pytanie o pytania??

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Pn 09 cze, 2008 22:44

Mnie sie wydaje, ze skoro 13 letnia osoba moze juz tutaj pracowac, np. roznosic gazety, to pewnie sama w domu tez moze zostac. Ale pewna nie jestem.

ande
Weteran

  • Posty: 369
  • Dołączył(a): Wt 15 kwi, 2008 17:27

Wt 10 cze, 2008 06:19

Z tego co wiem osoba poniżej 16 roku życia musi pozostawać pod opieka,chociażby 16 latka/i,ale czy to egzekwują?Nie wydaje mi sie ;)

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Wt 10 cze, 2008 08:27

:) dzięki za odpowiedzi:)

Avatar użytkownika
LIDA
Rozkręca się

  • Posty: 93
  • Dołączył(a): Pt 20 lip, 2007 23:58
  • Lokalizacja: NE28

Pn 23 cze, 2008 23:53

Też mnie męczą powtarzające się pytania, ale czy ktoś z was pomyslał, że czasami jest to z potrzeby i naprawdę z braku czasu? Jesli ktoś pracuje (a znam przynajmniej kilka takich przypadków) od 6-18, nie ma internetu w domu i może skorzysta na chwilę w sobotę( bo kończy prace wczesniej) w bibliotece( bo w niedzielę nieczynna) to naprawde nie ma czasu na przeszukiwanie wyszukiwarki. Sama dawno niczego nie wyszukiwałam, ale jakiś czas temu próbowałam i ręce mi opadły.Wpisywałam szukane słowo lub wyrażenie, a wyskawiwało mi sto zupełnie nieprzydatnych postów.Po przeczytaniu kilkudziesięciu ( w większości przypadków nie majacych związku z moim pytaniem) odpuściłam sobie i zadałam pytanie na forum.Odpowiedź dostałam wprawdzie następnego dnia,ale cały proces (napisanie i przeczytanie)zajął mi może z 10 minut max.Więc może pomyślec jak usprawnic wyszukiwarkę lub forum, żeby nie trzeba było czytac setek postów niepotrzebnie.Nawet teraz spróbowałam.Wpisałam w wyszukiware internet ( chciałam np. założyc w domu i potrzebuje informacji) i co mi sie wyświetla? otóż tematy:
-Ktore miasto polecacie
-Ankieta ] Council House
-Nissan
-Ankieta ] Jak widzicie tutejsze uslugi medyczne?
-najdziwniejsze przepisy prawne na swiecie
-Dojazd ze Stansted do polskiejgo konsulatu
-Ankieta ] Wybory 2007 - na kogo będziesz głosował?
itp. itd.
Wiem,że gdzieś tam może i znajdę coś na temat który mnie interesuje, ale nie mam czasu( nawet teraz na urlopie) przejrzec tej sterty postów.Nie mówiąc już ile czasem potrafią miec stron :o( i nic wspólnego z tym czego szukam. I myślę, że tu tkwi problem dlaczego ludziska nie korzystają z wyszukiwarki.

Avatar użytkownika
dimona
Rozkręca się

  • Posty: 80
  • Dołączył(a): Pn 27 mar, 2006 21:18
  • Lokalizacja: Whitby/Gdańsk

Wt 24 cze, 2008 07:33

Ja tez tak ostatnio mialam z dentysta, ale znalazlam intresujaca mnie informacje. Wydaje mi sie, ze wyszukiwarka wyswietla wszystkie posty, ktore zawieraja w sobie szukane slowo...

ande
Weteran

  • Posty: 369
  • Dołączył(a): Wt 15 kwi, 2008 17:27

Wt 24 cze, 2008 08:10

na tej zasadzie chyba dziala kazda wyszukiwarka. niestety, zeby znalezc cokolwiek w necie, trzeba siedziec, szukac i czytac.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Wt 24 cze, 2008 12:40

Kazda szukajka ma opcje. Wystarczy sprecyzowac, czego dokladnie sie szuka. Ograniczy to liczbe "spamowych" postow.
Jesli wpiszesz "dentysta", to wywali posty typu (tu uogolniam i ubarwiam): "od waszych bzdur bola mnie zeby i musze isc do dentysty"; "przychodzi baba do dentysty"; "weszla do gabinetu, myslac ze to salon odnowy, a tam dentysta" ;) etc

rebelradiator


Cz 26 cze, 2008 22:32

No wiem i rozumię to, ale właśnie chodzi o to, że fajnie jak ktoś ma net w domu i może poswięcić na to czas ( choć szkoda mimo wszystko :lol: ), ale jak naprawdę ktoś ma godzinkę czy nawet dwie tygodniowo? To już wręcz niemożliwe znalezienie czaegoś.

Avatar użytkownika
dimona
Rozkręca się

  • Posty: 80
  • Dołączył(a): Pn 27 mar, 2006 21:18
  • Lokalizacja: Whitby/Gdańsk

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do POGADUCHY