.

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Pt 11 kwi, 2008 22:37

No i kicha. Za zerwanie umowy przed końcem trzeba pokryć różnicę... Czyli zapłaćić za 11 miesięcy do końca umowy w moim przypadku. :zly:

Avatar użytkownika
mike.g
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pt 28 wrz, 2007 07:55
  • Lokalizacja: Olsztyn / Gateshead

Pt 11 kwi, 2008 22:51

Taki jeden koles mial neta z Bt,wrocil do Polski,a do konca kontraktu zostalo mu 6 mscy,nie wiem,czy nie klamal,bo troche Andersen z niego,ale powiedzial,ze nie ma pieniedzy i ze nie zaplaci za te 6 mscy z gory.Nic mu nie zrobili.No,ale nie wiem,czy to prawda...Ale moze sprobuj...
Swoja droga,zastanawiam sie z mezem nad netem wlasnie z Virgin,dlaczego jestescie niezadowoleni :?: :?: Mamy laptopa i szukamy dla nas jak najlepszej opcji,tzn jak najtanszej,a Virgin tak wlasnie ma.Nie interesuje nas szybki net,bo nic nie sciagamy,myslimy nad zwyklym 2 mega lub nad ta karta co sie wklada,zeby miec wszedzie neta.Ale nie wiemy,jaki wtedy bedzie net,zeby sie nie okazalo,ze mula sie strony,albo,ze w danym miejscu nie ma...jakies wskazowki :?: :?:
Sorki,ze w Twoim temacie to pisze :oops:

Avatar użytkownika
T.K.L
Bywalec

  • Posty: 230
  • Dołączył(a): Pt 15 cze, 2007 12:43
  • Lokalizacja: Śląsk-Stockton on Tees

So 12 kwi, 2008 06:46

Jeśli chodzi o net z virgina to jestem zadowolony. Za £25 miesięcznie masz 2 megowe łącze z kablówką (ok 70 kanałów). Chodzi jedynie o to, że dowiedziałem się kilka dni temu że muszę wracać do Polski. A miesiąc temu przeprowadziłem się na nowe mieszkanie, zamówiłem net itd. Teraz muszę to wszystko jak najszybciej poodkręcać. I w tym właśnie jest problem.
Nie chcę robić akcji w stylu wyjeżdżam bez pożegnania i zostawiam długi. Ale z drugiej strony nie stać mnie, żeby pokryć ew koszty.

Avatar użytkownika
mike.g
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pt 28 wrz, 2007 07:55
  • Lokalizacja: Olsztyn / Gateshead

So 12 kwi, 2008 08:27

Ja mam internet z Virgin już 14 miesięcy,bez limitu,pręd.2Mb .Nie zdażyły mi się do tej pory żadne problemy.Jeśli miałam problem ,to dzwoniłam do customer servis i mi pomogli.Do tej pory miałam tylko 1 malutki techniczny problemik.Najpierw miałam internet na piętrze,ale kiedy urodził nam się synuś zniosłam sprzęt na dół.Aby internet działał na dole musiał przyjechać pan z Virgin i zmienić w puszeczce kabelek.Zajęło mu to 5 minut.Nigdy ta firma mnie nie zbyła,co często zdarzało mi się w internecie Orange.Ogólnie jestem bardzo zadowolona.Pozdrawiam :D

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

So 12 kwi, 2008 18:45

Dlatego mowie,zadzwon tam i powiedz,ze chcesz zamknac konto,gdyz musisz wyjechac i ze nie stac cie na zaplate,po prostu jestes bez grosza.Sprobuj,moze sie uda.
My chcemy zwyklego neta,bez tv,bo mamy Polsat Cyfrowy,ewentualnie z telefonem,z tym,ze jak najtanszy no i oczywiscie,zeby sie nie wieszal.Mielismy wczesniej z Bt,masakra,ciagle ruter sam sie restartowal,wieczne problemy,a do tego drogo.

Avatar użytkownika
T.K.L
Bywalec

  • Posty: 230
  • Dołączył(a): Pt 15 cze, 2007 12:43
  • Lokalizacja: Śląsk-Stockton on Tees

N 13 kwi, 2008 06:51

dajcie namiary na ta firme virgin jakis telefonik wlasnie chcemy zalozyc neta bo sie przeprowadzamy jakie sa ceny?

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

N 13 kwi, 2008 07:31

Tu jest link do strony z ofertami virgin
http://allyours.virginmedia.com/websale ... ce.do?id=2

[ Dodano: Nie 13 Kwi, 2008 08:33 ]
Wszystko sama robisz przez internet.Aplikacja o internet nie sprawia większych trudności,podajesz swoje dane i numery konta bo robią direct debit.Później przychodzi potwierdzenie na komórkę o terminie spotkania.Pozdrawiam :)

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

N 13 kwi, 2008 09:05

madziusiek21 napisał(a):dajcie namiary na ta firme virgin jakis telefonik wlasnie chcemy zalozyc neta bo sie przeprowadzamy jakie sa ceny?


dodam tylko, ze na stronie VIRGIN MEDIA polecam sprawdzic swoj kod pocztowy - czy zasieg kablowy obejmuje Twoja ulice. Unikniesz wtedy rozczarowania - ja szukajac nowego lokum zawsze przed sprawdzalem czy jest w zasiegu :)

http://allyours.virginmedia.com/websale ... address.do

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

N 13 kwi, 2008 09:31

Tutaj masz tel do pana z Virgin 07966652583. Musisz być ostrożna w co się pakujesz. Przytoczę teraz troszkę wcześniejszych faktów. Przyjechał do nas ten człowiek i zaczął prezentować oferty Virgine. Pokazał katalog w którym były rózne ceny za różny internet. Skreślił cene 4M internetu, i stwierdził że tyle teraz kosztuje 10M. Byliśmy szczęśliwi że mamy internet 10M za dobrą cene, jednak po tygodniu znikł. Najpierw telefon do pana z serwisu, ten sprawdził i orzekł, ze z podłonczeniem internetu jest wszystko OK, i muszę dzwonić do rachunków. Dalsze poszukiwania właściwego numeru, połączone z niezłymi kosztami za rozmowy telefoniczne. Już pierwszy tekst który usłyszałem w "rachunkach" to, że mamy internet 20M i zalegamy z płatnością. Suma 17L z kontraktu urosła do 29L. Ja na to że chciałbym wrócić do ustalen z kontraktu, i mieć internet 10M za 17L. Na to mi pan że internet 10M kosztuje tyle samo co 20M, i muszę płacić 29L. Przełaczył mnie do następnej osoby, z którą ponownie rozmawiałem o tym samym. Później była następna osoba, z którą już zacząłem się kłócić. Suma sumarum straciłem 10L na rozmowe i nic nie zyskałem, nadal nie miałem internetu. W kolejnych dniach znajoma osoba zadzwoniła w naszym imieniu, i udało jej się załatwić intnet 4M za niemal tą samą sumę co mielismy w kontrakcie za 10M. Spodziewamy się jeszcze jakiejś dopłaty, coś ok 15L, niewiadomo za co, i nie wiadomo jeszcze jakiej niespodzianki. Tak pokrótce wyglada współpraca z firmą Virgin. Rozważ sama czy nie warto poszukać czegoś lepszego.

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

N 13 kwi, 2008 09:36

jawik napisał(a):Tutaj masz tel do pana z Virgin 07966652583. Musisz być ostrożna w co się pakujesz. Przytoczę teraz troszkę wcześniejszych faktów. Przyjechał do nas ten człowiek i zaczął prezentować oferty Virgine. Pokazał katalog w którym były rózne ceny za różny internet. Skreślił cene 4M internetu, i stwierdził że tyle teraz kosztuje 10M. Byliśmy szczęśliwi że mamy internet 10M za dobrą cene, jednak po tygodniu znikł. Najpierw telefon do pana z serwisu, ten sprawdził i orzekł, ze z podłonczeniem internetu jest wszystko OK, i muszę dzwonić do rachunków. Dalsze poszukiwania właściwego numeru, połączone z niezłymi kosztami za rozmowy telefoniczne. Już pierwszy tekst który usłyszałem w "rachunkach" to, że mamy internet 20M i zalegamy z płatnością. Suma 17L z kontraktu urosła do 29L. Ja na to że chciałbym wrócić do ustalen z kontraktu, i mieć internet 10M za 17L. Na to mi pan że internet 10M kosztuje tyle samo co 20M, i muszę płacić 29L. Przełaczył mnie do następnej osoby, z którą ponownie rozmawiałem o tym samym. Później była następna osoba, z którą już zacząłem się kłócić. Suma sumarum straciłem 10L na rozmowe i nic nie zyskałem, nadal nie miałem internetu. W kolejnych dniach znajoma osoba zadzwoniła w naszym imieniu, i udało jej się załatwić intnet 4M za niemal tą samą sumę co mielismy w kontrakcie za 10M. Spodziewamy się jeszcze jakiejś dopłaty, coś ok 15L, niewiadomo za co, i nie wiadomo jeszcze jakiej niespodzianki. Tak pokrótce wyglada współpraca z firmą Virgin. Rozważ sama czy nie warto poszukać czegoś lepszego.


dlatego ja przestrzegam przed wszytkimi akwizytorami pracujami czy to dla Virgin czy dla innych firm. Im zalezy na jak najwyzszej cenie - dla prowizji. Jestem pewien, ze uniknalbys tego, gdybys zamowil internet prosto z ich strony. Wtedy mialbys jasnosc co zamawiasz i za ile. Pozdrawiam

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES